Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

psihakiasman

Νεοφερμένος

Ο psihakiasman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ελα,ρε... ειπαμε!!! :mad:δηλ. λενε οτι η αλεξ/πολη απο 18700 και κατι θα παει 19100!? και η αθηνα, τοτε?? ηρεμησε, πολλες κρισεις ειναι υπερβολικες!!
συμφωνώ!πολλές χρονιές έχει τύχει να λένε ότι οι βάσεις θα τιναχτούν στα ύψη και τελικά ήταν βλακείες(για να μην πω τίποτε άλλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
https://www.makthes.gr/index.php?name=News&file=article&sid=42991
Κυριως για υποψηφιους αστυνομικοστρατιωτικων σχολων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εσεις που λετε να περασετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Στις ειδησεις ειπαν πως οι βασεις θα βγουν στις 22:)
Δεν ξερω αν αληθευει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Στις ειδησεις ειπαν πως οι βασεις θα βγουν στις 22:)
Δεν ξερω αν αληθευει...
σε ποιο καναλι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
22 ειναι σαββατο... Ακυρο μου ακουγεται...
-----------------------------------------
στο σταρ.. μετα το μαγιω της πετρουλας ειπανε και για την ημερομηνια!! χαχα, πλακα κανω δεν ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ΑΑΑΑα αυτες οι πλακες..........σαν τον κουλη και εσυ(οτι εκανε πλακα θελω να ελπιζω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδια παρτε το χαμπαρι ο Κουλης ελεγε οτι του κατεβει.. δεν θελω βεβαια να τον αδικησω γιατι μπορει να ηθελε απλα να βοηθησει.. αλλα απ την αλλη με τετοια σιγουρια δεν μπορεις να μιλας! Παντως αν θελετε να κανετε καποια ερωτηση δοκιμαστε το pythiaonline.com Ειναι ενας ευχαριστος τροπος να λυσετε τις αποριες σας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Στις ειδησεις ειπαν πως οι βασεις θα βγουν στις 22:)
Δεν ξερω αν αληθευει...

22? Δηλαδη αυτο το Σαββατο? που το ακουσες?
-----------------------------------------
Δεν ξερω.Ενας φιλος μου το ειδε και μου το ειπε...

Καλα χαιρω πολυ εδω στην κολλητη μου τους ειχαν πει στο φροντηστηριο τους οτι 10 Αυγουστου το αργοτερο θα χουν βγει και οτι το χαν ανακοινωσει μαλιστα!!:P:PΠεριμεναμε και εμεις σαν τα χαζα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
22? Δηλαδη αυτο το Σαββατο? που το ακουσες?
-----------------------------------------


Καλα χαιρω πολυ εδω στην κολλητη μου τους ειχαν πει στο φροντηστηριο τους οτι 10 Αυγουστου το αργοτερο θα χουν βγει και οτι το χαν ανακοινωσει μαλιστα!!:P:PΠεριμεναμε και εμεις σαν τα χαζα..:D
Ο φιλος μου το ακουσε σημερα στις ειδησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ο φιλος μου το ακουσε σημερα στις ειδησεις

τι να πω αν ειναι ετσι μακαρι!!;) να τελειωνει και η αγωνια μας λιγες μερες νωριτερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
τι να πω αν ειναι ετσι μακαρι!!;) να τελειωνει και η αγωνια μας λιγες μερες νωριτερα!!!
Ελπιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolara

Νεοφερμένος

Ο nikolara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά υπαρχει περιπτωση να λενε μαλακιες για τις βασεις Ιατρικης οτι θα ανεβουν??? Υπαρχει καμια περιπτωση να πιασω Ηρακλειο με 18651......... Δωστε μου μια ελπιδα μονο!!!! :'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skateordie

Νεοφερμένος

Ο skateordie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ρε για σαββατο δεν ειναι κουλό. στον αδερφο μου πριν δυο χρονια σαββατο ειχανε βγει η βασεις. πρωι πρωι. τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
τι να πω αν ειναι ετσι μακαρι!!;) να τελειωνει και η αγωνια μας λιγες μερες νωριτερα!!!
Ελενα και συ για παιδαγωγικα ενδιαφερεσαι?? Μακαρι να πανε ολα καλα και να περασουμε εκι που θελουμε!! Λατρευω τα παιδια και τη συγκεκριμενη σχολη... Πως τα πηγες?? Εγω 18228, οποτε φανταζομαι πως εσυ θα τα πηγες πολυ καλυτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Παιδιά υπαρχει περιπτωση να λενε μαλακιες για τις βασεις Ιατρικης οτι θα ανεβουν??? Υπαρχει καμια περιπτωση να πιασω Ηρακλειο με 18651......... Δωστε μου μια ελπιδα μονο!!!! :'(:'(:'(:'(
Απαραίτητα Ηράκλειο;;
Αλεξανδρούπολη κάτι γίνεται, την ελπίδα που θες την έχεις;)
Θα σε φάνε οι υπόλοιποι ρεαλιστές αλλά εσύ βράχος...
Εδώ δε μιλάμε για νούμερα, ποσοστά μόνο, αλλά και για ανθρώπινο παράγοντα που σε ένα μικρό βαθμό είναι απρόβλεπτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
καλημερα!βρηκα αυτο σχετικα με τισ βασεις https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/40802.html τσεκαρετε το...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
στην ιστοσελίδα του υπουργείου, στην καρτέλα "γενικό λύκειο", έχει μια υποκατηγορία που λέει επικοινωνία. μόλις πήρα τηλ. στο πρώτο τηλέφωνο απο αυτά που έχει και το σήκωσε μια υπέροχα φωνούλα... ααχ.. τέσπα, δεν είναι εδώ το θέμα. ρώτησα και μου είπε το εξής: "από 20 εώς 30 του μηνός θα ανακοινωθούν". (κάτι μας είπε τώρα!)



------------------


είστε να οργανώσουμε κάτι; ψήνεστε να πέρνουμε, ένας ένας τηλ. και να τους πρήζουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καθε μερα τα ιδια λενε!
-----------------------------------------
παιδια ο σπηλιωτοπουλος ειχε πει οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν τελευταια βδομαδα του αυγουστου!αρα 24-28 μια απο εκεινεισ τις μερες λογικα γιατι ειναι καθημερινες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top