Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Το βλέπω!!!:P
Δηλαδή εγώ που έδωσα για 2η φορά θα έπρεπε να είμαι στο τάφο τώρα.......! :iagree:
πως ζεις????????εμενα μου εφυγαν εικοσι χρονια απο τη ζωη σε μια εβδομαδα(αυτην).αν εδινα και δευτερη δεν θελω καν να το σκεφτω:wow::wow::wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αυτο το φορουμ πρεπει να το δημοσιευσουμε και να το στειλουμε στο υπουργειο...να δουνε τι τραβαμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
πες το ψεμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
πως ζεις????????εμενα μου εφυγαν εικοσι χρονια απο τη ζωη σε μια εβδομαδα(αυτην).αν εδινα και δευτερη δεν θελω καν να το σκεφτω:wow::wow::wow:
Και να φανταστείς θέλω να αργήσουν να ανακοινωθούν. (δεν είμαι μαζόχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
πως ζεις????????εμενα μου εφυγαν εικοσι χρονια απο τη ζωη σε μια εβδομαδα(αυτην).αν εδινα και δευτερη δεν θελω καν να το σκεφτω:wow::wow::wow:

κι ομως επιζησαμε:(:( εγω εχω χασει με τετοιες μαλακιες πολλα περισσοτερα χρονια απο την ζωη μου τεσπα...μακαρι να βγουν αυριο να ησυχασετε να ξερετε που πατε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το έχω πει αλλά θα το ξαναπώ! Ηρεμήστε, χαλαρώστε και όλα θα πάνε μια χαρά!!!!!!!!!!:no1:Ο,ΤΙ ΈΓΙΝΕ, ΈΓΙΝΕ......
Πες τα χρυσόστομε!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Και να φανταστείς θέλω να αργήσουν να ανακοινωθούν. (δεν είμαι μαζόχα)
ε μη το γρουσουζευεις τωρα που ελπιζουμε να βγουν αυριο μεθαυριο:mad::mad::mad:!!!!μαλλον εισαι μαζοχα για να θες να συνεχιστει η αγωνια σου εμεις που αγχονωμαστε ειμαστε φυσιολογικοι(λεμε τωρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά και γω το λέω με τέτοιο άγχος δεν θα μπορώ να κοιμηθώ...!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
παιδιά και γω το λέω με τέτοιο άγχος δεν θα μπορώ να κοιμηθώ...!!!!!:P

από αυτό και εγώ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ηρεμήστε καλέ!! Αφού σας ενημέρωσα χαλαρώστε τώρα!!:xalara::xalara::xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ειμαστε πολλοι βλεπεις που δεν μπορουμε να κοιμηθουμε:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ε μη το γρουσουζευεις τωρα που ελπιζουμε να βγουν αυριο μεθαυριο:mad::mad::mad:!!!!μαλλον εισαι μαζοχα για να θες να συνεχιστει η αγωνια σου εμεις που αγχονωμαστε ειμαστε φυσιολογικοι(λεμε τωρα)
Μα δεν έχω καμία αγωνία γιατί ξέρω που θα περάσω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Ηρεμήστε καλέ!! Αφού σας ενημέρωσα χαλαρώστε τώρα!!:xalara::xalara::xalara:
ε δεν σιγουρευτηκα και 1000000000000000% οτι θα βγουν αυτη την εβδομαδα:D:D:D:D
-----------------------------------------
Μα δεν έχω καμία αγωνία γιατί ξέρω που θα περάσω...:P
που???:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδιά καλή μας επιτυχία!!!μακάρι ο καθένας μας να περάσει στη σχολή που επιθυμεί!!:)ελπίζω κι εγώ να βγουν επιτέλους τα αποτελέσματα παρασκευή για να αρχίσουμε να προετοιμαζόμαστε για τη φοιτητική ζωή!καληνύχτα...:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ειμαστε πολλοι βλεπεις που δεν μπορουμε να κοιμηθουμε:D:D:D:D


πάλι καλά δε λέτε,,,να παρηγορεί ο ένας τον άλλον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ε δεν σιγουρευτηκα και 1000000000000000% οτι θα βγουν αυτη την εβδομαδα:D:D:D:D

αν βγει ανακοινωση αυριο θα μαθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Εμένα με τρώει ο κ*λος μου με το συμπάθιο
δεν είναι άγχος, απλά αγανάκτηση
ήμαρτον πλεόν
για 12 μήνες τρέχουμε, ενώ αυτοί μας έχουν κλάσει
ε όχι αδέλφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
αν βγει ανακοινωση αυριο θα μαθουμε!
και αν δεν βγει αυριο ανακοινωση τι γινεται????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
παιδιά καλή μας επιτυχία!!!μακάρι ο καθένας μας να περάσει στη σχολή που επιθυμεί!!:)ελπίζω κι εγώ να βγουν επιτέλους τα αποτελέσματα παρασκευή για να αρχίσουμε να προετοιμαζόμαστε για τη φοιτητική ζωή!καληνύχτα...:sleep:

:lol: μυθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top