Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Φωτιά στα Σαββατόβραδααα:boom:
Να μην ξαναγυρίσουν...
Εγώ πιστεύω πάντως οτι οι βάσεις θα βγούνε στις 21.Μπορώ να το αποδείξω κιόλας! Πέρισυ τα αποτελέσματα των εξετάσεων βγήκαν στις 24 ιουνιου ενώ φέτος 19(5 μέρες πιό μπροστά).Οι βάσεις πέρισυ βγήκαν στις 26 οπότε αναλογικά και φέτος στις 21 να βγούνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Φωτιά στα Σαββατόβραδααα:boom:
Να μην ξαναγυρίσουν...
Εγώ πιστεύω πάντως οτι οι βάσεις θα βγούνε στις 21.Μπορώ να το αποδείξω κιόλας! Πέρισυ τα αποτελέσματα των εξετάσεων βγήκαν στις 24 ιουνιου ενώ φέτος 19(5 μέρες πιό μπροστά).Οι βάσεις πέρισυ βγήκαν στις 26 οπότε αναλογικά και φέτος στις 21 να βγούνε!

μηπως φετος τα μηχανογραφικα κατατεθηκαν πιο αργα???και τελος παντων στην Ελλαδα ζουμε!!!ποτε δεν ξερεις τι θα γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
rolingstones περναω στν κερκυρα πληροφορικη με 15400?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
μηπως φετος τα μηχανογραφικα κατατεθηκαν πιο αργα???και τελος παντων στην Ελλαδα ζουμε!!!ποτε δεν ξερεις τι θα γινει...
Μια κουβεντα ειπα για να μην παρασυρθουμε κι αλλο με τα off ... :whip::drink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-k7R61_nkr4&feature=channel_page[/ame]


οοοχουυυύ!!! ποιός νοιάζεται γιά τις βάσεις τώρα... να μήν σώσουν να βγούν!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
rolingstones περναω στν κερκυρα πληροφορικη με 15400?
Πού είναι ο rolingstones να τον γνωρίσουμε και μεις οι υπόλοιποι;
Να εντοπίσουμε ομοιότητες με τον κούλη, αν μη τι άλλο ο κούλης ήταν ευγενικός, απότομος αλλά ευγενικός και ανέχτηκε πολλά σχόλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
περσι ποσο ειχε η πληροφορικη κερκυρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
14757 nefi ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
yep
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ο koulis δεν είναι εδώ αυτή τη στιγμή, αφήστε το μυνημά σας......

Γιατι τον ξερεις προσωπικά;;; Αντε και θελω να μου κανει προβλεψη για το πυ περνω.....:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Γιατι τον ξερεις προσωπικά;;; Αντε και θελω να μου κανει προβλεψη για το πυ περνω.....:):):)
Οχι! Πού να τον ξέρω?????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
περυσι ειχα ξυπνησει 7 η ωρα και μπορεσα και ειδα τα αποτελεσματα μεσω νετ,με κωδικους και ετσι γτ παθαινει υπερφορτωση:p

7?? αυτο θα κανω κι εγω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
7?? αυτο θα κανω κι εγω :Ρ

α,δηλαδή πρώτα βγαίνουν στο ιντερνετ και μετα τα λενε στην τηλεοραση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
α,δηλαδή πρώτα βγαίνουν στο ιντερνετ και μετα τα λενε στην τηλεοραση;
πέρσυ εγω στο ιντερνετ τα είδα στις 11.πρώτα στην τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
έχει οριστεί η ημερομηνιά που θα βγουν τελικά οι βάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
πέρσυ εγω στο ιντερνετ τα είδα στις 11.πρώτα στην τηλεόραση
δηλαδη τι ωρα τις λενε στην tv? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

koulinho

Νεοφερμένος

Ο koulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχω ένα γνωστό φίλο στο υπουργείο και έχουν διαρεύσει κάποιες τάσεις βάσεων. Οπότε όποιος θέλει μπορεί να με ρωτήσει... Α! και οι βάσεις θα βγουν 25-27. Αυτή τη στιγμή περνάνε ελέγχους.
Καλα αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
α,δηλαδή πρώτα βγαίνουν στο ιντερνετ και μετα τα λενε στην τηλεοραση;
οχι οχι,σορρυ αν σας μπερδεψα....
την στιγμη που ανακοινωνονται στην τηλεοραση συνηθως μπορεις να τα δεις και στο νετ...απλα ειπα πως ημουν απο νωρις στο νετ και ειχα το νου μου στα αποτελεσματα....ενω καποιοι γνωστοι μ που προσπαθησαν να μπουνε λογω υπερφορτωσης οποτε τους τα βρηκα εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια βοηθηστε με!!!ειμαι σε απογνωση..:(εχω βγαλει 16230 στο 5ο πεδιο κ θελω να περασω οικονομικο στο βολο που ειχε 15847..πως το βλεπετε??θα το πιασω η θα βρεθω γιαννενα??

Στο όριο είσαι όπως και εγώ. Εγώ έχω 16.795 και περιμένω να δω αν θα περάσω Οικονομικό Α.Π.Θ. και επόμενη επιλογή έχω Οικονομικό Ιωαννίνων. Μπορεί να είμαστε συμφοιτητές:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top