Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
σ αρεσει τοσο πολυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
επειδη κοιμομουν και γραψατε αμετρητες σελιδες,μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει κατι νεοτερο για τις βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
επειδη κοιμομουν και γραψατε αμετρητες σελιδες,μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει κατι νεοτερο για τις βασεις?
αυτό https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/41033.html (24-25 οι βάσεις)
και το ιστορ/αρχαιολγ αθηνών δε θα χει πάνω απο 16600 περίπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
επειδη κοιμομουν και γραψατε αμετρητες σελιδες,μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει κατι νεοτερο για τις βασεις?
τα ίδια και τα ίδια.....τίποτα επίσημο!Μάλλον Δευτέρα-Τρίτη ανακοινώνοται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
σ αρεσει τοσο πολυ?
η ιατρικη με πεθαινει αλλα το ξερω οτι οσες φορες και να προσπαθησω δεν προκειται να την πιασω οποτε το πηρα αποφαση και στραφηκα στην κτηνιατρικη....δεν μου αρεσει ιδιαιτερα αλλα δεν βαριεσαι?και εκει πετσοκοβεις οποτε...:D:D
-----------------------------------------
τελικα σε ποια σχολη στοχευεις?
εσυ για που εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
θενξ παιδια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
μπα δεν πιστευω τοοοοοσο πολυ:nono:
σιγα ρε .....το πολυ να ανεβει 50 μορια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
η ιατρικη με πεθαινει αλλα το ξερω οτι οσες φορες και να προσπαθησω δεν προκειται να την πιασω οποτε το πηρα αποφαση και στραφηκα στην κτηνιατρικη....δεν μου αρεσει ιδιαιτερα αλλα δεν βαριεσαι?και εκει πετσοκοβεις οποτε...:D:D
quote]
αν σ' αρέσει να πετσοκόβεις,νομίζω ότι σου ταιριάζει άλλο επάγγελμα!!:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
παιδια ι υποδιευθηντης του σχολειου μου,μου ειπε επειδη εχει επικοινωνησει με δευτεροβαθμιες υπυργειασ κ.λ.π πω περιμενουν τους καταλογους των επιτυχοντων στο σχολειο δευτερα-τριτη....οποτε λογικα δευτερα θα βγουν.....!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
η ιατρικη με πεθαινει αλλα το ξερω οτι οσες φορες και να προσπαθησω δεν προκειται να την πιασω οποτε το πηρα αποφαση και στραφηκα στην κτηνιατρικη....δεν μου αρεσει ιδιαιτερα αλλα δεν βαριεσαι?και εκει πετσοκοβεις οποτε...:D:D
quote]
αν σ' αρέσει να πετσοκόβεις,νομίζω ότι σου ταιριάζει άλλο επάγγελμα!!:D;)
γιατι μωρε??:P:P
-----------------------------------------
σιγα ρε .....το πολυ να ανεβει 50 μορια!!!:)
τοσο πιστευω και γω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
mihaela, αν πας κτηνιατρική μόνο και μόνο για να πετσοκόψεις, μην το κάνεις. :iagree:

Πρέπει να είσαι το ίδιο προσεκτική και με την κανονική ιατρική, ασχέτως αν δεν ασχολείσαι με ανθρώπους. Και τα ζωάκια ψυχή έχουν :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
mihaela δεν το πιασες το υπονοουμενο, αλλο ενοουσα..Τεσπα εδω δε το καταλαβε ο dj-makos..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζωρτζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζωρτζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όντως κι εγώ για Δευτέρα ακούω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ναι είναι πολύ ωραίο νησί!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
η κατωτερη θα εχει 19150 βαση:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
Oχι,λίγα λές!19350 θα έχει η Αλεξανδρούπολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
και ιατρικη για τον ιδιο λογο θα πηγαινα...δεν εννοω να πετσοκοψω με την κακη εννοια...εννοω οτι μου αρεσουν οι εγχειρησεις...
-----------------------------------------
Oχι,λίγα λές!19350 θα έχει η Αλεξανδρούπολη!
και βαλε..:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
καμία εκτίμηση για παιδαγωγικό Ρόδου;; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δεν ξέρω για την βάση αλλά η ρόδος μας είναι φοβερή!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
δεν ξέρω για την βάση αλλά η ρόδος μας είναι φοβερή!!:D

δε διαφωνώ.....όλοι μου έχουν πει τα καλύτερα,,αν και εγώ στην Αθήνα θα είμαι όπου και να περάσω..(3τεκνοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top