Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:mad::mad::mad::mad: Οι βάσεις βγήκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
:mad::mad::mad::mad: Οι βάσεις βγήκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο koulis το ειπε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:mad::mad::mad::mad: Οι βάσεις βγήκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tι?? Που το ξερεις φιλε μου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
:mad::mad::mad::mad: Οι βάσεις βγήκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ποτε βγηκαν και δεν το μαθαμε?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ο καθενας το μακρυ και το κοντο του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ο καθενας το μακρυ και το κοντο του:P
Ρε συ φιλε, κατσε!! Προφανως κατι εχει ακουσει το παιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ρε συ φιλε, κατσε!! Προφανως κατι εχει ακουσει το παιδι...

Ολοι κατι εχουνε ακουσει και βγαινουνε και λενε τα δικα τους...:P
Βγηκανε δηλαδη και δεν ανακοινωθηκε τιποτα ουτε στο ιντερνετ ουτε στα ΜΜΕ?
Μηπως βγηκανε μονο για τον tom προσωπικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Toknil, τι να σου πω, δεν ξέρω... Σκεφτόμουν να τη δηλώσω κι εγώ αλλά έβγαλα λιγότερα μόρια και έτσι... :(

Πόσο είχε; 18331; Δεν πιστεύω ν ανεβεί σαν τις πολυτεχνικές, υποθέτω γύρω στα 18500.

Αλλά να ξεκαθαρίσουμε κάτι Toknil, δε μου αρέσει να με παρεξηγούν και να με περνάνε γι αυτόν τον κούλη... kouli... κούλι....... που κουλαμάρα να του έρθει(!!!!) γιατί δεν έχω απλά καμία σχέση. Μπήκα κι εγώ στην κουβέντα για να συζητήσουμε όχι για να το ξεφτιλίσουμε το θέμα... Ελπίζω να με πιάνεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ολοι κατι εχουνε ακουσει και βγαινουνε και λενε τα δικα τους...:P
Nαι, δεν αντλεγω ρε Κωστα, εχουμε και το ιδιο ονομα:P:P, αλλα αυτη τη στιγμη οτι κα να μου πουν θα το πιστεψω!! Καθομαι σε αναμμενα καρβουνα... Εσυ για που εισαι φιλε μου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
....................Συνέχεια του προηγούμενου.

Ξέρω είμαι σαδιστής αλλά αν μεταμορφοθώ εγώ σε Jigsaw τώρα και σκοτώνω όλους αυτούς του Υπουργείου παιδείας αλλά και τους επαίοντες μαλάκες που βγαίνουν συνέχεια και λένε το μακρύ τους και το κοντό τους με τον ίδιο τρόπο που κάνει αυτός θα φταίω. Πείτε θα φταίω????

:mad::mad::mad:
Που λέτε μια γυναίκα γνωστή του πατέρα μου φαρμακοποιός παρακαλώ λέει ότι βγήκαν οι βάσεις. Εν τω μεταξύ εγώ χλώμιασα, πρασινισα μέχρι και ντεπόν πήρα (δωρεάν βέβαια:D). Της λέω που το ξέρις μωρή και μου λέει η ανιψιά της ξαδέρφης μου είναι στο υπουργείο και ξέρει. Λέει επίσης θα σας δώσω κ τον αριθμό της να σας πει τη σελίδα που ανακοινώθηκαν.
Τρέχοντας πήγα στο σπίτι εγώ την πήρα τηλέφωνω χωρίς καλα καλα να βγαλω τις παππουτσαρες μου μου δινω τη σελιδα ανοιγω το pc αργει να ανοιξει το χριστο μου μεσα. Ανοιξε ανοιγω το νετ δεν μπαινει το ξανανοιγω δεν παινω το ξαναματανοιγω μπαινει παταω τη σελίδα προσληψεις αναπληρωτων φιλολογων βγαζει.
Βασεις βασεις ψαχνω να βρω πουθενα. Τελικα δεν ηταν αυτη νομιζε οτι μιλαμε για προσληψεις αναπληρωτων.
Καλα την πηρα μετα τηλεφωνο το τι εγινε αμα θελετε θα σας το πω ειναι για γελια και για κλααμτα...:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Πειτε να γίνω Jigsaw ή όχι???????????????????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Βγηκαν η δεν βγηκαν?????αααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Nαι, δεν αντλεγω ρε Κωστα, εχουμε και το ιδιο ονομα:P:P, αλλα αυτη τη στιγμη οτι κα να μου πουν θα το πιστεψω!! Καθομαι σε αναμμενα καρβουνα... Εσυ για που εισαι φιλε μου??

Ακομα να καταλαβεις και εσυ και αλλοι πως αυτο εκμεταλλευονται καποιοι,την αγωνια σου.
Το οτι καθεσαι σε αναμεννα καρβουνα οπως ολοι που δωσαμε πανελληνιες φετος δεν ειναι λογος να πιστευεις τα λεγομενα του καθενα που πεταει στον αερα και μαλιστα χωρις επιχειρηματα και αποδειξεις,κοινως αρλουμπες η λογια του αερα.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Όσοι έχουν ''ακούσει'' και άλλες malakiες, ας ανοίξουν τόπικ να συγκρίνουν ποιός τις έχει μεγαλύτερες.
Εδώ δεν ασχολούμαστε.

