Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
παιδια??? βαλτε ενα ποτηρι ουισκακι και ηρεμηστε....:P και θα ηθελα απ τον φιλο μου τον κουλη να προτεινει ενα label!!!:D


I'll get the ice :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ποιον εβρισα βρε πουλακι μου?παραισθησεις εχεις απ΄την αυπνια??
Κανεναν, ψεματα να μη λεμε, αλλα εχεις ειρωνευτεις αρκετους, πραγμα πολυ χειροτερο!! Και επειδη βλεπω πως δεν αντεχεις αλλο την αναμομη των βασεων ξεσπασε πανω μου... Τεσπα, σε παρακαλω αν θελεις να απαντησεις στειλε π.μ και μην ποσταρεις εδω!! Δεν εχουμε διακαιωμα να βγαινουμε οff οποτε μας καπνισει (μιλαω και για μενα)... Αν και το θεμα καλυτερα να σταματησει εδω!!
-----------------------------------------
Chivas εχω, σας κανει:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παιδια??? βαλτε ενα ποτηρι ουισκακι και ηρεμηστε....:P και θα ηθελα απ τον φιλο μου τον κουλη να προτεινει ενα label!!!:D
ένα μόνο όμως,ε??Μη γίνουμε και ντίρλα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Κανεναν, ψεματα να μη λεμε, αλλα εχεις ειρωνευτεις αρκετους, πραγμα πολυ χειροτερο!! Και επειδη βλεπω πως δεν αντεχεις αλλο την αναμομη των βασεων ξεσπασε πανω μου... Τεσπα, σε παρακαλω αν θελεις να απαντησεις στειλε π.μ και μην ποσταρεις εδω!! Δεν εχουμε διακαιωμα να βγαινουμε οff οποτε μας καπνισει (μιλαω και για μενα)... Αν και το θεμα καλυτερα να σταματησει εδω!!
-----------------------------------------
Chivas εχω, σας κανει:P??
οκ συγνωμη τελος εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
-----------------------------------------
Chivas εχω, σας κανει:P??

Καλη φαση... Και σπεσιαλ ο δικος μας!!!:D:no1: δε θα με χαλουσε και ενα Haig βεβαια!! Αλλα το Chivas μετραει..
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=I0QkfmI3-ek[/ame]
enjoy!! :D:D
-----------------------------------------
ένα μόνο όμως,ε??Μη γίνουμε και ντίρλα.....

ε ναι βρε να χαλαρωσουμε ειπαμε.. γιατι μετα αν του δωσουμε και καταλαβει θα κλεισουμε κανενα κινητο και δεν ξερεις ποια mihaela θα χτυπιεται για το που ειμαστε..... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Καλη φαση... Και σπεσιαλ ο δικος μας!!!:D:no1: δε θα με χαλουσε και ενα Haig βεβαια!! Αλλα το Chivas μετραει..
https://www.youtube.com/watch?v=I0QkfmI3-ek
enjoy!! :D:D
-----------------------------------------


ε ναι βρε να χαλαρωσουμε ειπαμε.. γιατι μετα αν του δωσουμε και καταλαβει θα κλεισουμε κανενα κινητο και δεν ξερεις ποια mihaela θα χτυπιεται για το που ειμαστε..... :P:P:P
παιζετε με τον πονο μου:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
παιζετε με τον πονο μου:'(:'(:'(:'(

χεχεχεχε πλακιτσα βρε!!!:D λιγο ουισκακι και εισαι τζετ!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
χεχεχεχε πλακιτσα βρε!!!:D λιγο ουισκακι και εισαι τζετ!! :no1:
απαπα μεθαω γρηγορα και μετα ποιος με μαζευει?εξω απ΄το υπουργειο παιδιας θα κατασκηνωσω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
απαπα μεθαω γρηγορα και μετα ποιος με μαζευει?εξω απ΄το υπουργειο παιδιας θα κατασκηνωσω...:)

Αμαν Αμαν........ Μεγαλυτερα προβληματα στο κεφάλι του Αρούλη Σπηλιωτοπουλου!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Αμαν Αμαν........ Μεγαλυτερα προβληματα στο κεφάλι του Αρούλη Σπηλιωτοπουλου!!!:P:P:P
ε αμα δεν δεχτει λιγο πιεση να δει πως ειναι πως θα βγαλει τις βασεις πιογρηγορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
ε αμα δεν δεχτει λιγο πιεση να δει πως ειναι πως θα βγαλει τις βασεις πιογρηγορα?

:jumpy::jumpy:ε δεν παιζεσαι εσυ κοπελα μου.....:wow::wow::P Νυχταααααααααα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
:jumpy::jumpy:ε δεν παιζεσαι εσυ κοπελα μου.....:wow::wow::P Νυχταααααααααα:bye:
εγκαταλειπεις και συ?μαλλον μονη θα μεινω στο τελος.καληνυχτα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
εγκαταλειπεις και συ?μαλλον μονη θα μεινω στο τελος.καληνυχτα:bye:

παντως οσο και να περιμενεις δε θα βγουν τωρα στην οθονη σου σαν new message!!.... :P:P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
παντως οσο και να περιμενεις δε θα βγουν τωρα στην οθονη σου σαν new message!!.... :P:P:bye:
βασικα τωρα δεν εχω τι να κανω σιγα μην αγχωνομουν 4 το πρωι για τις βασεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Καλημερα!!Ενημερώθηκα οτι οι βάσεις θα βγούν 30/8 (!) Αληθεύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:yeah: καλημερα................

καλε τι λες? σιγα μη βγουν κ 32/8.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:yeah: καλημερα................

καλε τι λες? σιγα μη βγουν κ 32/8.....:P
Eγώ άκουσα κάτι για 33 του μηνός αλλά αμφιβάλλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εγω παντως θελω να κανω μια ερωτηση στον φιλο μας τον kouli.σημερα 20/08 δεν εχει ανακοινωθει κατι για την ανακοινωση των βασεων.συνεχιζει να πιστευει οτι αυτη θα γινει στις 21??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
εγω παντως θελω να κανω μια ερωτηση στον φιλο μας τον kouli.σημερα 20/08 δεν εχει ανακοινωθει κατι για την ανακοινωση των βασεων.συνεχιζει να πιστευει οτι αυτη θα γινει στις 21??
ΑΑΑ ΝΑΙ!Και επειδη εγω δεν κατούρησα σε κανένα πηγάδι,koulissss,ιατρική Θεσσαλονίκης πόσο θα πάει;:D:D:D:DΕ?Φανταστικεεεε koulis;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Eγώ άκουσα κάτι για 33 του μηνός αλλά αμφιβάλλω...
:D αχ.. τι γλυκος που εισαι στη φωτο... Εχω ωραιο ξαδελφο τελικα. Αλλα γιατι ρε συ κρατας κ αυτο με το οποιο κοβουμε τα χορτα? Παλι δουλειες εκανες πρωι πρωι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top