Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
γειά σας!! καμία πρόβλεψη/κάτι νεότερο για παιδαγωγικό Ρόδου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
σπαστικα εχετε γινει ολα σας.ηρεμηστε και οταν ειναι θα τις μαθετε τις βασεις .αμαν πια.ας κλειδωσει καποιος το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
γειά σας!! καμία πρόβλεψη/κάτι νεότερο για παιδαγωγικό Ρόδου???

η πρόβλεψή μου είναι 17868:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Κούλη κλείδωσέ το!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλα ελεος,αποθηκευμενο στις επαφες σου εχεις το τηλεφωνο απ'το υπουργειο;O Jesus η μάνα του!:jumpy:
Οχι ρε συ τον θυμαμαι. Ποτε σχεδον δεν κοιτω τις επαφες μου γιατι θυμαμαι ολους σχεδον τους αριθμους απο εξω.
Περυσι απο το τηλ εμαθα που περασα και ακουσε καντηλια η κοπελα...τι τραβανε ομως και αυτοι δε μπορουμε να το ξερουμε. Απλα τη δουλεια τους κανουν..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
σπαστικα εχετε γινει ολα σας.ηρεμηστε και οταν ειναι θα τις μαθετε τις βασεις .αμαν πια.ας κλειδωσει καποιος το θεμα

εμείς γινόμαστε σπαστικά; εσύ είπες ότι 19 θα έβγαιναν,πού είναι; 23έχουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
off: Μπεκρού μου ΕΣΥ!!! :D:D:D:D
Απαξιω γιατι πολυ απλα βγαινουμε off...Δε θα απαντησω σε κατι απο τη στιγμη που δε με χαρακτηριζει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
σπαστικα εχετε γινει ολα σας.ηρεμηστε και οταν ειναι θα τις μαθετε τις βασεις .αμαν πια.ας κλειδωσει καποιος το θεμα

Πες τα ρε κουλη αμαν πια μας εχουν σπασει τα νευρα ολοι.. και κανουν και αβασιμες προβλεψεις..:P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
σπαστικα εχετε γινει ολα σας.ηρεμηστε και οταν ειναι θα τις μαθετε τις βασεις .αμαν πια.ας κλειδωσει καποιος το θεμα

Μη διαβαζεις το θεμα:nono: αν σε πειραζει τοσο πολυ...Μ'αρεσει που ξερεις και τις βασεις κ την ημερομηνια ανακοινωσης...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik00721

Νεοφερμένος

Ο nik00721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εχω 297 μορια παραπανω απο τους τοπογραφους του εμπ.πιστευετε οτι τους πιανώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Να ρωτησω...Ισχυει οτι το βραδυ της δευτερας πανε οι βασεις στα σχολεια???? για να μπορεσουν να φτιαξουν καποια στοιχεια οπως που περασανε οι μαθητες των σχολειων?!?!?!?


edit..γιατι ετσι ισως διαρευσουν στο ιντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
παιδια θελω κι εγω να ρωτησω κατι...για να μπουμε σε μια σχολη κοιτανε απο το υπουργειο τα μορια ή το ΓΒΠ μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
σπαστικα εχετε γινει ολα σας.ηρεμηστε και οταν ειναι θα τις μαθετε τις βασεις .αμαν πια.ας κλειδωσει καποιος το θεμα
Καλα εσυ αγορι μου εισαι ο πιο σπαστικος και ο πιο ελλεινος απο ολους εδω μεσα.....Πριν μαθεις και καλα τις βασεις(που σιγουρα δεν τις ξερεις γιατι τοτε που ελεγες οτι τις ηξερες δεν ειχαν βγει ακομα ουτε στο υπουργειο),ησουν σαν βρεγμενη γατα και κλαψομ@@@@@ζες για το ποτε θα βγουν και μας τα ειχες κανει τσουρεκια....λοιπον αντε σταματα τωρα και πηγαινε να δουλεψεις κανεναν αλλο...!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
-----------------------------------------
Μη διαβαζεις το θεμα:nono: αν σε πειραζει τοσο πολυ...Μ'αρεσει που ξερεις και τις βασεις κ την ημερομηνια ανακοινωσης...:lol:
Ναι σιγα που ηξερε...εγω που εχω πολυ ισχυρο μεσο στο υπουργειο μου ειπε εδω και καιρο οτι θα ανακοινωθουν 25-26 και οτι οι βασεις ειναι δυσκολο να μαθευτουν.....παντως σε περιπτωση που μαθευοντουσαν σιγουρα θα τις ηξερα πιο νωρις απο τον κουλη ο οποιος μας δουλευει ψιλο γαζι.....!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Καλα εσυ αγορι μου εισαι ο πιο σπαστικος και ο πιο ελλεινος απο ολους εδω μεσα.....Πριν μαθεις και καλα τις βασεις(που σιγουρα δεν τις ξερεις γιατι τοτε που ελεγες οτι τις ηξερες δεν ειχαν βγει ακομα ουτε στο υπουργειο),ησουν σαν βρεγμενη γατα και κλαψομ@@@@@ζες για το ποτε θα βγουν και μας τα ειχες κανει τσουρεκια....λοιπον αντε σταματα τωρα και πηγαινε να δουλεψεις κανεναν αλλο...!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
-----------------------------------------

Ναι σιγα που ηξερε...εγω που εχω πολυ ισχυρο μεσο στο υπουργειο μου ειπε εδω και καιρο οτι θα ανακοινωθουν 25-26 και οτι οι βασεις ειναι δυσκολο να μαθευτουν.....παντως σε περιπτωση που μαθευοντουσαν σιγουρα θα τις ηξερα πιο νωρις απο τον κουλη ο οποιος μας δουλευει ψιλο γαζι.....!!!!!
ας κανουμε λιγη υπομονη και ας μην τσακωνομαστε μεταξυ μας......δεν κερδιζουμε ετσι κατι.......υπομονη και που θα παει....θα βγουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
[/QUOTE]σιγα που ηξερε...εγω που εχω πολυ ισχυρο μεσο στο υπουργειο μου ειπε εδω και καιρο οτι θα ανακοινωθουν 25-26 και οτι οι βασεις ειναι δυσκολο να μαθευτουν.....παντως σε περιπτωση που μαθευοντουσαν σιγουρα θα τις ηξερα πιο νωρις απο τον κουλη ο οποιος μας δουλευει ψιλο γαζι.....!!!!![/QUOTE]

Ειρωνικα το ειπα οτι ξερει τις βασεις.... Σιγα μη ξερει και τις βασεις 2010:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
παιδια θελω κι εγω να ρωτησω κατι...για να μπουμε σε μια σχολη κοιτανε απο το υπουργειο τα μορια ή το ΓΒΠ μας?
και γω την έχω αυτή την απορία!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
για πειτε ρε παιδια την γνωμη σας.......εχω 12899 και δηλωσα πρωτη επιλογη το μηχανικων επιστημης υλικων ιωαννινων(πρωην επιστημης και τεχνολογιας υλικων)που ειχε περυσι 11682.....το πιανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
15293 για μαθηματικό ιωαννίνων δεν είναι αρκετά, ε;


μάλλον όχι.. 15400 δε θα πάει λογικά..?? κάπου στα προπέρσινα επίπεδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Akis

Νεοφερμένος

Ο Dr.Akis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μπορειτε να σταματισετε με τις βασεις?
Πραγματικα εδω εχω διαβασει του κοσμου τις χαζομαρες,εσεις που κανετε πλακα σκευτειτε οτι καποιοι εχουνε αγωνια και δεν το περνουνε στα αστεια οσο εσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top