Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
μπορει να μαντεψει κανεις για βασεις 10%?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ρε παιδιά καμία εκτήμιση της τελευταίας στιγμής για Φαρμακευτική Πάτρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εεεεεεεεεε θα βγουμε αν ζησω μετα το 19700 του φιλου μας............αλλα μεχρι να ανοιξουν τα club κατι πρεπει να κανουμε..........:'(
Εχεις τοσα μορια και περνεις τοσο επιπονου τις προβλεψεις του καθενος?Δηλαδη οταν θα περασεις ιατρικη,θα παρεις το πτυχιο και θα εχεις στο χειρουργειο εναν ανθρωπο τι θα κανεις?Αν σου που καποιος νοσηλευτης οτι ο ασθενης δεν εχει τυχη εσυ θα βαλεις τα κλαματα και θα φυγεις τρεχοντας?Γιατι αυτην την εντυπωση μου δινεις.Και αν δεν περασεις στην πολη που θελεις τι εγινε?Αν και πιστευω οτι περνας σιγουρα.Στη ζωη υπαρχουν πιο δυσκολες καταστασεις.Αλιμονο αν απο τωρα αγχωνεσαι με τι προβλεψεις του καθενος.
Φιλικα παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ρε παιδιά καμία εκτήμιση της τελευταίας στιγμής για Φαρμακευτική Πάτρας;
σελιδα 608 το δευτερο σχολιο..........κανουν εκει μια προβλεψη....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Relinquished

Νεοφερμένος

Ο Relinquished αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τελικα τι ωρα βγαινουν οι βασεις??????
κατσε πρωτα να σιγουρεψουμε τη μερα... κ θα μαθουμε και την ωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
κατσε πρωτα να σιγουρεψουμε τη μερα... κ θα μαθουμε και την ωρα..
η επικρατεστερη ημερομηνια ειναι η τριτη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Relinquished

Νεοφερμένος

Ο Relinquished αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ζητειται μαντης για εκτιμησεις περι των βασεων του 10% !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
μακαρι... ¨αντε να δουμε :) που θες εσυ?
μηχανικων επιστημης υλικων ιωαννινων.......εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εγώ με 179 τι να πω?όχι απ τα παιδαγωγικά,απ το βιολογικό...

Ποιό Βιολογικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια αυριο στις Κυρακάτiκες εφημερίδες όλο και καμία νέα πρόβλεψη θα διαβάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Έχει κανείς καμία εκτίμηση για το Φυσικό Κρήτης ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Έχει κανείς καμία εκτίμηση για το Φυσικό Κρήτης ;


Γύρω στα 14.830. Εκτίμηση του Ε. Αμαργιανάκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Γειά παιδιά είμαι καινούργιος στο site, θα μου πείτε άργησες λίγο να γίνεις μέλος αφού ολόκληρο καλοκαίρι πέρασε. Όπως και να έχει θα ήθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους τους υποψήφιους φοιτητές για φέτος!
Επίσης! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! :no1: Και καλώς ήρθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

benjema

Νεοφερμένος

Ο benjema αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Οι εκτιμήσεις για τις βάσεις κάποιων σχολών που έχουν δημοσιευθεί από το ΕΘΝΟΣ και τις αναφέρουν στο forum είναι το λιγότερο γελοίες, τέτοιες εκτιμήσεις δε δίνονται ούτε πριν διορθώσουν τα γραπτά (αρχές Ιουνίου δηλαδή), από 15.000-15.500, από 16.000-16.500 και το κορυφαίο από 19.200-19.700 (δε ξέρω αν υπάρχει και ποιο αστεία εκτίμηση).

Όπως και να το κάνουμε δε γίνεται να δημοσιεύει μια εφημερίδα τέτοιες εκτιμήσεις. Σε χαμηλές βάσεις άντε να δώσεις ένα περιθώριο γιατί όντως μπορεί να είναι μεγάλη η άνοδος ή η κάθοδος των βάσεων (γενικά μιλάω όχι για φέτος) αλλά σε υψηλόβαθμες σχολές η άνοδος δεν είναι αναλογική γιατί υπάρχει και το άνω φράγμα των 20.000 (αν εξαιρέσουμε αυτές με τα ειδικά μαθήματα).

Απ ότι ξέρω το 2000 ολές οι βάσεις ήταν υπερβολικά υψηλές αλλά και παλι 19.600 δε νομίζω να υπήρχε πόσο μάλλον σε τόσες σχολές όπως δείχνουν οι εκτιμήσεις.

Τέτοιες εκτιμήσεις μπορεί να δώσει ο καθένας μας στην τύχη με απόκλιση +/-10.000 μόρια και λογικά μέσα θα πέσει, δε νομίζω να ανέβει ή να πέσει κάποια βάση τόσο πολύ.

Συμπέρασμα: Μην ακούτε τι λέει ο καθένας εδώ μέσα και πανικοβάλεστε, σίγουρα κάποιοι θα πέσουν μέσα από τύχη και μόνο, αλλά κανέις δε ξέρει τι θα γίνει. Εδώ κανείς δε ξέρει πότε θα ανακοινωθούν οι βάσεις σιγά μη ξέρει ποιες θα είναι οι βάσεις.Είχα και εγώ το ίδιο άγχος με εσάς κάποτε και διάβαζα πόλλα μέχρι να βγουν οι βάσεις γι αυτό και σας καταλαβαίνω αλλά δε βγάζει πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παμε αλλη μια.......που να ειμαστε εγγεγραμενοι???

Διακαιολογημένη η απορία σου αφού δεν χρησιμοποίησα κατάλλλη λέξη:no1:. Εννοώ να δείς απο την τηλεόραση ή απο το internet ότι περνάς αλλά να μην δείς το όνομα σου στους πίνακες του σχολείου σου με την σχολή που ξέρεις ότι έχεις περάσει. Ελπίζω να έγινα ποιό σαφής.
-----------------------------------------
Άντε καλήνύχτα παιδιά, τα λέμε αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια γεια σας εχω 10022 μορια κ θελω να περασω λογιστικη καβαλα η περσυνη βαση ηταν 8853 τι λετε ειμαι μεσα?????????? εχω πολυ αγχος...........:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top