Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
το τοπικο καναλι "Βασεις ΤV" μολις ειπε πως σε 13 ωρες,56 λεπτα,27 δευτερολεπτα και 13 κλασματα δευτερολεπτων θα κολληθουν για πρωτη φορα οι βασεις στις κολωνες της ΔΕΗ και θα ετοιμασουν για τον καθενα κηδειοχαρτο για παν ενδεχομενο,οποιος ειναι ευχαριστημενος με τα αποτελεσματα μπορει να ξεκρεμασει το χαρτι του.Η πηγη ηταν ο μπατζανακης του θειου της μητερας του διδιμου ξαδερφου της κορης του αδελφου της καθαριστριας του 3ου οροφου του υπουργειου.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: RESPECT δικε μου!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
κάθε μέρα στην tv βγαίνει και εκτός αυτού τον ξέρω και προσωπικά δεν μπορεί να μου είπε ψέμματα !
Δεν σου ειπα οτι σου λεει ψεματα (λες να μου αρεσει να σου πηγαινω κοντρα?? Αφου ξερεις πως εισαι η αδυναμια μου...), αλλα και εκεινος οτι π@π@ρι@ ακουει λεει...

Ναι αν το πάμε έτσι είναι και η καθαρίστρια ανώτερη από τον διευθυντή β/θμιας γιατί μπαίνει στα γραφεία και ξέρει...Από το υπουργείο δεν βγαίνουν ούτε διαρρέουν ημερομηνίες και αποτελέσματα(επίσημα) για να μην ξεφτιλιστεί η κυβέρνηση σε τέτοια περίπτωση, δεν καταλαβαίνετε;;
Σωστος:no1:!! Αλλωστε και οι βαθμοι γι αυτο βγηκαν πιο νωρις... Γιατι ειχαν διαρρευσει στη μιση Ελλαδα!!

το τοπικο καναλι "Βασεις ΤV" μολις ειπε πως σε 13 ωρες,56 λεπτα,27 δευτερολεπτα και 13 κλασματα δευτερολεπτων θα κολληθουν για πρωτη φορα οι βασεις στις κολωνες της ΔΕΗ και θα ετοιμασουν για τον καθενα κηδειοχαρτο για παν ενδεχομενο,οποιος ειναι ευχαριστημενος με τα αποτελεσματα μπορει να ξεκρεμασει το χαρτι του.Η πηγη ηταν ο μπατζανακης του θειου της μητερας του διδιμου ξαδερφου της κορης του αδελφου της καθαριστριας του 3ου οροφου του υπουργειου.
:lol::lol::lol: Εισαι φοβερος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Σωστος:no1:!! Αλλωστε και οι βαθμοι γι αυτο βγηκαν πιο νωρις... Γιατι ειχαν διαρρευσει στη μιση Ελλαδα!!
Απλή λογική!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εσεις ολοι ειστε φοβεροι :P κανετε σαν τρελοι για τις βασεις,λες και θα αλλαξει κατι αν βγουν σημερα η σε 5 μερες,το ιδιο θα ειναι το αποτελεσμα,ελαχιστο καλοκαιρακι μενει,απολαυστε το και αφηστε τον υπολογιστη περιμενοντας την ανακοινωση για τις βασεις,θα τις μαθουμε ολοι,λιγο υπομονη απλα,χωρις αγχος γιατι ειναι ανουσιο τη δεδομενη στιγμη.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Δεν σου ειπα οτι σου λεει ψεματα (λες να μου αρεσει να σου πηγαινω κοντρα?? Αφου ξερεις πως εισαι η αδυναμια μου...), αλλα και εκεινος οτι π@π@ρι@ ακουει λεει...

Σωστος:no1:!!
Αλλωστε και οι βαθμοι γι αυτο βγηκαν πιο νωρις... Γιατι ειχαν διαρρευσει στη μιση Ελλαδα!!
:lol::lol::lol: Εισαι φοβερος!!
ναι οι καθαριστριες ηξεραν που να ψαξουν και τους εδωσαν στη δημοσιοτητα:lol:.μη με τρελαινεις νυχτιατικα σε παρακαλω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δεν σου ειπα οτι σου λεει ψεματα (λες να μου αρεσει να σου πηγαινω κοντρα?? Αφου ξερεις πως εισαι η αδυναμια μου...), αλλα και εκεινος οτι π@π@ρι@ ακουει λεει...

Σωστος:no1:!! Αλλωστε και οι βαθμοι γι αυτο βγηκαν πιο νωρις... Γιατι ειχαν διαρρευσει στη μιση Ελλαδα!!

