Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Χαρηκαμε!!Μερα θεμε εμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω πιστευω οτι θα μας κανουν surprise με τις βασεις...
ε οταν σου λεει μεσα εννοει τεταρτη..εγω τουλαχιστον αυτο καταλαβαινω..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.



Τρομαξα προς στιγμην!!χαχα!!Κοιτα δεν θα μου φαινοταν παραξενο!!χαχα
-----------------------------------------
ε οταν σου λεει μεσα εννοει τεταρτη..εγω τουλαχιστον αυτο καταλαβαινω..:xixi:


Δηλαδη ξαναρχομαστε στο Τριτη ή Τεταρτη!!Πω πω τελεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Τρομαξα προς στιγμην!!χαχα!!Κοιτα δεν θα μου φαινοταν παραξενο!!χαχα

Μα πλέον όλα μπορούν να συμβούν + το γεγονός ότι η θεία μου που είναι εκπαιδευτικός μου'πε πως μια φορά είχαν βγει απόγευμα!!!!:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Μα πλέον όλα μπορούν να συμβούν + το γεγονός ότι η θεία μου που είναι εκπαιδευτικός μου'πε πως μια φορά είχαν βγει απόγευμα!!!!:iagree::iagree:
ποτε ειχε συμβει αυτο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Παντως αλλα λεει ο ενας υπαλληλος αλλα ο αλλος...μας φωτισανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά το βραδύ στις 12 θα καθομαι εγω ξυπνιος να παρακολουθω μπας και βγουν και αν γινει τπτ θα σας ενημερωσω αμεσως....χαχαχα
ελεος...δεν παμε καλά.....ικανους τους εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Εμεις εχουμε και γλεντι στο χωριο μου...Θα πηγαινοερχομαι στο σπιτι και θα βλεπω τι γινεται!!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ας παρει και κπς αλλος τηλ να μας πει τι σκαρφιστηκαν αυτη τη φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
ε που να ξέρω ημερομηνία,το 1821:P:D:D:D




ΕΕΕ αφου πολεμουσαν το πρωι!Λογικο!!:P
-----------------------------------------
ας παρει και κπς αλλος τηλ να μας πει τι σκαρφιστηκαν αυτη τη φορα...


Εγω δεν παιρνω γτ θα τους μιλησω ασχημα και δεν θελω....:mad::mad:ΕΕ μα πια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frou_frou18

Νεοφερμένος

Η frou_frou18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βρε παιδια η ώρα είναι ακόμη 11..αφήστε τους ανθρώπους να πιουν έναν καφέ,να φάνε κάτι,να πουν μια κουβέντα με την τσίμπλα στο μάτι.....έχουν κ αυτοι την ταλαιπωρία τουσ,,σκίζονται στη δουλειά...λίγη κατανόηση,,σιγα τωρα ποτε θα βγουν οι βάσεις...θα βγουν πάντως κάποια στιγμη...πριν τα χριστούγεννα..υπομονή παιδια!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Βρε παιδια η ώρα είναι ακόμη 11..αφήστε τους ανθρώπους να πιουν έναν καφέ,να φάνε κάτι,να πουν μια κουβέντα με την τσίμπλα στο μάτι.....έχουν κ αυτοι την ταλαιπωρία τουσ,,σκίζονται στη δουλειά...λίγη κατανόηση,,σιγα τωρα ποτε θα βγουν οι βάσεις...θα βγουν πάντως κάποια στιγμη...πριν τα χριστούγεννα..υπομονή παιδια!!!!:no1:

Σιγα μην δειξω κατανοηση. Να μου πει στα ισα. Βγαινουν τοτε....:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Βρε παιδια η ώρα είναι ακόμη 11..αφήστε τους ανθρώπους να πιουν έναν καφέ,να φάνε κάτι,να πουν μια κουβέντα με την τσίμπλα στο μάτι.....έχουν κ αυτοι την ταλαιπωρία τουσ,,σκίζονται στη δουλειά...λίγη κατανόηση,,σιγα τωρα ποτε θα βγουν οι βάσεις...θα βγουν πάντως κάποια στιγμη...πριν τα χριστούγεννα..υπομονή παιδια!!!!:no1:
Να ριξουν καμια πασιεντζα ,ναπουν τα χαρτια....το φλιτζανι...αλλιως δεν ξεκινα η μερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
συνήθως τα δελτία τύπου βγαίνουν μετά τις 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frou_frou18

Νεοφερμένος

Η frou_frou18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πάντως πέρα απ την πλάκα,,εμείς εδώ εχουμε πεθάνει απ την αγωνία κ αυτοί παίζουν με τον πονο μας..δεν είναι σε θέση ουτε μια ανακοίνωση να κανουν..να πουν θα βγουν τότε...τους παιρνεις μονο τηλ.και μονο που δε σε βριζουν....ειναι απλα εξοργιστικο το ολο σκηνικο!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Πάντως πέρα απ την πλάκα,,εμείς εδώ εχουμε πεθάνει απ την αγωνία κ αυτοί παίζουν με τον πονο μας..δεν είναι σε θέση ουτε μια ανακοίνωση να κανουν..να πουν θα βγουν τότε...τους παιρνεις μονο τηλ.και μονο που δε σε βριζουν....ειναι απλα εξοργιστικο το ολο σκηνικο!!!!:mad:
εμενα δεν με βρισανε..αντιθετωσ αυτη που το σηκωσε ηταν πολυ ευγενικη..
δεν ειναι αναγκη να ξεσπας πανω στους υπαλληλους..κι αυτοι την δουλεια τους κανουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
τι εγινε παιδια εχουμε κανενα νεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
η ιατρικη με πεθαινει αλλα το ξερω οτι οσες φορες και να προσπαθησω δεν προκειται να την πιασω οποτε το πηρα αποφαση και στραφηκα στην κτηνιατρικη....δεν μου αρεσει ιδιαιτερα αλλα δεν βαριεσαι?και εκει πετσοκοβεις οποτε...:D:D
-----------------------------------------

εσυ για που εισαι?

εγω βασικα δεν ξερω τι θελω
αλλα μαλλον ιατρικη απθ.τι στο καλο 2 αδερφια εχω εκει...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
τι εγινε παιδια εχουμε κανενα νεο?
Καλώς την! τα νέα έβγαλαν κάτι αλλά είναι νομίζω ίδιο με της καθημερινής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top