Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια διαβαζα αυτα που γραφετε και γελαγα μεσα μου..λεω ουτε ο φωσκολος τοσα σεναρια...πραγματικα οταν βγουν οι βασεις θα μας φανουν αστεια...υπομονη παιδια απο αυριο δευτερα ελπιζω κατι να μας πουν..:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
θες να σου πω την μεγαλύτερη τρύπα του σεναρίου σου; κυριακή σήμερα, δεν είναι κανένας στο υπουργείο! :D:lol:

ΧΑΧΑ.... Να σου πω κατι εξυπνε αυτό εγινε παρασκευή 14 αυγούστου. Χτες πήγα στο χωριό της μανας μου και σημερα γύρισα..... και σας το λέω............


Ναι ειμαι καλος σεναρογραφος μαλιστα μια ιστορια σκεφτηκαν να την παρουν στη σειρα "Αληθινοί έρωτες" ενώ μαζί με καποιους φιλους μου του χρόνου θα κανουμε μια ερασιτεχνική ταινία. Μια ασχολια ειναι κι αυτο αλλα όλη αυτη η ιστορια -που εσυ λες και αλλοι- οτι ειναι ψεμα, δυστυχως ειναι αληθεια......
-----------------------------------------
Α ξεχασα την ωρα 14:00 με 15:00!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Παιδια αδικα μαλωνουμε....Λιγο αμα ψαξουμε στο google ολοι μιλανε για 20-25... Κακως κατα τη γνωμη μου γιατι και περισυ τοτε βγηκαν ενω ειχαμε τελειωσει μι αβδομαδα αργοτερα....Τι να πει κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μια ερώτηση παιδια. με 19023 πιστεύετε ότι έχω κάποια ιατρική???:(:( σε οποιαδήποτε πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ΧΑΧΑ.... Να σου πω κατι εξυπνε αυτό εγινε παρασκευή 14 αυγούστου. Χτες πήγα στο χωριό της μανας μου και σημερα γύρισα..... και σας το λέω............


Ναι ειμαι καλος σεναρογραφος μαλιστα μια ιστορια σκεφτηκαν να την παρουν στη σειρα "Αληθινοί έρωτες" ενώ μαζί με καποιους φιλους μου του χρόνου θα κανουμε μια ερασιτεχνική ταινία. Μια ασχολια ειναι κι αυτο αλλα όλη αυτη η ιστορια -που εσυ λες και αλλοι- οτι ειναι ψεμα, δυστυχως ειναι αληθεια......
-----------------------------------------
Α ξεχασα την ωρα 14:00 με 15:00!!!!!
^ευχαριστώ που παραδέχεσαι ότι είμαι έξυπνος. δεν περίμενα από σένα να αναγνωρίζεις "ίχνη" εξυπνάδας. και επειδή είμαι έξυπνος, έχω φάει ήδη μια προειδοποίηση, ακριβώς επειδή έβρισα σε ένα ποστ κάποιον που έκανε ακριβώς ότι και εσύ. έπαιζε με την αγωνία μας, το σταματάω εδώ. ακόμα, αυτό το topic είναι για τις βάσεις, όχι για το όσκαρ σεναριογραφίας... (νοέμβριο έλα κατά θεσσαλονίκη, για το φεστιβάλ!)
καλά αποτελέσματα φίλε και σε σένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδια αδικα μαλωνουμε....Λιγο αμα ψαξουμε στο google ολοι μιλανε για 20-25... Κακως κατα τη γνωμη μου γιατι και περισυ τοτε βγηκαν ενω ειχαμε τελειωσει μι αβδομαδα αργοτερα....Τι να πει κανεις!

Εγώ απλώς θέλω να πω ότι εκει 24-25 θα βγουν από όλο αυτό που πέρασα μονο αυτό καταλαβα.... Αυτοί ειναι διακοπες και το κανουν αργανο κι εμας μας εχουν πηδηξει. ΕΛΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria5

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τελικα ποτε βγαινουν μαθαμε??
εγω εχω 18962...και θελω ΗΜΜΥ θεσ/νικη..!πως το βλεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
^ευχαριστώ που παραδέχεσαι ότι είμαι έξυπνος. δεν περίμενα από σένα να αναγνωρίζεις "ίχνη" εξυπνάδας. και επειδή είμαι έξυπνος, έχω φάει ήδη μια προειδοποίηση, ακριβώς επειδή έβρισα σε ένα ποστ κάποιον που έκανε ακριβώς ότι και εσύ. έπαιζε με την αγωνία μας, το σταματάω εδώ. ακόμα, αυτό το topic είναι για τις βάσεις, όχι για το όσκαρ σεναριογραφίας... (νοέμβριο έλα κατά θεσσαλονίκη, για το φεστιβάλ!)
καλά αποτελέσματα φίλε και σε σένα...

