Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ισωσ εχεισ και δικιο γιωργο

αλλα απο την αλλη τι ειναι 19500 ρε φιλε[χα]

και εμενα τραγικο ακουγετε στα αυτια μου

μηπωσ ξερει κανεισ ποσουσ περνει η ιατρικη αθηνασ
160 παιρνει φετος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PofooJBS3_g[/ame][ame="https://www.youtube.com/watch?v=PofooJBS3_g"][/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
τελικα καταληξαμε για την ημερομηνια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μαρακι να σε ρώτησω λιγο για τον κόσμο του επενδυτή για το 4ο λέει ακριβώς ποιο πολιτικοί θα ξεπεράσουν τα 19000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ουτε καν 19700
σοβαρεψουυυυυυυυυυυυυυυυ

μπραβο παντοσ
γεροσ βαθμοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

ε...μέσα είσαι...:)
-----------------------------------------
Μαρακι να σε ρώτησω λιγο για τον κόσμο του επενδυτή για το 4ο λέει ακριβώς ποιο πολιτικοί θα ξεπεράσουν τα 19000?

πολιτικοι μηχανικοι και μηχανικοι Η.Υ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
ουτε καν 19700
σοβαρεψουυυυυυυυυυυυυυυυ

μπραβο παντοσ
γεροσ βαθμοσ

Εσύ που θες να περάσεις και πόσα μόρια έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ααααααα μαρακι μιασ και εισαι ευκαιρη θα μου πεισ αν λεει τιποτα για αστυνομια
-----------------------------------------
αααααα εγω γιωργο ειμαι χιλια παρακατι μορια πανω απο εσενα [γκουχ γκουχ]
κατω ηθελα να πω
αστυνομια λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ακόμα εδώ είστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ααααααα μαρακι μιασ και εισαι ευκαιρη θα μου πεισ αν λεει τιποτα για αστυνομια
-----------------------------------------
αααααα εγω γιωργο ειμαι χιλια παρακατι μορια πανω απο εσενα [γκουχ γκουχ]
κατω ηθελα να πω
αστυνομια λεω

δε λέει κάτι για αστυνομικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
αααααα εγω γιωργο ειμαι χιλια παρακατι μορια πανω απο εσενα [γκουχ γκουχ]
κατω ηθελα να πω
αστυνομια λεω

Αξιωματικών έτσι?Γιατί αν θες αστυφυλάκων και με τέτοιο βαθμό έχεις άγχος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ναι αξιωματικων
και αν περασω λολ
ξερεισ ενασ λεβεντησ αξιωματικοσ που θα γινω

μαρακι ευχαριστω

παντωσ θελω να κανω μια παρατηρηση

εμεισ οι αριστοι που εχουμε αριστευσει δηλαδει εχουμε γραψει αριστα ποιο αριστα δεν γινετε[πωσ γινετε να εχουμε αγχοσ]

και σοβαρα τωρα ενασ αριστοσ οτι μπορεσε το εκανε εεε οποτε αν ειστε καλα με την συνηδηση ΣΑΣ μην σκατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Λοιπον, οσο πιο πολυ αργουν οι βασεισ τοσο αργοτερα θα ανοιξουν οι σχολες, οποτε μας συμφερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
δε λέει κάτι για αστυνομικές
στην ελευθεροτυπία λέει οτι θα πέσουν φέτος οι αστυνομικές..αρκετα λογω τις δυσπιστίας προς το επάγγελμα λόγω των "δεκεμβριανών"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Oι βάσεις θ' αργήσουν λόγω φωτιάς (εδώ αναβλήθηκε το ντέρμπι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΛΟΓΩ ΦΩΤΙΑΣ(ΕΔΩ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ)

Αν αργησουν οι βασεις λογω φωτιας μετα βλεπω να πιανει φωτια κανα υπουργειο παιδειας,βουλη και δεν συμμαζευεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια εχω ενα μπετονακι βενζινη αν ενδιαφερεσθε

αρη ασ πεσουν να μπουμε αλλιωσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
γεια σας παιδακια σας ελειψα??:D:D
τι γινεται με τις βασεις μια γρηγορη ενημερωση κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top