Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

warlckkostas

Νεοφερμένος

Ο warlckkostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δεν πηρα αλλα απο το να τρεχς τσαμπα εκει καλυτερα βα τηλεφωνισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
δεν πηρα αλλα απο το να τρεχς τσαμπα εκει καλυτερα βα τηλεφωνισω
κ αν σου απαντήσουν...............:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ρε παιδια αμα δεν ειστε σιγουροι τι παιζετε με τον πονο μας;;;δηλαδη ενταξει..λιγος σεβασμος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Παιδάκια άμα δεν βγεί δελτίου Τύπου, Βάσεις δεν έχει.
Και αφού δεν έχει βγει μέχρι τώρα αμφιβάλλω αν θα βγουν οι βάσεις σήμερα.

Χμ και δευτέρα δεν νομίζω γιατί το αποκλείω να βγει Δ.Τ. το σουκου. :P
Άρα Τρίτη και αν. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
εγω δεν εχω γνωστο στο υπουργειο:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Που θα βρούμε κανέναν ρε παιδιά να μας πει και σε μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
και εγω ειμαι αποφοιτος , νομιζεις εγω δεν εχω αγωνια??????

εσύ δεν έχεις αγωνία μ**ακία στον εγκέφαλο έχεις κ τρελές α**μίες. τουλάχιστον έφτασες στο αποκορύφωμα τέκνο μου ή και εκεί τρώς την ίδια ήττα με τις βάσεις? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Που θα βρούμε κανέναν ρε παιδιά να μας πει και σε μας?
Αν μάθω κάτι (έγκυρο) θα σας ειδοποιήσω;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
εσύ δεν έχεις αγωνία μ**ακία στον εγκέφαλο έχεις κ τρελές α**μίες. τουλάχιστον έφτασες στο αποκορύφωμα τέκνο μου ή και εκεί τρώς την ίδια ήττα με τις βάσεις? :what:
ετσι χωστου τα μπας και ξεκ@@@ωσει και σταματησει τις μα@@κιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
εσύ δεν έχεις αγωνία μ**ακία στον εγκέφαλο έχεις κ τρελές α**μίες. τουλάχιστον έφτασες στο αποκορύφωμα τέκνο μου ή και εκεί τρώς την ίδια ήττα με τις βάσεις? :what:
πες τα:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Αν μαθω κατι γτ εχω γνωστο θα σας ειδοποιησω. Παντος οι βασεις εχουν βγει αλλα ειναι κλειδομενες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Είμαι μια κακομοίρα μανούλα που ο γιος της δεν εχει καμια ανησυχία για τα αποτελεσματα, κι ετσι ανησυχώ εγώ και για τους δυο μας!!!! Πειτε μου σας παρακαλώ είναι φυσιολογικό το παιδάκι μου?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Είμαι μια κακομοίρα μανούλα που ο γιος της δεν εχει καμια ανησυχία για τα αποτελεσματα, κι ετσι ανησυχώ εγώ και για τους δυο μας!!!! Πειτε μου σας παρακαλώ είναι φυσιολογικό το παιδάκι μου?????

αν ειναι σιγουρο για τον ευατο του φυσιολογικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πού είναι κλειδωμένες να μπουκάρουμε!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αν μαθω κατι γτ εχω γνωστο θα σας ειδοποιησω. Παντος οι βασεις εχουν βγει αλλα ειναι κλειδομενες..

Kαι γιατί δεν τις μοιράζονται μαζί μας; εεε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

al_zogo

Νεοφερμένος

Ο Αλέκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Συκέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
απ όσο γνωρίζω, εδώ και αρκετά χρόνια όλα τα σχολεία σε όλη τη χώρα ανοίγουν 1η Σεπτεμβρίου, εκτός από μια μέρα την εβδομάδα που απόφασίζει ο διευθυντής το ποια θα είναι αυτή, που τα σχολεία λειτουργούν, μήπως συμβεί κάτι. Δηλαδή όταν λέμε λειτουργούν, εννοούμε ότι υπάρχουν κανα δυό καθηγητές εκεί έτσι για το ξεκάρφωμα. Οπότε σταματήστε καλύτερα να παίρνετε τηλέφωνα στα σχολεία σας... δεν βλέπω να βγαίνει τίποτα μ αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αν ειναι σιγουρο για τον ευατο του φυσιολογικο..
Σ' ευχαριστώ, αλλά εγώ θέλω να το πνίξω!!!! Εσύ για ποια σχολή ενδιαφλερεσαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top