Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
δεν ξέρω για την βάση αλλά η ρόδος μας είναι φοβερή!!:D
το ξερω καθε χρονο εκει θα'ρχομαι διακοπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι: στο ιντερνετ που θα δουμε τη σχολη που περασαμε θα λεει και τη σειρα εισαγωγης μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
καμία εκτίμηση για παιδαγωγικό Ρόδου;; :'(
μάλλον 17900 με 18000.....απο τα καλύτερα παιδαγωγικά αυτά της ρόδου σε σχέση σπουδών........:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δε διαφωνώ.....όλοι μου έχουν πει τα καλύτερα,,αν και εγώ στην Αθήνα θα είμαι όπου και να περάσω..(3τεκνοι)
εγώ θέλω θεσσαλονίκη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι: στο ιντερνετ που θα δουμε τη σχολη που περασαμε θα λεει και τη σειρα εισαγωγης μας;
Όχι...θα λέει απλά σε ποιά σχολή έχουμε περάσει. Στο σχολείο μας μετά απο κάποιο διάστημα αποστέλλεται ένα χαρτί που αναγράφει την σειρά επιτυχίας μας στη σχολή που περάσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι: στο ιντερνετ που θα δουμε τη σχολη που περασαμε θα λεει και τη σειρα εισαγωγης μας;

Οχι, τη σειρά εισαγωγής θα τη γράφει στο χαρτί που θα πάρεις απο το σχολείο (15 μέρες περίπου μετά που θα βγουν οι βάσεις)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Όχι...θα λέει απλά σε ποιά σχολή έχουμε περάσει. Στο σχολείο μας μετά απο κάποιο διάστημα αποστέλλεται ένα χαρτί που αναγράφει την σειρά επιτυχίας μας στη σχολή που περάσαμε.

:thanks::thanks::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι: στο ιντερνετ που θα δουμε τη σχολη που περασαμε θα λεει και τη σειρα εισαγωγης μας;
δεν νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
μάλλον 17900 με 18000.....απο τα καλύτερα παιδαγωγικά αυτά της ρόδου σε σχέση σπουδών........:):):):):):)

α! εντάξει... ωραία... πάω να αυτοκτονήσω...:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
το ξερω καθε χρονο εκει θα'ρχομαι διακοπες...
να έρχεσαι!!να συμβάλλεις στον τουρισμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
καμια εκτιμηση για το εφαρμοσμενο μαθηματικο Κρητης/? 445 μορια εχω πιο πανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
να έρχεσαι!!να συμβάλλεις στον τουρισμο:P
δεν χρειαζεται νομιζω...ενα ευρω να αφησει ο καθε αγγλος χεσ@@@τε στο χρημα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
καμια εκτιμηση για το εφαρμοσμενο μαθηματικο Κρητης/? 445 μορια εχω πιο πανω..
να σου πω δεν ξέρω πολλά από αυτά αλλά πιστεύω ότι έχεις πολλές ελπίδες να περάσεις εκεί γιατι συνήθως όλοι επιλέγουν αθήνα:P τώρα δεν ξέρω:xixi:
-----------------------------------------
δεν χρειαζεται νομιζω...ενα ευρω να αφησει ο καθε αγγλος χεσ@@@τε στο χρημα:P:P
χαχαχαχαχα ναι η αλήθεια από τουρισμό πάμε καλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
καμια εκτιμηση για το εφαρμοσμενο μαθηματικο Κρητης/? 445 μορια εχω πιο πανω..
Πιστεύω οτι οριακά θα είσαι μέσα γιατί πέρισυ είχε ήδη πέσει πολλά μόρια αυτή η σχολή.Δε νομίζω να πέσει κι άλλο,αλλά να ανεβεί 400-500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
φανταστική και η Θεσσαλονίκη!!!:):)
ναι μακάρι τα βιολογικά να μην ανέβουν πολύ και να περάσω εκεί!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
α! εντάξει... ωραία... πάω να αυτοκτονήσω...:'(:'(
γιατι ρε???? οτι θα αυξηθεί ειναι το μονο σιγουρο αλλα το ποσο θα σε γελασω!!!!:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ναι μακάρι τα βιολογικά να μην ανέβουν πολύ και να περάσω εκεί!!!:iagree:

στο εύχομαι!!! κάνε όμως και εσύ καμία ευχή και για 'μένα!!!:P:P:)
-----------------------------------------
γιατι ρε???? οτι θα αυξηθεί ειναι το μονο σιγουρο αλλα το ποσο θα σε γελασω!!!!:):):):):):)

δε γίνεται να ανέβει 150 μόρια μόνο;; να το πιάσω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Πιστεύω οτι οριακά θα είσαι μέσα γιατί πέρισυ είχε ήδη πέσει πολλά μόρια αυτή η σχολή.Δε νομίζω να πέσει κι άλλο,αλλά να ανεβεί 400-500
πιστεύω οτι επειδή ειναι απο τις πιο δύσκολες σχολές που υπάρχουν θα ανεβει ελαχιστα......εγω θα ελεγα οτι εισαι σιγουρα μεσα.....:):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top