Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ρε Κούλη, μήπως ξέρεις πόσο θα φτάσουν τα φασολάκια την επόμενη βδομάδα;

φανταζεσαι να σου απαντησει και να πεσει και μεσα???:lol2::lol2::lol2::lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ρε Κούλη, μήπως ξέρεις πόσο θα φτάσουν τα φασολάκια την επόμενη βδομάδα;
ελα ενταξει μην το διακωμωδεις το θεμα να δουμε εαν λεει αληθεια ο φιλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εντάξει ρόλινγκ, επειδή μου το ζητάς εσύ όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
αληθεια εσυ κουλη περασες στη σχολη που ηθελες μιας και λες οτι ξερεις?παντως ρε παδια μου φαινεται παρανοικο η φαρμακευτικη να περασε τα 18928 πως γινεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
αληθεια εσυ κουλη περασες στη σχολη που ηθελες μιας και λες οτι ξερεις?παντως ρε παδια μου φαινεται παρανοικο η φαρμακευτικη να περασε τα 18928 πως γινεται αυτο?
Και εγω αυτο ειπα.......δεν ειναι λιγο υπερβολικο απο 18679 να φτασει τοσο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Και εγω αυτο ειπα.......δεν ειναι λιγο υπερβολικο απο 18679 να φτασει τοσο?????
εγω αν δε δω το νουμερο δε το πιστευω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Οι μέρες ως τις βάσεις είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού. Ας μη καούμε πλέον τον καθένα. Έτσι κι αλλιώς δεν μπορούμε να αλλάξουμε τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παντως αν εβγαιναν παρασκευη δεν θα ειχαν βγαλει δελτιο τυπου απο το υπουργειο??????για τα αποτελεσματα φετος το ειχαν βγαλει 3 μερες πριν αρα λογικα θα επρεπε να μας ειχαν ειδοποιησει...!!!!ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
όχι, πάντα λένε ότι θα τα βγάλουν μια μέρα πριν. Θα ακούσουμε σήμερα στις ειδήσεις. Αν πουν κάτι, τότε αύριο. Αν όχι, σε λίγες μέρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τελικά πότε θα βγουν οι βάσεις γιατί με όλα άσα ακούω έχω αρχίσει να τρελένομαι......Από εκεί που δεν είχα άγχος απέκτησα. Πάντως, προσωπική μου άποψη είναι ότι θα θα βγουν την άλλη εβδομάδα. Είδωνεν.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
όχι, πάντα λένε ότι θα τα βγάλουν μια μέρα πριν. Θα ακούσουμε σήμερα στις ειδήσεις. Αν πουν κάτι, τότε αύριο. Αν όχι, σε λίγες μέρες....
Σωστα..και περσυ ετσι εγινε..
ανακοινωθηκε μια μερα πριν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Για να δουμε τι θα δουμε τελικα.......!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εχω αρχισει να παλαβωνωωωωω........:s:s:s:s:s:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
koulis, δεν αμφισβητώ τις γνώσεις σου περί βάσεων μήτε τις πιστεύω βέβαια αλλά μια απλή ερώτηση θέλω να σου κάνω... Εφόσον τις γνωρίζεις τις βάσεις, γιατί δεν τις ανεβάζεις στο forum για να ξέρουν όλοι τι έκαναν ή τι δεν έκαναν; Και μη μου πεις για λόγους εχεμύθειας γιατί άρχισες να παίρνεις αβέρτα τα topics και να λες στον καθένα αν πέρασε ή δεν πέρασε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
κουλη για εφαρμοσμενο μαθηματικο Κρητης με 445 πανω απο περσυ τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
koulis, δεν αμφισβητώ τις γνώσεις σου περί βάσεων μήτε τις πιστεύω βέβαια αλλά μια απλή ερώτηση θέλω να σου κάνω... Εφόσον τις γνωρίζεις τις βάσεις, γιατί δεν τις ανεβάζεις στο forum για να ξέρουν όλοι τι έκαναν ή τι δεν έκαναν; Και μη μου πεις για λόγους εχεμύθειας γιατί άρχισες να παίρνεις αβέρτα τα topics και να λες στον καθένα αν πέρασε ή δεν πέρασε...
για λόγους εχεμύθειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ρε παιδια ΗΜΑΡΤΟΝ.Μη δινεται σημασια στον κουλη.Το παιδι δεν εχει ιδεα που πανε τα 4 σχετικα με τις βασεις οπως και ολοι μας αλλωστε.Εδω ρωτουσε για το αν περναει στη σχολη που τον ενδιαφερει και ηξερε με απολυτυη σιγουρια για το αν περνανε οι αλλοι.Ενας τυχαιος ειναι που παιζει με τον πονο σας.Και μονο που αναφερετε το ονομα του αξια του δινετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
για λόγους εχεμύθειας
κοψε τις παρλαπιπες φιλε και μην παιζεις με την αγωνια των παιδιων.Πραγματικα ευχομαι το οικονομικων επιστημων αθηνας να παει 17.100+++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
κοψε τις παρλαπιπες φιλε και μην παιζεις με την αγωνια των παιδιων.Πραγματικα ευχομαι το οικονομικων επιστημων αθηνας να παει 17.100+++
:iagree::no1::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ρε παιδια ΗΜΑΡΤΟΝ.Μη δινεται σημασια στον κουλη.Το παιδι δεν εχει ιδεα που πανε τα 4 σχετικα με τις βασεις οπως και ολοι μας αλλωστε.Εδω ρωτουσε για το αν περναει στη σχολη που τον ενδιαφερει και ηξερε με απολυτυη σιγουρια για το αν περνανε οι αλλοι.Ενας τυχαιος ειναι που παιζει με τον πονο σας.Και μονο που αναφερετε το ονομα του αξια του δινετε.
ευτυχώς που τελικά υπάρχουν κι άλλοι σαν κι εμένα εδώ μέσα,γιατί κόντευα να παλαβώσω με τις μπαρούφες του κ. Koulis...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top