Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τωρα μπορω να πω μου εφτιαξες τη διαθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αχ ρε παιδια μακαρι να ειναι αυτη την παρασκευη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ησυχασουμε και εμεις και να ξεκινησουμε να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα..ισως πουν κτ αυριο τ πρωι.ελπιζω τουλαχιστον...

Ελπιίζω να έχει δίκιο ο χοντρός μας!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
αχ ρε παιδια μακαρι να ειναι αυτη την παρασκευη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ησυχασουμε και εμεις και να ξεκινησουμε να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα..ισως πουν κτ αυριο τ πρωι.ελπιζω τουλαχιστον...
α εγω ετοιμαζομαι κιολας...πηρα τοστιερα βαλιτσες; καινουρια ρουχα μου ανοιξε ο μπαμπας λογαριασμο:D:D ολα τα απαραιτητα...αν δεν περασω τι θα την κανω τη τοστιερα και τις βαλιτσες αραγε:hmm::hmm:??
-----------------------------------------
και εγώ τα ίδια!!!! πάνω στο γραφείο το,χω,θα το καρφιτσώσω πουθενά!
και γω μπροστα μου και κατω απο το μαξιλαρι οταν κοιμαμαι μη το μαζεψει η μαμα καμια μερα και δεν το βρω:):)
ολα τα σκεφτηκα πια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
γειά σας!! τί κάνετε;;; βασικά ξέρω,,οι περισσότεροι τρέμετε από αγωνία για το πότε θα βγούν αυτές οι -μη τις χαρακτηρίσω- βάσεις..μία από τα ίδια και εγώ!! πολύ το άγχος.. η πιο ψυχοφθόρος περίοδος είναι αυτή,όσο πλησιάζουν και οι μέρες... εύχομαι σε όλους να περάσετε στη σχολή που επιθυμείτε!!! επίσης εύχομαι το παιδαγωγικό της ρόδου να ανέβει μόνο 150 μόρια :'(!
υπομονή και σε λίγες μέρες (2/3/4/5/6/7 δεν ξέρω πόσες...) θα μάθουμε!!!!
καλή φοιτητική ζωή σε όλους ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
γειά σας!! τί κάνετε;;; βασικά ξέρω,,οι περισσότεροι τρέμετε από αγωνία για το πότε θα βγούν αυτές οι -μη τις χαρακτηρίσω- βάσεις..μία από τα ίδια και εγώ!! πολύ το άγχος.. η πιο ψυχοφθόρος περίοδος είναι αυτή,όσο πλησιάζουν και οι μέρες... εύχομαι σε όλους να περάσετε στη σχολή που επιθυμείτε!!! επίσης εύχομαι το παιδαγωγικό της ρόδου να ανέβει μόνο 150 μόρια :'(!
υπομονή και σε λίγες μέρες (2/3/4/5/6/7 δεν ξέρω πόσες...) θα μάθουμε!!!!
καλή φοιτητική ζωή σε όλους ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα!!!!!!!!!!
ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αντε να βγουν την παρασκευη οι βασεις για να φυγω ξεγνοιαστος την Κυριακη για Σκιαθο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ρε παιδιά, και εμείς ξεχάσαμε να βάλουμε μια σχολή αλλά δεν κάναμε κ έτσι...:P


Χαίρομαι επίσης γιατί νόμιζα ότι ήμουν η μοναδική που έχω πακετάρει από ιούνιο


Ο αποπάνω θέλει ξύλο^^^
μην τα πετάς έτσι τα νησιώτικα ξαφνικά και μας τρελαίνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ρε παιδιά, και εμείς ξεχάσαμε να βάλουμε μια σχολή αλλά δεν κάναμε κ έτσι...:P


Χαίρομαι επίσης γιατί νόμιζα ότι ήμουν η μοναδική που έχω πακετάρει από ιούνιο


Ο αποπάνω θέλει ξύλο^^^
μην τα πετάς έτσι τα νησιώτικα ξαφνικά και μας τρελαίνεις

Καλα ντε μη βαρατε :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):no1:

παρακαλούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Αντε να βγουν την παρασκευη οι βασεις για να φυγω ξεγνοιαστος την Κυριακη για Σκιαθο :)
α εγω πηγα πιο νωρις μπας και ξεχαστω λιγο αλλα που...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Τουλάχιστον τα βάσανα τελειώνουν το πολύ σε 4 μέρες!!!! Οπότε μετά ποιος μας πιάνει!!!!!!:) Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Για να καταλαβω... Ποτε θα βγουν τελικα? γτ μπερδευτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Οπως ειπε και το Μαρακι αν οχι την Παρασκευη, τη Δευτερα θα βγουν 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Για να καταλαβω... Ποτε θα βγουν τελικα? γτ μπερδευτικα

Λογικά σήμερα η αύριο. Αλλα μάλλον αυριο. Μακάρι να μην βγουν την επόμενη βδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Κατά 99% Παρασκευή-σύμφωνα φυσικά με όσα άκουσα μην σας πάρω και στο λαιμό μου-αλλιώς Δευτέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Ρε παιδιά, και εμείς ξεχάσαμε να βάλουμε μια σχολή αλλά δεν κάναμε κ έτσι...:P


Χαίρομαι επίσης γιατί νόμιζα ότι ήμουν η μοναδική που έχω πακετάρει από ιούνιο


Ο αποπάνω θέλει ξύλο^^^
μην τα πετάς έτσι τα νησιώτικα ξαφνικά και μας τρελαίνεις
α μα δεν ξεχασα νομιζω και ελπιζω!!!λες:wow::wow::wow:???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Το έχω πει αλλά θα το ξαναπώ! Ηρεμήστε, χαλαρώστε και όλα θα πάνε μια χαρά!!!!!!!!!!:no1:Ο,ΤΙ ΈΓΙΝΕ, ΈΓΙΝΕ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Το έχω πει αλλά θα το ξαναπώ! Ηρεμήστε, χαλαρώστε και όλα θα πάνε μια χαρά!!!!!!!!!!:no1:Ο,ΤΙ ΈΓΙΝΕ, ΈΓΙΝΕ......
μα δεν βλεπεις ποσο χαλαροι ειμαστε ολοι???:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
εγώ δε νομίζω πως θα μπορέσω να κοιμηθώ σήμερα...μάλλον ούτε και αύριο... πολύ άγχος!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Το βλέπω!!!:P
Δηλαδή εγώ που έδωσα για 2η φορά θα έπρεπε να είμαι στο τάφο τώρα.......! :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top