Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
γεια σε ολους! ειμαι καινουρια εδω! θελω κ εγω μια εκτιμηση για τις βασεις του 10% αλλα δεν βρισκω τπτ...ειμαι απελπισμενη!!!! εχω 19906 μορια και θελω το διεθνων και ευρωπαικων σπουδων πειραια που εχει 19969...εχω ελπιδες;;; φοβαμαι πολυ γτ ειναι πραγματικα επειγων να ερθω αθηνα. περασα μεταφραστικο κερκυρα αλλα πολυ μακρυα ρε παιδια !!!!! βασικα ο,τι και να ειναι αρκει να ειναι αθηνα..........
μπορεις να ρωτησεις εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
γεια σε ολους! ειμαι καινουρια εδω! θελω κ εγω μια εκτιμηση για τις βασεις του 10% αλλα δεν βρισκω τπτ...ειμαι απελπισμενη!!!! εχω 19906 μορια και θελω το διεθνων και ευρωπαικων σπουδων πειραια που εχει 19969...εχω ελπιδες;;; φοβαμαι πολυ γτ ειναι πραγματικα επειγων να ερθω αθηνα. περασα μεταφραστικο κερκυρα αλλα πολυ μακρυα ρε παιδια !!!!! βασικα ο,τι και να ειναι αρκει να ειναι αθηνα..........

εισαι περσινος αποφοιτος?
εγω του 2005.
βασικα απ'οτι εχω δει οι βασεις του 10% ανεβαινουν καθε χρονο. ειναι τραγικα υψηλες και φοβαμαι οτι φετος που ειναι η τελευταια χρονια για τους παλιους αποφοιτους οπως εμενα δεν θα μειωθουν οι περισσοτερες βασεις. μακαρι να μειωθουν βεβαια γιατι κ εγω δεν πιανω τις πρωτες επιλογες με τιποτα.
-----------------------------------------
εδω εχει συγκριτικο πινακα 2007-2008 (και) για βασεις 10%
ριξε μια ματια αν δεν τις εχεις δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xara9000

Νεοφερμένος

Η xara9000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
gogorina έχω να σου πω τα εξης..κοίτα σίγουρα το ότι οι βάσεις του 10% ανεβαίνουν κάθε χρόνο, κάτι σημαίνει...καλό θα ναι να σαι χαλαρή και ό,τι γίνει ας γίνει.. ωστόσο για να σου δώσω και μια άλλη οπτικη(αισιόδοξη) σκέψου αυτο..λοιπόν,οι βάσεις του 10% σημαίνει ότι αν μια σχολή εχει 100 θέσεις,τις 10 θα τις δώσει σε αυτούς που κάνουν ξανά τα χαρτιά τους..λοιπόν,αν(αν λέμε) δεν υπάρχουν 10 υποψήφιοι αλλά π.χ. 7 η βάση της σχολής για το 10% θα είναι ο βαθμος του τελευταίου που μπήκε.π.χ. αν ο βαθμος του τελευταίου(7ου) ήταν 19000 τότε και η βάση θα ήταν 19000. αν όμως υπήρχαν και άλλοι τρεις υποψήφιοι ,ακόμα και με χαμηλότερο βαθμό θα παιρνούσαν ,γιατί το ζητούμενο είναι να σημπληρωθεί ο κατάλληλος αριθμόις εισακτέων..δεν ξέρω αν σε μπέρδεψα..με λίγα λόγια όλα εξαρτόνται από την ζήτηση που θα χει η σχολη σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά έχω βγάλει 18318 και δήλωσα πρώτη επιλογή βιολογία θεσσαλονίκης...ας μου πει κάποιος αν έχω ελπίδες...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
παιδιά έχω βγάλει 18318 και δήλωσα πρώτη επιλογή βιολογία θεσσαλονίκης...ας μου πει κάποιος αν έχω ελπίδες...:'(

δύσκολα,αλλά έστω και οριακά μπορεί να μπεις!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
γεια σε όλους..! όπως όλοι μας περιμένω και εγώ τις βάσεις!! έχω 18.303 μόρια στο 2 και δήλωσα παιδαγωγικά....με βλέπω για αλεξανδρούπολη μάλλον!!! άντε να δουμε..........είναι η αλέξανδρούπολη φοιτητούπολη βρε παιδια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
γεια σε όλους..! όπως όλοι μας περιμένω και εγώ τις βάσεις!! έχω 18.303 μόρια στο 2 και δήλωσα παιδαγωγικά....με βλέπω για αλεξανδρούπολη μάλλον!!! άντε να δουμε..........είναι η αλέξανδρούπολη φοιτητούπολη βρε παιδια??

Μια χαρά είναι η Αλεξ/πολη! Εδώ μένω και εδώ έβαλα 1η επιλογή!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αα ωραία..!! κανείς άλλος που προβλέπει να πάει παιδαγωγικό αλεξανδρούπολη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
o foreverfreak είναι,αλλά δεν νομιζω να'ναι μέσα τώρα..!( και αυτός από λάρισα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγώ θα πάω μάλλον Αλεξ/πολη- Ιατρική όμως
Έβγαλα 18921 μόρια (208 μορια πάνω από τημ περσινή βάση)
Πως το βλέπετε, έχω ελπίδες????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ θα πάω μάλλον Αλεξ/πολη- Ιατρική όμως
Έβγαλα 18921 μόρια (208 μορια πάνω από τημ περσινή βάση)
Πως το βλέπετε, έχω ελπίδες????????

Δε πιστέυω να ανέβει πολύ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
και εγώ νομιζω οτι το έχεις λάζαρε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δε πιστέυω να ανέβει πολύ...:)


και εγώ νομιζω οτι το έχεις λάζαρε.....

:no1::no1::no1: Μακάρι:iagree::iagree:
Και η Αλεξ ειναι πραγματικά πολύ ωραία φοιτητούπολη
Άλλος για Αλεξcity????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
στη,φοτο,μαρακι,εσυ,εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ναι,εγώ είμαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ρε παιδιά πως το καλό ωάζεις φωτό δίπλα?? συνεχεια μου βγάζει ότι απέτυχε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις συμπληρώσει 150 μηνύματα και 30 μέρες εγγραφής στο site.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πρεπει να εχεις στειλει 150 μηνυματα για να βαλεις. Εχεις πολυ δρομο ακομα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top