στην ιδια θεση ειμαστε δεν προκειται να σε βρισω δεν ειμαι τετοιος τυπος ειμαι τοσο κουλ που δεν προσβαλω τον αλλο. Παντως για τελευταια φορα λέω αλήθεια. Ναι σιγουρα δεν ειμαι και ο Αινσταιν μη τρελαθόυμε, αλλά αυτό όντως δε το σκεφτηκα. Ναι θα παω και μπορει αυριο μεθαυριο να με δεις και στην τηλεόραση............;););););););) Α και σευχαριστώ. Επίσης!!!!!!!!!! Να σαι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!
Υ.Γ. Που θες να περασεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
μαθηματικό στην πόλη σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Το νοημα ειαι οτι μας γραφουν στα @@@@ εντελως.... Αντι να πουν να τελειωνουμε... Τι στο καλο κανουν τοσο καιρο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
μια ερώτηση παιδια. με 19023 πιστεύετε ότι έχω κάποια ιατρική???:(:( σε οποιαδήποτε πόλη.

Η ιατρικη Θρακης εχει 18713.Εχεις αρκετα μορια πανω:)

Προσπαθησε να μη σκεφτεσαι συνεχεια τις βασεις:no1:...Πηγαινε βολτα, δες μια ταινια...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
μια ερώτηση παιδια. με 19023 πιστεύετε ότι έχω κάποια ιατρική???:(:( σε οποιαδήποτε πόλη.
Ναι το πιστεύω
έλεος αν δεν έχεις αλέξανδρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
μαθηματικό στην πόλη σου! :P

Ωχ παναγία μου!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Πλακα κανω ρε, δεν πιστευω να παρεξηγεισαι. Εμεις εδω στα Γιαννενα ειμαστε τόοοοοσο φιλικοί που σε μια βδομάδα μπορεί να θες να φύγεις......................... χαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ας μας λυπηθουν και ας τα βγαλουν.Αφου ολοκληρωθηκαν οι διαδικασιες επιλογης,τι κανουν αντιπαραβολη συνεχεια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά γτ ενώ μέχρι τώρα δν το πολυσκεφτόμουν, τώρα όσο πλησιάζει η στιγμή της ανακοίνωσης, φοβαμαι μήπως δω αυτό που δεν θέλω να δω. δλδ να μην περνάω ιατρική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ωχ παναγία μου!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Πλακα κανω ρε, δεν πιστευω να παρεξηγεισαι. Εμεις εδω στα Γιαννενα ειμαστε τόοοοοσο φιλικοί που σε μια βδομάδα μπορεί να θες να φύγεις......................... χαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ
Μπραβο, τρομοκρατησε τον κι αλλο τον τυροβλαχο!! Εδω σου λεει οτι του κακοφαινεται που θα φυγει απο την πολη του και εσυ του πετας κρυα αστειακια?? Τι να σου πω... Παντως εγω ξερω πως στην Ηπειρο ειναι πολυ φιλοξενοι:no1:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ωχ παναγία μου!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Πλακα κανω ρε, δεν πιστευω να παρεξηγεισαι. Εμεις εδω στα Γιαννενα ειμαστε τόοοοοσο φιλικοί που σε μια βδομάδα μπορεί να θες να φύγεις......................... χαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ


Αααα τι καλά. :p




Btw και γω στα Γιαννενα θα ρθω:jumpy: (...αν δεν υπάρχει καμία μεγάλη έκπληξη με τις βάσεις. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Πω πω βρε παιδια!Διαβασα τωρα 10 σελιδες στη σειρα και στην αρχη με ελουζε κρυος ιδρωτας μ αυτα που εβλεπα!!:PΜια 17 μια 21!!Αχχχχ ηρεμια μα λιγες μερες εμειναν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι και εγω το ιδιο επαθα οταν τα διαβαζα!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μπραβο, τρομοκρατησε τον κι αλλο τον τυροβλαχο!! Εδω σου λεει οτι του κακοφαινεται που θα φυγει απο την πολη του και εσυ του πετας κρυα αστειακια?? Τι να σου πω... Παντως εγω ξερω πως στην Ηπειρο ειναι πολυ φιλοξενοι:no1:!!
όπα, όπα.. παρεξηγήθηκα! φιλαράκο, στη φάση που είμαι τώρα, ξέρεις που τον γράφω τον τομ; (ναι, στο "αναμενόμενο" όργανο :P")

αυτό που φοβάμαι, είναι οι συνθήκες της ζωής μου. η απότομη αλλαγή... τα γιάννενα είναι μία από τις αγαπημένες μου πόλεις, σε κάθε ταξίδι με γονείς και φίλους κάνω στάση για καφέ. έχω αρκετά φιλαράκια που σπουδάζουν εκεί, αλλά και φίλους ντόπιους. ξέρω πως ζούνε... όποτε, δεν με νοιάζουν ιδιαίτερα οι άστοχες απειλές του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top