Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, αφου ολοι κανατε ευχες, ας κανω και τη δικη μου!! Αν και το θεωρω απιθανο, ευχομαι να ανεβει το παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη απο 360 μορια και πανω... Θελω να παω Ρεθυμνοοοοοοοοο!!! Αυτα...

Υ.Γ: Μαρακι μην πεσεις να με φας!! Δεν εχει σχεση με σενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Λοιπον, αφου ολοι κανατε ευχες, ας κανω και τη δικη μου!! Αν και το θεωρω απιθανο, ευχομαι να ανεβει το παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη απο 360 μορια και πανω... Θελω να παω Ρεθυμνοοοοοοοοο!!! Αυτα...

Υ.Γ: Μαρακι μην πεσεις να με φας!! Δεν εχει σχεση με σενα...
Βρε παιδακι μου εσενα δε μπορουμε να σε πιασουμε πουθενα τελικα. Στην αρχη μας ελεγες οτι θες Γιαννενα γιατι μαλλον περναει ο κολλητος σου. Μετα Αλεξανδρουπολη κ ησουν κ μεσα στη τρελη χαρα.τωρα..τωρα θελεις στο Ρεθυμνο? πολυ αναποφασιστος μας βγηκες κ εσυ....Λοιπον στο ευχομαι ναι περασεις εκει που θες περισσοτερο....Αφου να φανταστεις εγω..ναι εγω παρακαλαω τωρα να μη πιασω τα Γιαννενα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βρε παιδακι μου εσενα δε μπορουμε να σε πιασουμε πουθενα τελικα. Στην αρχη μας ελεγες οτι θες Γιαννενα γιατι μαλλον περναει ο κολλητος σου. Μετα Αλεξανδρουπολη κ ησουν κ μεσα στη τρελη χαρα.τωρα..τωρα θελεις στο Ρεθυμνο? πολυ αναποφασιστος μας βγηκες κ εσυ....Λοιπον στο ευχομαι ναι περασεις εκει που θες περισσοτερο....Αφου να φανταστεις εγω..ναι εγω παρακαλαω τωρα να μη πιασω τα Γιαννενα..:P
Τα Γιαννενα ακομη και τωρα τα θελω οσο τιποτα... Απλα ειναι απιαστο ονειρο για μενα!! Στην αρχη, οπως σωστα ειπες, ειχα ενθουσιαστει και με την Αλεξανδρουπολη, κυριως λογω της σχολης που λατρευω και του οτι πετυχα το στοχο μου... Τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα ομως, δεν ειναι η ιδανικη πολη για μενα!! Απο την αρχη προτιμουσα με τα χιλια το Ρεθυμνο, αλλα με οδηγησαν οι δικοι μου να βαλω πρωτα την Αλεξανδρουπολη, για λογους οικονομικους και αποστασης... Τεσπα, ακομα ομως δεν εχω χασει την ελπιδα μου!! Εσυ γιατι τελικα δε θες να πας στα Γιαννενα?? Το χα ξαναδιαβασει αυτο και μου κανε εντυπωση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:D:DΕγώ εύχομαι να μαζέψω λεφτά για να πάρω το καινούργιο iphone !!:D
Ποιον να πρωτοακούσει ο Θεός(άν υπάρχει) αυτές τις μέρες; Πριν τις πανελληνιες παρακαλούσα να γράψω καλά. Πρίν τα αποτελέσματα παρακαλούσα να βγάλω αρκετά μόρια για να περάσω εκεί που θέλω. Ε τώρα πάλι παρακάλια; Βαρέθηκε νομίζω να μακούει!
-----------------------------------------
Εσυ γιατι τελικα δε θες να πας στα Γιαννενα?? Το χα ξαναδιαβασει αυτο και μου κανε εντυπωση!!
ΑΑΑΑ Η Σόφη είναι πάντα σταθερή στις απόψεις τις!Ε ξαδέρφη; :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Φίλε ποιός είναι ο κύριος? Υπάρχει καποιο link με τις εκτιμήσεις του?
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm (στην στήλη δεξια όπου γράφει: οι τάσεις των βάσεων)νομίζω οτι κρίνει ορθολογιστικά και με συνετή κρίση και προπάντων ρεαλιστικά..νομίζω οτι δίνει το ανώτατο όριο στις τάσεις των βάσεων..ετσι δεν είναι?:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/40802.html
Διαβαστε αυτο το αρθρο και αστε τους αλλους να κανουν εκτιμησεις ακομα...Ειναι το πιο λογικο αρθρο και το πιο κοντινο στην πραγματικοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/40802.html
Διαβαστε αυτο το αρθρο και αστε τους αλλους να κανουν εκτιμησεις ακομα...Ειναι το πιο λογικο αρθρο και το πιο κοντινο στην πραγματικοτητα...

