Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ναι ναι σωστα απο αλμυρο εισαι αρα ξερεις........εσυ που θελεις να περασεις???
ασε τα που θελω μεγαλη ιστορια...κτηνιατρικη απθ ελπιζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Άντε μέχρι την μέρα που θα βγούν θα φτάσουμε τις 1000 σελίδες,και ειδικά αν το πάμε έτσι με μηνύματα όλο το 24ωρο.


ωραια να το βαλουμε στοχο ομως......και μετα να το στειλουμε στο υπουργειο παιδειας
-----------------------------------------
ασε τα που θελω μεγαλη ιστορια...κτηνιατρικη απθ ελπιζω....



αληθεια μπραβο!!!!!γιατι να το αφησω καλε δεν εχεις ελπιδες νομιζεις???:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ωραια να το βαλουμε στοχο ομως......και μετα να το στειλουμε στο υπουργειο παιδειας
-----------------------------------------




αληθεια μπραβο!!!!!γιατι να το αφησω καλε δεν εχεις ελπιδες νομιζεις???:no1:
δεν ξερω παιζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αλανια χαλαρωστε.....απο βδομαδα λογικα......αντε παω για κανα ποτακι.....bb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εγω εχω να πω οτι ενα βραδυ που πόσταρα αρκετα ήταν ακομα στην σελιδα 58 και τωρα εχουν δεκαπλασιαστεί αυτές!!!! Τι θα γίνει την παραμονη των βάσεων αναρωτιέμαι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγω εχω να πω οτι ενα βραδυ που πόσταρα αρκετα ήταν ακομα στην σελιδα 58 και τωρα εχουν δεκαπλασιαστεί αυτές!!!! Τι θα γίνει την παραμονη των βάσεων αναρωτιέμαι?????

Θα μπλοκάρει ο σερβερ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ε θα γίνει ότι και την παραμονή των βαθμολογιών.Άντε να περάσει η ώρα όλο το βράδυ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγω εχω να πω οτι ενα βραδυ που πόσταρα αρκετα ήταν ακομα στην σελιδα 58 και τωρα εχουν δεκαπλασιαστεί αυτές!!!! Τι θα γίνει την παραμονη των βάσεων αναρωτιέμαι?????
πανικος θα γινει,πιστεψε με!εχει να πεσει αυπνια μεχρι την ωρα που θα ανακοινωθουν!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
πανικος θα γινει,πιστεψε με!εχει να πεσει αυπνια μεχρι την ωρα που θα ανακοινωθουν!:lol:

πανικός μόνο;; χαμός θα γίνει... εδώ θα είμαστε όλοι μαζί μέχρι να βγούν και μετά άλλοι θα γελάνε από τη χαρά τους και άλλοι θα κλαίνε...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
δεν ξερω παιζεται...



καλα συντομα θα ξερεις κ εσυ κ ολοι..........εγω βαρεθηκα να περιμενω θελω να φυγω να φτιαξω το σπιτακι μου .....να αρχισει η φοιτητικη ζωη επιτελους:iagree:
-----------------------------------------
πανικός μόνο;; χαμός θα γίνει... εδώ θα είμαστε όλοι μαζί μέχρι να βγούν και μετά άλλοι θα γελάνε από τη χαρά τους και άλλοι θα κλαίνε...:'(


ελπιζω να γελαμε ολοι και ετσι πρεπει βεβαια............:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
να αρχισει η φοιτητικη ζωη επιτελους:iagree:

άντε άντε με το καλό!!
-----------------------------------------
καλα συντομα θα ξερεις κ εσυ κ ολοι..........εγω βαρεθηκα να περιμενω θελω να φυγω να φτιαξω το σπιτακι μου .....να αρχισει η φοιτητικη ζωη επιτελους:iagree:
-----------------------------------------



ελπιζω να γελαμε ολοι και ετσι πρεπει βεβαια............:D

μακάρι...αλλά με 180 μόρια διαφορά που έχω,μπορεί να ανήκω και στη δεύτερη κατηγορία..... που θα κλαίει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Θα ειμαστε μια ευχαριστη παρεα την παραμονη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Θα ειμαστε μια ευχαριστη παρεα την παραμονη!!!!



αν μαθουμε ποτε θα ειναι η παραμονη κ δν δουμε ξαφνικα τις βασεις στη νετ ενα ωραιο πρωι................lol:jumpy:
-----------------------------------------
άντε άντε με το καλό!!
-----------------------------------------


μακάρι...αλλά με 180 μόρια διαφορά που έχω,μπορεί να ανήκω και στη δεύτερη κατηγορία..... που θα κλαίει...[/quo

ρε μν ανησυχεις....ολα καλα θα πανε μετα τι εχεις δηλωσει δεν σ.αρεσει καθολου η β επιλογη σου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ρε μν ανησυχεις....ολα καλα θα πανε μετα τι εχεις δηλωσει δεν σ.αρεσει καθολου η β επιλογη σου???

μου αρέσει και η δεύτερη επιλογή μου αλλά η πρώτη είναι πρώτη...εντάξει αν δε την πιάσω θα στεναχωρηθώ πολύ αλλά θα μου περάσει γρήγορα..δε μου φταίει κανείς..ας έγραφα καλύτερα να μην ήμουν σε αυτήν την κατάσταση...τώρα δεν αλλάζει κάτι...μακάρι να την πιάσω,το θέλω πολύ αυτό.αλλιώς υπάρχουν και οι κατατακτήριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

larkodia

Νεοφερμένος

Ο ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδιά ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ??????ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ρε παιδιά ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ??????ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????

δεν εχει ανακοινωθει τιποτα.. Δευτερα-τριτη μαλλον....

Σορρυ για το off:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
βαση φιλολογιας θεσσαλονικης...........................μπορει καποιος να κανει μια προχειρη εκτιμηση???:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
βαση φιλολογιας θεσσαλονικης...........................μπορει καποιος να κανει μια προχειρη εκτιμηση???:'(
17600 πιο πάνω δεν πάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top