Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
κουλη ευχαριστω ελπιζω αυτη τη φορα να πεσεις μεσα.................

αντε καλη επιτυχια ,καλη ειδικοτητα και αγροτικο τωρα
-----------------------------------------
αααα ωραια μπραβο και ποσο θα εχει αφου ειπες οτι ξερεις?????:bye:

19999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τάδε έφη ΚΟΥΛΗΣ: ΤΕΛΟΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: έχεις καμια σχεση με την Πυθια δικε μου???



εγω νομιζω πως εχει η την πυθια γιαγια η ισχυρο μεσο στο υπουργειο αλλιως δν εξηγειται η σιγουρια του..........
-----------------------------------------
αντε καλη επιτυχια ,καλη ειδικοτητα και αγροτικο τωρα
-----------------------------------------


19999



αααα δλδ δν ξερεις να υποθεσω....???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω νομιζω πως εχει η την πυθια γιαγια η ισχυρο μεσο στο υπουργειο αλλιως δν εξηγειται η σιγουρια του..........

παιδια καλη τυχη οπουκαι αν περασετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
19554 εχω στο 3ο κ εσυ δηλωσες αθηνα??

Συγχαρητηρια για τα μορια σου:D:D και ελπιζω οταν περασεις στη σχολη να σου μαθουν να εκτιμας τις μαντικες ικανοτητες των απογονων των μαγισσων της Σμυρνης δηλαδη να μην αμφισβητεις τις αδιαμφησβητητες ρησεις του κουλη!!!!!! :P:no1:

Υ.Γ.: κ εγω πιστευω πως εισαι μεσα!!:D:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω νομιζω πως εχει η την πυθια γιαγια η ισχυρο μεσο στο υπουργειο αλλιως δν εξηγειται η σιγουρια του..........
-----------------------------------------




αααα δλδ δν ξερεις να υποθεσω....???

να μην υποθεσεις.να σαι σιγουρη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galotsa

Νεοφερμένος

Η galotsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
φανταζομαι blacksheep πως τωρα 3εκινασ την γ λυκείου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ να γίνω Κούλης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κούλη....εχω 18.303...περνάω παιδαγωγικό γιάννενα ή θα πάω αλεξανδρούπολη?? τα γιαννενα πέρυσι είχαν 18.130....περιμένω τον χρησμο σου!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
φανταζομαι blacksheep πως τωρα 3εκινασ την γ λυκείου?

ναι,ναι μπραβο

αλλα το 19725 ισχυει.ο γειτονας μου εβγαλε τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
κούλη καμιά πρόβλεψη για εμάς έχει??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galotsa

Νεοφερμένος

Η galotsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ναι,ναι μπραβο

αλλα το 19725 ισχυει.ο γειτονας μου εβγαλε τοσο.
χαχαχαχα!!:lol::lol::lol: ο γειτονας?και τι δήλωσε ο γείτονας σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosmanos

Νεοφερμένος

Ο manosmanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
έχω ακούσει οτι έχουν ανακοινωθεί κάποια αποτελέσματα για τις βάσεις στο internet. ξέρεις κανείς εαν ισχύει κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Συγχαρητηρια για τα μορια σου:D:D και ελπιζω οταν περασεις στη σχολη να σου μαθουν να εκτιμας τις μαντικες ικανοτητες των απογονων των μαγισσων της Σμυρνης δηλαδη να μην αμφισβητεις τις αδιαμφησβητητες ρησεις του κουλη!!!!!! :P:no1:

Υ.Γ.: κ εγω πιστευω πως εισαι μεσα!!:D:D:no1:



σε ευχαριστω πολυ.....και εγω ελπιζω να μαθω να μν αμφισβητω αυθεντιες.................:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
κούλη....εχω 18.303...περνάω παιδαγωγικό γιάννενα ή θα πάω αλεξανδρούπολη?? τα γιαννενα πέρυσι είχαν 18.130....περιμένω τον χρησμο σου!!:)


Κούλη μίλα κι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι! Άντε απευθύνσου στους οπαδούς σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κουλη...we need you!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Κούλη μίλα κι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι! Άντε απευθύνσου στους οπαδούς σου!



μν βιαζεστε και μας μπλοκαρει.....τι θα κανουμε μετα χωρις κουλη???μασαει τα φυλλα δαφνης τωρα...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Κούλη μίλα κι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι! Άντε απευθύνσου στους οπαδούς σου!
καλη επιτηχια σε ολους!σε λιγες μερες θα ξερετε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
καλη επιτηχια σε ολους!σε λιγες μερες θα ξερετε!:D

ε..πες μας προβλέψεις εσύ που τα ξέρεις καλά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top