Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μαλλον αυτη ειναι η επισημη ανακοινωση...αλλωστε και στο ypepth.gr να μπεις αυτην την ημερομηνια λεει...εγω πιο νωρις τα περιμενα να πω την αληθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trixordos-7-

Νεοφερμένος

Ο trixordos-7- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημερα θελω να σας ρωτησω με ποια κριτηρια γινονται οι εγγραφες στο πρωτο η στο δευτερο εξαμηνο...?εγω εβγαλα 13.131 κ 8ελς να μπω στο τει λαικης και παραδοσιακης μουσικης που εχει γυρω στις δεκα χιλιαδες ποτε θα μπω περιπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Καλημερα θελω να σας ρωτησω με ποια κριτηρια γινονται οι εγγραφες στο πρωτο η στο δευτερο εξαμηνο...?εγω εβγαλα 13.131 κ 8ελς να μπω στο τει λαικης και παραδοσιακης μουσικης που εχει γυρω στις δεκα χιλιαδες ποτε θα μπω περιπου?

Ανάλογα με την θέση που θα περάσεις στο Τει, θα μπεις στο χειμερινό ή στο εαρινό εξάμηνο.. :) Οι πρώτοι μπαίνουν στο χειμερινό και αρχίζουν μαθήματα Οκτωβρη και οι τελευταίοι στο εαρινό και ξεκινάνε μαθήματα τον Μαρτιο. :)
Λογικά εσύ θα περάσει στο α'. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι σιγα την επισημη ανακοινωση...επισημο ειναι να πουνε εκεινη την ημερα ακριβως θα ανακοινωσουμε τις βασεις αει τει 2009...τοσο δυσκολο ειναι πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trixordos-7-

Νεοφερμένος

Ο trixordos-7- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ..και απο που θα το μαθω?θα μου το πουν στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ..και απο που θα το μαθω?θα μου το πουν στο σχολειο?

Όταν βγουν οι Βάσεις στο νετ διπλα στη σχολή που πέρασες θα έχει ένα κουτάκι που γράφει Α ή Β :)

ναι σιγα την επισημη ανακοινωση...επισημο ειναι να πουνε εκεινη την ημερα ακριβως θα ανακοινωσουμε τις βασεις αει τει 2009...τοσο δυσκολο ειναι πια?

Nαι, κάνουν διακοπές τώρα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μαλλον θα μπεις πρωτο εξαμηνο γιατι σχετικα με την τωρινη βαση της σχολης εχεις σχεδον 3000 μορια παραπανω (δηλαδη και να ανεβει...ποσο πια?)...φανταζομαι θα μπεις απο τους πρωτους...απ οτι ξερω απο γνωστους μου 2ο εξαμηνο μπανουν αυτοι που περασαν απο τους τελευταιους...μη ρωτησεις γιατι...γιατι δεν ξερω ακριβως πως λειτουργει το συστημα
-----------------------------------------
ενταξει το ιδιο λεμε με την αλεξανδρα αλλα δεν την προλαβα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Επανέρχομαι λίγο..:P:Εδώ πάντως(Αλεξανδρούπολη), όλα τα φροντιστήρια και οι καθηγητές διατείνονται ότι θα βγουν οι βάσεις την Παρασκευή,δηλαδή 21,γιατί λήγει η προθεσμία για το πανεπιστήμιο της Κύπρου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
ασχετο...εμενα αλλιως μου βγαζει τα μορια ο παραπανω υπολογιστης ,αλλιως μου τα βγαλανε στο σχολειο....αλλιως στο φροντιστηριο....:hmm:παντως οχι με τεραστιες διφορες...γυρω στο +-40 μορια
Εμενα μου βγαζει κανονικα τα μορια μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Mακάρι, να τελειώνει και η αγωνία σας. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Δηλαδη ετσι στα ειπαν και στο σχολειο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Mακάρι, να τελειώνει και η αγωνία σας. :iagree:

Το ελπίζουμε,να ηρεμήσει και το καημένο το site!!!!:D:P
-----------------------------------------
Εμενα μου βγαζει κανονικα τα μορια μου..

Εμένα ό,τι να ναι τα βγάζει γιατί έχει και το ΑΟΘ μέσα και δεν τα στρογγυλοποιεί κιόλας:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Επανέρχομαι λίγο..:P:Εδώ πάντως(Αλεξανδρούπολη), όλα τα φροντιστήρια και οι καθηγητές διατείνονται ότι θα βγουν οι βάσεις την Παρασκευή,δηλαδή 21,γιατί λήγει η προθεσμία για το πανεπιστήμιο της Κύπρου!
μακαρι ρε μαρακι!!!!να τελειωνουμε ν ησυχασουμε!!βαρεθηκα αυτη την αναμονη ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Και σε εμενα εχει και ΑΟΘ μεσα...μαλλον γι αυτο λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
"Χαζή παρατήρηση"

Στου υπουργείο έχει πάρει κανείς; :p

Mπορείτε να πάρετε εδώ και να ρωτήσετε (aka πάρτε όλοι μαζί για να τους πρήξετε και να σας πούνε)

210 344-2000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ναι μου τα βγαζει σωστα ολα τα προγραμματα που χρησιμοποιησα συμφωνουν.. εγω δεν ειχα αοθ οποτε δεν ηξερα οτι τα κανει αλλα αντι αλλων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
μακαρι ρε μαρακι!!!!να τελειωνουμε ν ησυχασουμε!!βαρεθηκα αυτη την αναμονη ...:)
Αν ισχύει αυτό,αύριο πρέπει να βγει ανακοίνωση εκτός και ξυπνήσουμε μια ωραία πρωία, θα ανοίξουμε tv και έχουμε φτάσει 5ο πεδίο(γιατί είμαι και γκαντέμω) ..:P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παναγια μ!!!και μονο που το ακουω τρομαζω...και δεν ξυπναω και πρωι οποτε σιγουρα θα εχουν φτασει στο 5ο πεδιο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Και αρχιζω και πιστευω πως η ωραια πρωια θα ειναι αυτη της Παρασκευης...Τους βαθμους αν θυμαμαι καλα ελεγαν οτι θα τους βγαλουν μετα τις 20...και ομως βγηκαν 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
παναγια μ!!!και μονο που το ακουω τρομαζω...και δεν ξυπναω και πρωι οποτε σιγουρα θα εχουν φτασει στο 5ο πεδιο.....

Ούτε γω ξυπνάω πρωί!! Σήμερα 12 ξύπνησα πάλι!!:iagree:
Με βλέπω να με ξυπνάνε οι υπόλοιποι του σπιτιού με τις φωνές τους:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top