Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
δε γίνεται να το κάνουμε 17850 να περάσω εκεί;;;;
Το θεωρώ απίθανο να ανεβεί τόσο. Αλλά με τις πανελλήνιες κανείς δεν μπορεί να ξέρει γιατί ο παράγοντας τύχη είναι καθοριστικός. Οι βάσεις ανεβοκατεβαίνουν εκεί που κανείς δεν το περιμένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
δε γίνεται να το κάνουμε 17850 να περάσω εκεί;;;;
λιγο μου φαινεται αλλα επειδη ειναι νησι ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
πιστεύω οτι επειδή ειναι απο τις πιο δύσκολες σχολές που υπάρχουν θα ανεβει ελαχιστα......εγω θα ελεγα οτι εισαι σιγουρα μεσα.....:):):):):):):)
Με αυτή την λογική οι ιατρικές δεν θα ξεπερνούσαν τα 15000 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Το θεωρώ απίθανο να ανεβεί τόσο.


εννοείς οτι θα ανέβει περισσότερο,έτσι;;;
-----------------------------------------
λιγο μου φαινεται αλλα επειδη ειναι νησι ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):)


μακάριι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
στο εύχομαι!!! κάνε όμως και εσύ καμία ευχή και για 'μένα!!!:P:P:)
-----------------------------------------


δε γίνεται να ανέβει 150 μόρια μόνο;; να το πιάσω......
εντάξει!!εύχομαι και συ να μας έρθεις στη ρόδο!!!και γω μέχρι 170 μόρια δίνω περιθώριο στο βιολογικό θεσσαλονίκης:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
εννοείς οτι θα ανέβει περισσότερο,έτσι;;;
Aντιθέτως. Το θεωρώ αδύνατο να ανεβεί τόσο πολύ. Ειδικά στην Ρόδο. Τώρα δεν ξέρω αν κάνω λάθος αλλά και πάλι είναι προσωπική μου εκτίμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
εντάξει!!εύχομαι και συ να μας έρθεις στη ρόδο!!!και γω μέχρι 170 μόρια δίνω περιθώριο στο βιολογικό θεσσαλονίκης:P:P


άμα έρθω,θα με ξεναγήσεις στην πατρίδα σου ε;;:P εγώ 180 μόρια... μακάρι να μπείς εκεί που θες!!:)
-----------------------------------------
Aντιθέτως. Το θεωρώ αδύνατο να ανεβεί τόσο πολύ. Ειδικά στην Ρόδο. Τώρα δεν ξέρω αν κάνω λάθος αλλά και πάλι είναι προσωπική μου εκτίμηση.


μακάρι...ελπίζω και εύχομαι να βγεί αληθινή η προσωπική σου εκτίμηση...:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!!!!ναι αν σε πετύχω ρόδο θα σε ξεναγήσω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Με αυτή την λογική οι ιατρικές δεν θα ξεπερνούσαν τα 15000 μόρια...
περα απο την πλακα καπου εκει θα επρεπε να ειναι.....ενταξει εγω πιστευω οτι δεν θα ανεβει πολυ....τωρα αμα εσυ θες να ανεβει υπερβολικα τι να πω????:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Tίποτα για παιδαγωγικό Αλεξ/πολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!!!!ναι αν σε πετύχω ρόδο θα σε ξεναγήσω:P:P


εντάξει!!!:)
-----------------------------------------
Tίποτα για παιδαγωγικό Αλεξ/πολης;

Μαράκι,μη μου αγχώνεσαι εσύ!!! είπαμε...περνάς άνετα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
μακάρι...ελπίζω και εύχομαι να βγεί αληθινή η προσωπική σου εκτίμηση...:):no1:
Νομίζω πως θα βγεί και στο εύχομαι. Αν και για να είμαι ειλικρινής στην θέση σου δεν θα ανησυχούσα και τόσο πολύ... Θεωρώ σίγουρο οτι θα περάσεις Ρόδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά για τα βιολογικά θα μου πει κανείς?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Νομίζω πως θα βγεί και στο εύχομαι. Αν και για να είμαι ειλικρινής στην θέση σου δεν θα ανησυχούσα και τόσο πολύ... Θεωρώ σίγουρο οτι θα περάσεις Ρόδο.