εχουμε ηδη διαβασει πολλεσ,μπορει και παρα πολλεσ φορεσ αυτο το αρθρο.ποσες φορες θα δημοσιευτει ακομα??
ακουσατε τιποτα νεοτερο σημερα??μασ εχουν λιγο γραμμενουσ απο το υπουργειο ή η ιδεα μου ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Και εγώ αυτό πιστεύω...Σήμερα ακόμα τίποτα...Αυτοί μας γράφουν κανονικά και μας αφήνουν να περιμένουμε ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
E και που περιμενουμε πιο το προβλημα?Και απο εκτιμησεις αλλο τιποτα.Μπουχτησαμε...Θα ανεβει 200 μορια ,οχι θα κατεβει 300....Ελεος.Ο καθενας διαλεγει και μια μερα για την ανακοινωση.Ο αλλος λεει 19,ο αλλος στις 23.Ουτως η αλλως παντα τη τελευταια βδομαδα του Αυγουστου βγαιναν παντα.Δεν το καταλαβαινω αυτο το αγχος.Οποτε και να βγουν τα ιδια θα δειξουν,δεν αλλαζει κατι...Απλα θα πρεπει να ψαξεις σπιτι λιγες μερες αργοτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια χτες στο τοπικο καναλι μας ειχε ρεπορταζ για τις βασεις και ειπε οτι θα ανακοινωθουν την επομενη εβδομαδα!!μιλησε και ο κατσικας για τις εκτιμησεις του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
παιδια χτες στο τοπικο καναλι μας ειχε ρεπορταζ για τις βασεις και ειπε οτι θα ανακοινωθουν την επομενη εβδομαδα!!μιλησε και ο κατσικας για τις εκτιμησεις του.
και τι ειπε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πω ρε κόλλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
τα ιδια που ειχε πει και νωριτερα....τπτ νεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Στα δικά μας τα κανάλια δεν λένε τίποτα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
και εγω τυχαια το ειδα χτες....στις 12 το βραδυ εκανα ζαπινγκ και το ειδα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Λοιπον η θεια του γιωργακη απο το υπουργειο ειπε οτι πιο πιθανο ειναι για τις 25, αφησε και ενα ενδεχομενο για 24.. ειπε βεβαια να της ξανατηλ. την πεμπτη για σιγουρα!! Α, και στο πρωινο της νετ ειπαν οτι δεν εχει ανακοινωθει κατι, αλλα την αλλη εβδομαδα σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γειαα!! να σας ρωτήσω... την ημέρα που θα βγουν οι βασεις, θα ανακοινωθούν μεσω internet... τηλεορασης... στα σχολειαα ..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πω ρε κόλλημα.
για μενα πηγαινε αυτο?:mad:
-----------------------------------------
Γειαα!! να σας ρωτήσω... την ημέρα που θα βγουν οι βασεις, θα ανακοινωθούν μεσω internet... τηλεορασης... στα σχολειαα ..;
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γειαα!! να σας ρωτήσω... την ημέρα που θα βγουν οι βασεις, θα ανακοινωθούν μεσω internet... τηλεορασης... στα σχολειαα ..;
και στα 3.. αλλα μονο στο σχολειο θα βγει το ονομα σου.. α, νομιζωκαι στην ιστοσελιδα του υπουργειου παιδειας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι παιδια ρωτησα το ραδιοφωνικο σταθμο του αλφα και μ ειπαν την αλλη εβδομαδα σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top