Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ, αλλά εγώ θέλω να το πνίξω!!!! Εσύ για ποια σχολή ενδιαφλερεσαι???
εφαρμοσμενο μαθηματικο Κρητης.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
απ όσο γνωρίζω, εδώ και αρκετά χρόνια όλα τα σχολεία σε όλη τη χώρα ανοίγουν 1η Σεπτεμβρίου, εκτός από μια μέρα την εβδομάδα που απόφασίζει ο διευθυντής το ποια θα είναι αυτή, που τα σχολεία λειτουργούν, μήπως συμβεί κάτι. Δηλαδή όταν λέμε λειτουργούν, εννοούμε ότι υπάρχουν κανα δυό καθηγητές εκεί έτσι για το ξεκάρφωμα. Οπότε σταματήστε καλύτερα να παίρνετε τηλέφωνα στα σχολεία σας... δεν βλέπω να βγαίνει τίποτα μ αυτό..
εμενα ειναι ανοιχτο καθε πεμπτη οποτε και να παρω τοτε τηλ μεχρι τοτε λογικα νομιζω και κυριως ελπιζω να εχουν βγει..:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Αν ειναι σιγουρος?η οτι εχει γιατι να ανησυχει??? Για ποσα μορια και ποια σχολη μιλαμε...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
οκ πήγε 2 το μεσημέρι, το σιγουρέψαμε οτι δε βγαίνουν σήμερα, σαββατοκύριακο δεν είναι εργάσιμες, κατά 90 % δε θα ανακοινωθεί κάτι, οποτε ας ξεκουραστούμε για ένα τριήμερο , απο δευτέρα στον αγώνα!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ! ΘΑ ΣΚΑΑΑΑΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Είμαι μια κακομοίρα μανούλα που ο γιος της δεν εχει καμια ανησυχία για τα αποτελεσματα, κι ετσι ανησυχώ εγώ και για τους δυο μας!!!! Πειτε μου σας παρακαλώ είναι φυσιολογικό το παιδάκι μου?????
Το να ανησυχεί η μανούλα φυσιολογικότατο έχω και την δική μου που είναι μια από τα ίδια ,εγώ όμως είμαι "κουλ" εκ χαρακτήρος άρα και το παιδάκι σας φυσιολογικό το κόβω:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ελα ντε??????
Ρε παιδιά, κανένας καλός χάκερ να τα "ξεκλειδώσει" από το σύστημα του Υπουργειο δεν σας βρίσκεται?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ! ΘΑ ΣΚΑΑΑΑΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:mad::mad::mad:

Υπομονή μέχρι την Τρίτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ, αλλά εγώ θέλω να το πνίξω!!!! Εσύ για ποια σχολή ενδιαφλερεσαι???


γτ ολοι οι γονεις θελετε να μεταδιδετε το αγχος που εχετε στα παιδια σας και να τα βασανιζετε? δν ειναι καθολου ωραιο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το να ανησυχεί η μανούλα φυσιολογικότατο έχω και την δική μου που είναι μια από τα ίδια ,εγώ όμως είμαι "κουλ" εκ χαρακτήρος άρα και το παιδάκι σας φυσιολογικό το κόβω:):):)
Σ' ευχαριστώ, πουλάκι μου!!! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ! ΘΑ ΣΚΑΑΑΑΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:mad::mad::mad:

τοινγκ!!! ένα καλοκαίρι περίμενες βρε!! κρίμα ειναι να σκάσεις για 3-4 24ωρα!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γτ ολοι οι γονεις θελετε να μεταδιδετε το αγχος που εχετε στα παιδια σας και να τα βασανιζετε? δν ειναι καθολου ωραιο:mad:
Ωπα!!! καμένος είσαι μου φαίνεται από γονείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
γτ ολοι οι γονεις θελετε να μεταδιδετε το αγχος που εχετε στα παιδια σας και να τα βασανιζετε? δν ειναι καθολου ωραιο:mad:

Έχουμε το δικό μας άγχος μας προσθέτουν και το δικό τους. Λες και έδωσαν αυτοί εξετάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ, πουλάκι μου!!! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!!!
Ευχαριστώ ,επίσης:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έχουμε το δικό μας άγχος μας προσθέτουν και το δικό τους. Λες και έδωσαν αυτοί εξετάσεις!
Ναι αλλά οι γονεις πληρώνουν για όλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

al_zogo

Νεοφερμένος

Ο Αλέκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Συκέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
φίλοι μου, μην είστε έτσι σκληροί με τους γονείς, θα κάνετε κι εσείς κάποτε παιδάκια και θα δείτε. Εξαλλου δεν νομίζω να έχετε κάποιο φίλο ή κατι τέτοιο που να ενδιαφέρεται τόσο για εσάς όσο οι γονείς σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
παιδια εχω φιλη την κορη του υποδιευθυντη μας και μου ειπε πως στο σχολειο περιμενουν τις καταστασεις των επιτυχοντων απο δευτερα τριτη.....ψυχραιμιααααα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ναι αλλά οι γονεις πληρώνουν για όλα!!!!

Μα γιατι το λετε αυτο...τι θα φταιτε εσεις αν ο γιος/κορη σας δεν περα σει στην πρωτη επιλογη του/της???χτυπα ξυλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top