Βρε blast, αστειεύομαι φυσικά.
Απλά επειδή πολύ σωστά είπες να αλλάξουμε θέμα, ενώ ασχολούμασταν όλοι με τον περιβόητο κούλις, το σχολίασα...
Μιας και ήταν κάτι που έπρεπε πολύ νωρίτερα να πάρει κάποιος την πρωτοβουλία να το πει.

Ένιγουέι, ευχαριστώ Άννα και Χρήστο...κάπου εκεί λέω και γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
....................Συνέχεια του προηγούμενου.

Ξέρω είμαι σαδιστής αλλά αν μεταμορφοθώ εγώ σε Jigsaw τώρα και σκοτώνω όλους αυτούς του Υπουργείου παιδείας αλλά και τους επαίοντες μαλάκες που βγαίνουν συνέχεια και λένε το μακρύ τους και το κοντό τους με τον ίδιο τρόπο που κάνει αυτός θα φταίω. Πείτε θα φταίω????

:mad::mad::mad:
Που λέτε μια γυναίκα γνωστή του πατέρα μου φαρμακοποιός παρακαλώ λέει ότι βγήκαν οι βάσεις. Εν τω μεταξύ εγώ χλώμιασα, πρασινισα μέχρι και ντεπόν πήρα (δωρεάν βέβαια:D). Της λέω που το ξέρις μωρή και μου λέει η ανιψιά της ξαδέρφης μου είναι στο υπουργείο και ξέρει. Λέει επίσης θα σας δώσω κ τον αριθμό της να σας πει τη σελίδα που ανακοινώθηκαν.
Τρέχοντας πήγα στο σπίτι εγώ την πήρα τηλέφωνω χωρίς καλα καλα να βγαλω τις παππουτσαρες μου μου δινω τη σελιδα ανοιγω το pc αργει να ανοιξει το χριστο μου μεσα. Ανοιξε ανοιγω το νετ δεν μπαινει το ξανανοιγω δεν παινω το ξαναματανοιγω μπαινει παταω τη σελίδα προσληψεις αναπληρωτων φιλολογων βγαζει.
Βασεις βασεις ψαχνω να βρω πουθενα. Τελικα δεν ηταν αυτη νομιζε οτι μιλαμε για προσληψεις αναπληρωτων.
Καλα την πηρα μετα τηλεφωνο το τι εγινε αμα θελετε θα σας το πω ειναι για γελια και για κλααμτα...:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Πειτε να γίνω Jigsaw ή όχι???????????????????/
A, καλα!! Ο,τι να ναι... Ναι, να γινεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια παει δεν ειναι κατασταση αυτη.........αααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Βγηκαν η δεν βγηκαν?????αααααααααααααααα

Δε βγηκαν. Να δειτε τι επαθα το 15αυγουστο. Βγαινει ο καθε κουλης τωρα και η καθε φαρμακοποιός που έχει γνωστο το μπατσανάκι της ανιψιάς της ξαδερφης της μανας τη υποβοηθό της βοηθού της γραμματεας του Σπηλιοτόπουλου.
Πραγματικό θρίλερ:mad::mad:
-----------------------------------------
A, καλα!! Ο,τι να ναι... Ναι, να γινεις!!

Αμα σου πω τι εγινε και στα τηλέφωνα θα τρελαθείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Δε βγηκαν. Να δειτε τι επαθα το 15αυγουστο. Βγαινει ο καθε κουλης τωρα και η καθε φαρμακοποιός που έχει γνωστο το μπατσανάκι της ανιψιάς της ξαδερφης της μανας τη υποβοηθό της βοηθού της γραμματεας του Σπηλιοτόπουλου.
Πραγματικό θρίλερ:mad::mad:

Ναι, αλλά αν και στο ελάχιστο δε γούσταρες πραγματικά αυτή την κατάσταση, θα περίμενες να το εξακριβώσεις πριν μιλήσεις....οπότε....αλλού αυτά



Μέχρι και εγώ το απολαμβάνω, φίλε:D



Ο Κάτσικας έδινε το βιολογικό στα 18.800 μα το Δία σας λέω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiia

Νεοφερμένος

Η mariiiiia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
με 18859 για ΗΜΜΥ θεσ/νικης πώς με βλέπετε????
(πέρσι είχε 18566)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ναι, αλλά αν και στο ελάχιστο δε γούσταρες πραγματικά αυτή την κατάσταση, θα περίμενες να το εξακριβώσεις πριν μιλήσεις....οπότε....αλλού αυτά



Μέχρι και εγώ το απολαμβάνω, φίλε:D



Ο Κάτσικας έδινε το βιολογικό στα 18.800 μα το Δία σας λέω...

χαχα ειμαι σαδιστής:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ο Κάτσικας έδινε το βιολογικό στα 18.800 μα το Δία σας λέω...
:lol:
Ώ, Δία! Ρίξε κεραυνό στα κεφάλια αυτών που κάνουν προβλέψεις gtp.
Εγώ, τις προάλλες, σ'ένα σάιτ είχα δει εκτίμηση βάσης μιας σχολής με εύρος 700 μόρια. Αν αυτές είναι προβλε΄ψεις τότε εγώ είμαι παπάς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top