Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
μακάαααρι.... όχι μόνο μπουκάλι (κάτι τέτοιο έλεγε κάποιος πιο πάνω) ολόκληρη κάβα θα σε κεράσω....:D:P:no1::):lol:
εγω ειμαι αυτός!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι με ολο το σεβασμο:δεν βαρεθηκατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Λογοτεχνία και Λατινικά έχουμε 200 περίπου παραπάνω αριστούχους από πέρσι..Αλλα δεν αντισταθμίζουν Αρχαία και Ιστορία που έχουν συντελεστές.
Με τόσους ελάχιστα περισσότερους αριστούχους στην θεωρητική δεν μπορώ να καταλάβω πώς θα ανεβούν τόσο πολύ πια οι βάσεις. Καταλαβαίνω την αύξηση βάσεων σχολών οπως παιδαγωγικό που ανήκουν στο 1ο και 2ο πεδίο αλλα για τις σχολές αποκλειστικά του 1ου πεδίου όπως νομική δεν μπορώ να το καταλάβω!Πάνω από 200 μόρια αύξηση την θεωρώ απίθανη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ο κουλης τελικα μας δουλευε για αυριο...!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι με ολο το σεβασμο:δεν βαρεθηκατε;
οχι..ετσι τη βρίσκουμε εμείς...και δεν είναι κακό να ασχολείσαι με το μέλλον σου πιστεύω
-----------------------------------------
Με τόσους ελάχιστα περισσότερους αριστούχους στην θεωρητική δεν μπορώ να καταλάβω πώς θα ανεβούν τόσο πολύ πια οι βάσεις. Καταλαβαίνω την αύξηση βάσεων σχολών οπως παιδαγωγικό που ανήκουν στο 1ο και 2ο πεδίο αλλα για τις σχολές αποκλειστικά του 1ου πεδίου όπως νομική δεν μπορώ να το καταλάβω!Πάνω από 200 μόρια αύξηση την θεωρώ απίθανη...
ακόμα και 200 να ανεβεί ειναι Too much..να φανταστείς πέρσυ με 1200 παραπάνω αριστούχους απο τη προηγούμενη χρονια ανέβηκαν 300-400:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
οχι..ετσι τη βρίσκουμε εμείς...και δεν είναι κακό να ασχολείσαι με το μέλλον σου πιστεύω
-----------------------------------------

ακόμα και 200 να ανεβεί ειναι Too much..να φανταστείς πέρσυ με 1200 παραπάνω αριστούχους απο τη προηγούμενη χρονια ανέβηκαν 300-400:jumpy:
Και να σημειωθεί ότι ανέβηκαν περίπου 380 Αθήνα και Θεσσαλονίκη γιατί είχαμε και μείωση θέσεων από το 2007.. Παράγοντας που φέτος δεν υπάρχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
οχι..ετσι τη βρίσκουμε εμείς...και δεν είναι κακό να ασχολείσαι με το μέλλον σου πιστεύω
-----------------------------------------

Καλα φιλε οπως νομιζεις...και εγω εδωσα φετος αλλα ελεος,αυτο το τοπικ εχει γεμισει με 500 σελιδες γεματες ανουσιες βλακειες...ο καθενας εδω εχει λεει τις πηγες του...μια ηταν σιγουρη οτι θα βγουν 19-20(παπαρια τελικα)ο αλλος ο χαζος ο κουλης οτι θα βγουν αυριο και καποιοι τον πιστευανε...εγω τι να πω,χαρα στο κουραγιο σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Και να σημειωθεί ότι ανέβηκαν περίπου 380 Αθήνα και Θεσσαλονίκη γιατί είχαμε και μείωση θέσεων από το 2007.. Παράγοντας που φέτος δεν υπάρχει..
τοτε οι αναλυτές γιατι...μήπως είναι ανίδεοι?ε καλά για τον κάτσικα το ξέραμε..αλλα ο αμοργιαννάκης?εκτος αν δίνει τη μέγιστη δυνατή βάση..ιδωμεν μωρέ...α και όποιος έχει κολλητό στο υπουργείο ας πει κάτι δε παρεξηγούμε εμεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ακόμα και 200 να ανεβεί ειναι Too much..να φανταστείς πέρσυ με 1200 παραπάνω αριστούχους απο τη προηγούμενη χρονια ανέβηκαν 300-400:jumpy:
Στα λόγια σου έρχομαι,στα λόγια μου έρχεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
οχι..ετσι τη βρίσκουμε εμείς...και δεν είναι κακό να ασχολείσαι με το μέλλον σου πιστεύω
-----------------------------------------

