Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλησπερα, παιδια...
με 19276 ιατρικη πατρας μπαινω??:what::what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ποιος ειναι αυτος??:hmm: και γιατι ειναι μεγας:)
Α α α α θα σε μαλώσω...
Οι γνώσεις μου δε μου επιτρέπουν να αναλύσω την προσωπικότητα τούτη
ΕΔώ μπορεις να μάθεις περισσότερα


Πέρα από την πλάκα, είναι ένας κύριος ο οποίος ασχολείται με διάφορες αναλύσεις γύρω από πανελλήνιες-βάσεις-σχολές και τα σχετικά
με μεγάλη πέραση στα μμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Πως είσαι τόσο σίγουρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πως είσαι τόσο σίγουρος;
ε ποσο να ανεβει εως 200 μορια να ανεβει και παλι πολλα ειναι οποτε λογικα μπαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ευτυχως παιδια διαβαζω τα ποστ σας και παιρνω τα πανω μου , παρουσιαζετε μια πολυ ομορφη πτυχη της πολης και μου ανεβαινει το ηθικο.(παιζω μεταξυ πατρα-γιαννενα για το παιδαγωγικο αλλα εκει που θα παν οι βασεις μαλλον θα μαι κατα 99% γιαννενα)

Σωκ εσυ που εισαι και κατοικος να σε ρωτησω σπιτι με νοικι κατω απο 300 ευρω βρισκεις ευκολα?Γιατι εχω ακουσει οτι τα πιο φτηνα (250-300) ειναι κατι καταγωγια αλλα δεν το χω ψαξει ακομα..(off topic:βλεπω οτι εισαι και φαν του Τομ ε?:Pωραια βλεπω οτι εχω κοινα με τους γιαννιωτες!!!:P:P)

Καταρχάς αυτή ειναι η αλήθεια ειναι πολυ ωραια πόλη, δεν την αλλάζω με καμία. Σχετικά με το σπιτι δεν ξερω δεν εχω ψαξει. Σίγουρα όμως δε θα ειναι όλα καταγώγια με 250 με 300. Εγώ αμα περασω Γιαννενα δε θα εχω τετοιο προβλημα. Αυτοκινητο θα εχω σπίτι δικο μου (εναξει κατω απο το σπιτι των γονιών μου) θα έχω Μια χαρα θα μαι αν περασω. Θα χαρώ πάντως να σε δω!!!:bye::bye:
off topic: Ναι το Smallville ειναι η αγαπημενη μου σειρα ειμαι ερωτευμένος με την Λοις τη Λάνα την ξαδερφη του Τομ, ενώ μου έχουν πει ότι λίγο του μοιαζω!!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
ε ποσο να ανεβει εως 200 μορια να ανεβει και παλι πολλα ειναι οποτε λογικα μπαινει
Οριακά συμφωνώ
Νομίζω και γω ότι είσαι μέσα acdc
--------------------------------
Γι' αυτούς που παρακολουθούν απ' το πρωι το τόπικ: Ο Τομ μόλις αποκάλυψε τις σεναριακές του πηγές:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σ'ευχαριστω rollingstones! επομενη επιλογη εχω βαλει κρητη, που ειναι κομματακι μακρυτερα απο την αθηνα, οποτε ειναι σημαντικο να μπω πατρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
σ'ευχαριστω rollingstones! επομενη επιλογη εχω βαλει κρητη, που ειναι κομματακι μακρυτερα απο την αθηνα, οποτε ειναι σημαντικο να μπω πατρα...
σε καταλαβαινω:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Οριακά συμφωνώ
Νομίζω και γω ότι είσαι μέσα acdc
--------------------------------
Γι' αυτούς που παρακολουθούν απ' το πρωι το τόπικ: Ο Τομ μόλις αποκάλυψε τις σεναριακές του πηγές:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Γέλασα με την καρδιά μου!!!!!! Να σαι καλά!!!! χχαχαχαχχαχαχ
Αλλά πως φαινεται;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
^^ εγώ πειράζει που όντως γέλασα;;; έλα, πλακίζω.. εδώ και λίγα λεπτά μπήκε η νέα εβδομάδα του αυγούστου! (πως τα λέω έτσι...)

