Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
σκατά... τέσπα, εγώ αύριο σαλπάρω για σκιάθο... μάλλον θα μάθω από εκεί τα αποτελέσματα...

αυτές οι πανελλαδικές, με γάμησ@ν φέτος.. ενηλικίωση με έναρξη πανελλαδικών, οι πρώτες μου διακοπές και θα μάθω μάλλον εκεί την αποτυχία μου! :P

ΣΚΑΤΑ!

ναι, ταύρος.. ταιριάζουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σκατά... τέσπα, εγώ αύριο σαλπάρω για σκιάθο... μάλλον θα μάθω από εκεί τα αποτελέσματα...

αυτές οι πανελλαδικές, με γάμησ@ν φέτος.. ενηλικίωση με έναρξη πανελλαδικών, οι πρώτες μου διακοπές και θα μάθω μάλλον εκεί την αποτυχία μου! :P

ΣΚΑΤΑ!


γιατι τοση απαισιοδοξια??:what: τι αποσταση εχεις απο τη σχολη που θελεις και μιλας τοσο σιγουρα για αποτυχια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εγώ τώρα θέλω να βγουν γίνεται??? Τώρα;;; Αλλα δυστυχως εχω μι τετοια αισθηση...............................:'(:'(:'(:'(

Γιατι καλε τετοια απαισιοδοξια?

θα σου πω εγω τι θα κανεις:τη μερα που θα βγαινουν οι βασεις θα παρεις την παρεουλα σου και θα πατε στην κοντινοτερη παραλια, θα παρεις και ενα ραδιακι θα ξαπλωσεις και χαλαρααα θα ακουσεις τις βασεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
χαχαχαχααχα... ήθελα πολυτεχνείο (χημικών μηχανικών), αλλά έγραψα ένα 10άρι στη φυσική... οπότεεεεε.. άντε γεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
σκατά... τέσπα, εγώ αύριο σαλπάρω για σκιάθο... μάλλον θα μάθω από εκεί τα αποτελέσματα...

αυτές οι πανελλαδικές, με γάμησ@ν φέτος.. ενηλικίωση με έναρξη πανελλαδικών, οι πρώτες μου διακοπές και θα μάθω μάλλον εκεί την αποτυχία μου! :P

ΣΚΑΤΑ!

ναι, ταύρος.. ταιριάζουμε; :P

παιδια κι εγω ταυρακι , 17-5!! εισαι 2 μερες μεγαλυτερος!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
ναι, ταύρος.. ταιριάζουμε; :P[/quote]

Χαχαχαχα ναι ειμαστε το καλλιτεχνικό ζώδιο, λένε:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
χαχαχαχααχα... ήθελα πολυτεχνείο (χημικών μηχανικών), αλλά έγραψα ένα 10άρι στη φυσική... οπότεεεεε.. άντε γεια!!!


σε καταλαβαινω.. την 1η φορα που εδωσα ηθελα ιατρικη και μπηκα γπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:P:P
Γιατι καλε τετοια απαισιοδοξια?

θα σου πω εγω τι θα κανεις:τη μερα που θα βγαινουν οι βασεις θα παρεις την παρεουλα σου και θα πατε στην κοντινοτερη παραλια, θα παρεις και ενα ραδιακι θα ξαπλωσεις και χαλαρααα θα ακουσεις τις βασεις!!!

Η κοντινότερη παραλία είναι η Πρεβεζα:P:P:P Μαλλον θα κοιμηθώ έξω από το σπίτι καμια επαφη με τις ειδήσεις και σιγα σιγα θα το μαθω συνζωδιωτισα. Καλα ολοι οι ταυροι εδω πειτε πόσο όμορφοι ειμαστε.
off topic: Δε μου αρεσε να λένε ότι μοιαζω με τον Τομ ούτε και να με λένε τόμ. ΣΩΚ με λένε:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psihakiasman

Νεοφερμένος

Ο psihakiasman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδιά ηρεμία!πρώτα να δημιουργηθεί πρόβλημα και μετά να αρχίσετε να ανησυχείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδιά ηρεμία!πρώτα να δημιουργηθεί πρόβλημα και μετά να αρχίσετε να ανησυχείτε!


ο φοβος για το αγνωστο ειναι ο χειροτερος. δεν ξερεις τι σε περιμενει στο κοντινο μελλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psihakiasman

Νεοφερμένος

Ο psihakiasman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ο φοβος για το αγνωστο ειναι ο χειροτερος. δεν ξερεις τι σε περιμενει στο κοντινο μελλον..