Καλα φιλε οπως νομιζεις...και εγω εδωσα φετος αλλα ελεος,αυτο το τοπικ εχει γεμισει με 500 σελιδες γεματες ανουσιες βλακειες...ο καθενας εδω εχει λεει τις πηγες του...μια ηταν σιγουρη οτι θα βγουν 19-20(παπαρια τελικα)ο αλλος ο χαζος ο κουλης οτι θα βγουν αυριο και καποιοι τον πιστευανε...εγω τι να πω,χαρα στο κουραγιο σας
τοτε γιατί το παρακολουθείς?:P:P:P
-----------------------------------------
Στα λόγια σου έρχομαι,στα λόγια μου έρχεσαι...
τα μεγάλα πνευματα συναντιόνται.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
τοτε οι αναλυτές γιατι...μήπως είναι ανίδεοι?ε καλά για τον κάτσικα το ξέραμε..αλλα ο αμοργιαννάκης?εκτος αν δίνει τη μέγιστη δυνατή βάση..ιδωμεν μωρέ...α και όποιος έχει κολλητό στο υπουργείο ας πει κάτι δε παρεξηγούμε εμεις:)
Ο καθένας σε αυτή τη χώρα κάνει τη δουλειά του, όπως νομίζει αυτός καλύτερα και με όποιον τρόπο θέλει. Το ίδιο και οι εκτιμητές. Αρκεί να δει κανείς τις εκτιμήσεις και τις πραγματικές βάσεις και θα καταλάβει. Εγώ να σου πω τους σέβομαι και αυτούς αλλά από τα άρθρα τους κρατάω κυρίως τα στατιστικά στοιχεία και όχι τις προβλέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
τοτε γιατί το παρακολουθείς?:P:P:P
-----------------------------------------


ποιος σου ειπε οτι παρακολουθω συχνα;ουτε που καταλαβα οτι φτασαν 500 σελιδες,απλως ερχομαι να δω αν βγηκαν τιποτα εκτιμησεις,τιποτα αλλο.Εχω και αλλες ασχολιες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δεν πειραζει....ειμαι 1000 πανω απ την λαμια...ψιλοσιγουρος δεν ειμαι για εκει?:)
ναι ρε σιγουρα...:D αντε με το καλο.. τελεια σχολη
κ εγω μετα τη Λογοθεραπεια ...... που ευχομαι να πιασω εχω σκεφτει να κανω κατατακτηριες για φυσικοθεραπεια ή μεταπτυχιακο σε μια αλλη σχολη ασχετη εντελως με τη φυσικοθεραπεια
:'(Απο μικρη ηθελα να γινω φυσικοθεραπευτρια γιατι ολοι μου ελεγαν κ μου λενε πως πιανουν τα χερια μου κ θα ημουν πολυ καλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά το τμήμα βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιών στα γιάννενα μοιάζει με αυτό της βιολογίας ή καμία σχέση?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιάννενα 18220
Αλεξανδρούπολη 18000
Κρήτη 17850
Ρόδο 17800
Μακαρι, αλλα η βαση που δινεις για τα Γιαννενα ειναι απλα ονειρικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
γιατι ολοι μου ελεγαν κ μου λενε πως πιανουν τα χερια μου κ θα ημουν πολυ καλη...
Σα δεν ντρέπεσαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μακαρι, αλλα η βαση που δινεις για τα Γιαννενα ειναι απλα ονειρικη!!
ονειρική προς τα πάνω ή προς τα κάτω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ονειρική προς τα πάνω ή προς τα κάτω ;
Ονειρικη προς τα κατω!! Θα ανεβει πολυ περισσοτερο:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top