Ωχ μωρέ,εγώ φταίω που μιλάω....ακούστε όποιον θέλετε....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=BCLG5Vd6neg

:lol::lol::lol: Θέλω να τ'ακούω να τ'ακούω να τ'ακούω να το λες...Αντε ξεφύγαμε απόψε...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=s044nWFZiR0[/ame]
χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα πρωτη φορα τ ακουω αλλα κολλαει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγώ το ξαναλέω!!μαρία εσένα θα ακούω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ναι οι καθαριστριες ηξεραν που να ψαξουν και τους εδωσαν στη δημοσιοτητα:lol:.μη με τρελαινεις νυχτιατικα σε παρακαλω!!
Ειπα εγω οτι τους εβγαλαν οι καθαριστριες?? Πας καλα?? Αχ, δεν ξανασχολουμαι, εγω γι αυτο δεν ηθελα να πω τιποτα εδω μεσα, γιατι ειτε που δε θα με καταλαβαινατε, ειτε που θα πεφτατε να με φατε!! Θα σε ρωτησω μονο κατι... Εσενα απο το σχολειο σου, η εστω απο την ευρυτεη περιοχη, ποσα παιδια ξεραν νωριτερα τους βαθμους τους?? Εμενα οι μισοι:jumpy::jumpy:!! Α, και αφου το θελετε εστι παω πασο... Ωραια λοιπον, την Παρασκευη θα βγουν οι βαθμοι και αν οχι τη δευτερα!! Ευχαριστημενη τωρα?? Εγω μονο να σας βοηθησω ηθελα και τιποτα δεν ειπα με απολυτη σιγουρια!! Απλα κατεθεσα τη γνωριζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ωχ μωρέ,εγώ φταίω που μιλάω....ακούστε όποιον θέλετε....:)

Στο τελος θα βγεις αληθινη και θα σε κανουν ολοι φιλη...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Στο τελος θα βγεις αληθινη και θα σε κανουν ολοι φιλη...:P:P:P

Eγώ είπα τί άκουσα μόνο! Δεν την έκανα εγώ την πρόβλεψη με κονέ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Σωστος:no1:!! Αλλωστε και οι βαθμοι γι αυτο βγηκαν πιο νωρις... Γιατι ειχαν διαρρευσει στη μιση Ελλαδα!!


εγώ ήμουν στην άλλη μισή:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ωχ μωρέ,εγώ φταίω που μιλάω....ακούστε όποιον θέλετε....:)
Οχι Μαρακι μου, εγω φταιω που ειπα να βοηθησω!! Θυμασαι που σου ελεγα γιατι δεν ηθελα να πω κατι απ'οσα ξερω?? Ε οριστε, αληθινος βγηκα, πεσατε να με φατε ζωντανο!! Τεσπα, ας σταματησουμε, γιατι οτι και να γινει εμεις την πληρωνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Παιδιά την Παρασκευή βγαίνουν οι βάσεις, δεν αξίζει να εκνευρίζομαι έτσι για βλακείες!! Εδώ θα μαστε και θα τα δείτε...
Α και στο πνεύμα μας, γελάστε άφοβα: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=8K4pHC8uPho[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Ειπα εγω οτι τους εβγαλαν οι καθαριστριες?? Πας καλα?? Αχ, δεν ξανασχολουμαι, εγω γι αυτο δεν ηθελα να πω τιποτα εδω μεσα, γιατι ειτε που δε θα με καταλαβαινατε, ειτε που θα πεφτατε να με φατε!! Θα σε ρωτησω μονο κατι... Εσενα απο το σχολειο σου, η εστω απο την ευρυτεη περιοχη, ποσα παιδια ξεραν νωριτερα τους βαθμους τους?? Εμενα οι μισοι:jumpy::jumpy:!! Α, και αφου το θελετε εστι παω πασο... Ωραια λοιπον, την Παρασκευη θα βγουν οι βαθμοι και αν οχι τη δευτερα!! Ευχαριστημενη τωρα?? Εγω μονο να σας βοηθησω ηθελα και τιποτα δεν ειπα με απολυτη σιγουρια!! Απλα κατεθεσα τη γνωριζω...
εμενα κανεις δεν τους ηξερε απο πριν ουτε τα φροντιστηρια που υποτιθεται εχουν μεσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ξερει κανεις αποφοιτος αν μετα τα αποτελεσματα εχουμε αλλη υποχρεωση με το σχολειο?καποιος μου ειπε οτ περνουμε πριν την εγγραφη 1 χαρτι καταταξης...ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Ανακοινωση βασεων εισαγωγης σε αει-τει την παρασκευη 21 αυγουστου.τελοσ.bye
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Οχι Μαρακι μου, εγω φταιω που ειπα να βοηθησω!! Θυμασαι που σου ελεγα γιατι δεν ηθελα να πω κατι απ'οσα ξερω?? Ε οριστε, αληθινος βγηκα, πεσατε να με φατε ζωντανο!! Τεσπα, ας σταματησουμε, γιατι οτι και να γινει εμεις την πληρωνουμε...

Γι'αυτό και εγώ δεν επιμένω! Απλώς ανέφερα τί είπε ο τάδε! Μόνο αυτό!!

Πάω νάνι!:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ρε παιδιά πρέπει να είμαστε πολύ μπαγλαμάδες που ξενυχτάμε για τις βάσεις.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top