το άγνωστο όμως μπορεί να είναι και γεμάτο υποσχέσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδια με 19087 στο 3ο πεδιο σε ποια ιατρικη λετε οτι μπαινω? Λαρισα να την πιανω αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
:P:P
Η κοντινότερη παραλία είναι η Πρεβεζα:P:P:P Μαλλον θα κοιμηθώ έξω από το σπίτι καμια επαφη με τις ειδήσεις και σιγα σιγα θα το μαθω συνζωδιωτισα. Καλα ολοι οι ταυροι εδω πειτε πόσο όμορφοι ειμαστε.
off topic: Δε μου αρεσε να λένε ότι μοιαζω με τον Τομ ούτε και να με λένε τόμ. ΣΩΚ με λένε:lol::lol::lol::lol:

Ενταξει ψυχραιμια θελει και ο,τι λαχει στον καθενα μας θα ναι για καλο!:xixi:

Δε λεω σαφως εχουμε και τις πρωτες μας προτιμησεις αλλα στο κατω κατω δεν νομιζω κανεις να δηλωσε καποια σχολη που δεν του αρεσε η δεν τον ενδιεφερε. Οποτε οποια κι αν ειναι τουλαχιστον θα ξερουμε οτι την επιλεξαμε οι ιδιοι με βαση τα δικα μας ενδιαφεροντα. τι εχεις δηλωσει?

Δεν εμεινε και πολυ καμμια βδομαδα ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ρε παιδια με 19087 στο 3ο πεδιο σε ποια ιατρικη λετε οτι μπαινω? Λαρισα να την πιανω αραγε?

κοιτα, ιατρικη εισαι σιγουρα. λογικα στη λαρισα μπαινεις οριακα.. γιαννενα εισαι μεσα 100%!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:P:P

Ενταξει ψυχραιμια θελει και ο,τι λαχει στον καθενα μας θα ναι για καλο!:xixi:

Δε λεω σαφως εχουμε και τις πρωτες μας προτιμησεις αλλα στο κατω κατω δεν νομιζω κανεις να δηλωσε καποια σχολη που δεν του αρεσε η δεν τον ενδιεφερε. Οποτε οποια κι αν ειναι τουλαχιστον θα ξερουμε οτι την επιλεξαμε οι ιδιοι με βαση τα δικα μας ενδιαφεροντα. τι εχεις δηλωσει?

Δεν εμεινε και πολυ καμμια βδομαδα ακομα...

Εβγαλα 15372 βασικα ηθελα νομική, αλλά αυτη η ιστορία και η βιολογία με εφαγαν... Παρ' ολα αυτά την εβαλα. Μετα Φιλολογία, ΦΠΨ Ιστορία & αρχαιολογια, Εργοθεραπεία και Λογοθεραπεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psihakiasman

Νεοφερμένος

Ο psihakiasman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ρε παιδια με 19087 στο 3ο πεδιο σε ποια ιατρικη λετε οτι μπαινω? Λαρισα να την πιανω αραγε?
ναι!γιάννενα έχεις πολλές πιθανότητες να μπεις!είναι ωραία πόλη!εγώ είμαι ηγουμενίτσα!σε ποιά πόλη μένεις για να σου πω αν θέλεις πάνω κάτω πόσες ώρες θα κάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σε ευχαριστω ρε συ. Παντως τωρα εβλεπα ενα μπλογκ https://examsos.yooblog.gr/2009/08/13/2475 με ολες τις προβλεψεις και εδειχνε οτι η χαμηλοτερη ιατρικη θα ειναι 19100. Τι να πεις??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σε ευχαριστω ρε συ. Παντως τωρα εβλεπα ενα μπλογκ https://examsos.yooblog.gr/2009/08/13/2475 με ολες τις προβλεψεις και εδειχνε οτι η χαμηλοτερη ιατρικη θα ειναι 19100. Τι να πεις??? :P

ελα,ρε... ειπαμε!!! :mad:δηλ. λενε οτι η αλεξ/πολη απο 18700 και κατι θα παει 19100!? και η αθηνα, τοτε?? ηρεμησε, πολλες κρισεις ειναι υπερβολικες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psihakiasman

Νεοφερμένος

Ο psihakiasman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε ευχαριστω ρε συ. Παντως τωρα εβλεπα ενα μπλογκ https://examsos.yooblog.gr/2009/08/13/2475 με ολες τις προβλεψεις και εδειχνε οτι η χαμηλοτερη ιατρικη θα ειναι 19100. Τι να πεις??? :P
ενδιαφέρεσαι για πουθενά αλλού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μενω Καλαματα. Απ οτι ξερω ειναι περιπου 7 ωρες για Γιαννενα! Δηλαδη ως φοιτητικη πολη την εγκρινετε?

*Βασικα εγω Πατρα θελω να περασω γιατι ειναι και αρκετα κοντα στην αθηνα. Μετα Λαρισα γιατι παρολο που ειναι μακρια απο καλαματα, ειναι κοντα και σε αθηνα και σε θεσσαλονικη. Αλλα και τα Γιαννενα σιγουρα δεν με χαλανε.. Το αντιθετο μαλιστα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top