α! το έχεις και σίγουρο;; μακάριιιιι!!! και εγώ τρέμω από το πρωί μέχρι το βράδυ... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
περα απο την πλακα καπου εκει θα επρεπε να ειναι.....ενταξει εγω πιστευω οτι δεν θα ανεβει πολυ....τωρα αμα εσυ θες να ανεβει υπερβολικα τι να πω????:):):):)
...Eγώ δεν έχω κανέναν απολύτως λόγο να θέλω κάτι τέτοιο. Αντικειμενικά βλέποντας τα πράγματα,όμως, κάτι τέτοιο επρόκειτο να γίνει... Αλλωστε αυτή η σχολή είχε και παλαιότερα μεγάλα σκαμπανεβάσματα με λιγότερο αριθμό αριστούχων κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Mακαρι το αχρηστο να μην ανεβει πανω απο 400 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Για τα βιολογικά, κανείς άλλος;;
Εγω ενδιαφέρομαι για Αθήνα

θεσσαλονίκη,vricky?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
α! το έχεις και σίγουρο;; μακάριιιιι!!! και εγώ τρέμω από το πρωί μέχρι το βράδυ... :'(

δε θελω να πανικοβαλω κανενα, αλλα το παιδαγωγικο της Ροδου περσι ειχε ανεβει 560 μορια, οσο περιπου τα παιδαγωγικα Αθηνας-Θεσσαλονικης. Σαφως και δεν προκειται να παρουσιασει τετοια ανοδο και φετος (εφοσον μαλιστα αυξηθηκαν και οι θεσεις των εισακτεων σε ολα τα παιδαγωγικα), αλλα το οτι αυτες οι σχολες παρουσιαζουν αυξημενη ζητηση, το οτι αριστουχοι σε θετικη, τεχνολογικη αυξηθηκαν πολυ δειχνει πως θα ανεβει καπως. ναι, ο κοσμος δε θελει να παει επαρχια, αλλα παρα πολλοι τριτεκνοι/πολυτεκνοι κλπ το δηλωνουν με την προοπτική μετεγγραφης.
δυσκολα μπορει να γινει προβλεψη γιατι ακριβως μπαινουν υποψηφιοι και απο τις 3 κατευθυνσεις. εισαι οριακα παντως, εχεις πιθανοτητες να το πιασεις.

μετα τι εχεις βαλει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ναι αθήνα δεν δήλωσα καθόλου!θεσσαλονίκη θέλω!!έχω 179 μόρια παραπάνω...εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
δε θελω να πανικοβαλω κανενα, αλλα το παιδαγωγικο της Ροδου περσι ειχε ανεβει 560 μορια, οσο περιπου τα παιδαγωγικα Αθηνας-Θεσσαλονικης. Σαφως και δεν προκειται να παρουσιασει τετοια ανοδο και φετος (εφοσον μαλιστα αυξηθηκαν και οι θεσεις των εισακτεων σε ολα τα παιδαγωγικα), αλλα το οτι αυτες οι σχολες παρουσιαζουν αυξημενη ζητηση, το οτι αριστουχοι σε θετικη, τεχνολογικη αυξηθηκαν πολυ δειχνει πως θα ανεβει καπως. ναι, ο κοσμος δε θελει να παει επαρχια, αλλα παρα πολλοι τριτεκνοι/πολυτεκνοι κλπ το δηλωνουν με την προοπτική μετεγγραφης.
δυσκολα μπορει να γινει προβλεψη γιατι ακριβως μπαινουν υποψηφιοι και απο τις 3 κατευθυνσεις. εισαι οριακα παντως, εχεις πιθανοτητες να το πιασεις.

μετα τι εχεις βαλει;

μετά έχω δηλώσει το νηπιαγωγών που νομίζω ότι σίγουρα είμαι μέσα,γιατί από το τελευταίο τμήμα έχω 1800 μόρια διαφορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top