ακούω στοιχήματα, σε πόσες λέτε ότι θα βγουν; (εεε, εσείς με τις... "έγκυρες" πηγές, αφού ξέρετε, μην παίζεται.. fair game please! :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Συμφωνα με εγκυρη πηγη (η 2η ξαδερφη μιας γειτονισσας ειναι υπευθυνη καθαριοτητας στις τουαλετες του υπουργειου) οι βασεις βγαινουν στις 32 αυγουστου...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:):)Δευτέρα 24 Αυγούστου 2009. Υποθετω από την τραγελαφική μου εμπειρία τουλάχιστον. Αν βγει τότε θέλω κέρασμα γερό. Ελπίζω τυρόβλαχε να μην πλακιζεις τότε...................:):lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παρασκευή 21 Αυγούστου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Γέλασα με την καρδιά μου!!!!!! Να σαι καλά!!!! χχαχαχαχχαχαχ
Αλλά πως φαινεται;;;;;;;;;;;;;;;
Ρε Σωκράτη, φιλικά πάντα
Εξάλλου συμπάσχω...
Τι φταίμε αν ο καθένας τσιμπάει με την παραμικρή ύπαρξη paparιάς μέσα στο άγχος του;;
:D

το παιδαγωγικο δημοτικης θεσσαλονικης ποσο πιστευετε οτι θα παει?περσι ειχε 18780 μορια.
δεν κατέχω το κομμάτι της θεωρητικής, ας βοηθήσει κάποιος άλλος πλιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
φιλαράκο, ειλικρινά το είπα τελείως στη πλάκα. πάρτο όπως θες!

24; αργά δεν είναι; δώσαμε για πρώτη φορά τόσο νωρίς (15 μαιου, ΣΤΗΝ ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗ ΜΟΥ! γκρρρΡΡΡρρρΡΡ), βγήκαν τα αποτελέσματα πιο νωρίς. γιατί όχι και οι βάσεις; θα μου πείτε, από εδώ και πέρα δεν έχει σχέση το λύκειο, τριτοβάθμια βλέπεις... αλλά γιατί να μη βγουν, πχ, αύριο; :P , άντε καλά, τετάρτη 19; (που θα είμαι και διακοπές!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ρε Σωκράτη, φιλικά πάντα
Εξάλλου συμπάσχω...
Τι φταίμε αν ο καθένας τσιμπάει με την παραμικρή ύπαρξη paparιάς μέσα στο άγχος του;;
:D


δεν κατέχω το κομμάτι της θεωρητικής, ας βοηθήσει κάποιος άλλος πλιζ

Εγώ η ειδική(:P:P:P) πιστέυω θα πατήσει τα 19000,γύρω στο 19100:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ρε Σωκράτη, φιλικά πάντα
Εξάλλου συμπάσχω...
Τι φταίμε αν ο καθένας τσιμπάει με την παραμικρή ύπαρξη paparιάς μέσα στο άγχος του;;
:D


Ρε δεν θυμωσα απλώς γελασα στα αλήθεια. Πραγματικά!
Πάντως από Οκτώβριο θα εκδώσει τα σεναρια μου τουλαχιστον οι ντοματες που θα φαω να τις εχω να κανω ντοματοσαλατα μου δωσατε ιδέα..........:D:D:D:D:D
-----------------------------------------
φιλαράκο, ειλικρινά το είπα τελείως στη πλάκα. πάρτο όπως θες!

24; αργά δεν είναι; δώσαμε για πρώτη φορά τόσο νωρίς (15 μαιου, ΣΤΗΝ ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗ ΜΟΥ! γκρρρΡΡΡρρρΡΡ), βγήκαν τα αποτελέσματα πιο νωρίς. γιατί όχι και οι βάσεις; θα μου πείτε, από εδώ και πέρα δεν έχει σχέση το λύκειο, τριτοβάθμια βλέπεις... αλλά γιατί να μη βγουν, πχ, αύριο; :P , άντε καλά, τετάρτη 19; (που θα είμαι και διακοπές!)

:lol::lol::lol::lol::lol: Ρε κουλαρε λίγο εγω ξερω τι θα πει πλακα.
Εμεις στα Γιάννενα μπορει να σκοτωνόμαστε αλλά είμαστε φίλοι που να σου λέω τετοιες ιστοριες.. Απλως να ξερεις 5 χρονια θα ζησεις εδω....
Εγώ τώρα θέλω να βγουν γίνεται??? Τώρα;;; Αλλα δυστυχως εχω μι τετοια αισθηση...............................:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
το παιδαγωγικο δημοτικης θεσσαλονικης ποσο πιστευετε οτι θα παει?περσι ειχε 18780 μορια.

Και συ για παιδαγωγικο Αννα?Επειδη συμπασχω και το χω ψαξει τελευταια για τις βασεις του παιδαγωγικου πιστευω ολες οι επαρχιες θα ανεβουν 300 μορια πανω κατω γιατι φετος ειναι απο τις τοπ 3 σχολες στη ζητηση(δυστυχως για μας..:P) Τα 'ΝΕΑ' παντως στις εκτιμησεις τους τοποθετουν το παιδαγ Θεσ/νικης 19000-19250.

Εσυ ποσο πανω εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παρεπιμπτοντως κι εσυ ταυρος είσαι τυροβλαχε;;;;;;;;;;; Μεπερνας για τεσσερις μερες, εγώ 19!!!!!!:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top