Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Changeling

Νεοφερμένος

Ο Changeling αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά γειά σας...κάποια εκτίμηση για το πού θα κυμανθεί η Λογιστική και το τμήμα Εμπορίας και Διαφήμισης Θεσσαλονίκης στο πέμπτο πεδίο?Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Θελω να δωσω μια συμβουλη σε ολους τους εποψηφιους..ΜΗΝ δινεται σημασια σε οσα λενε όποιοι και να τα λενε.
Οταν προκειται για στατιστικες μελετες που εμπεριεχουν τον ανθρωπινο παραγοντα δεν μπορουμε να εχουμε "προβλεψεις"..Τι θα πει δηλαδη το οτι εχουμε 1100 περισσοτερους αριστουχους?Το οτι θα διπλασιαστουν τα τμηματα που εχουν 18 και επανω?Ας σοβαρευτουμε...Ολα παιζουν(οτι θα ανεβουν οι βασεις σε ορισμενες σχολες ειναι δεδομενο).Καντε διακοπες και αν γινεται κλειστε την τηλεοραση :P και καψτε τις εφημεριδες ...
Να κρατησουμε τουλαχιστον τα περιοδικα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreigner

Νεοφερμένος

Η foreigner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά έχω 17.600 μόρια.
Πιστεύετε
ότι έχω ελπίδες για τη ΜΒ&Γ?
Πέρυσι είχε 17429, μετά έχω επιλέξει Νοσηλευτική (17065 πέρυσι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Προσωπικα πιστευω οτι εχεις ελπιδες για ΜΒκΓ αλλα δεν εισαι και στα φαβορι για να περασουν.Ειναι λιγο επιφοβο το 17600 γιατι πιστευω πως η σχολη θα ανεβει.Τεσπα μην χανεις το κουραγιο σου κανεις δεν ξερει τι θα γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
να ρωτησω και εγω κατι....υπαρχει περιπτωση η χημικων μηχανικων ΑΠΘ να ανεβει περισσοτερο απο 300 μορια??εχει ζητηση?περσυ η βαση ηταν 17400 περιπου...

μαλλον δεν θελει κανεις να με βοηθησει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν είναι ότι δε θέλει να σε βοηθήσει κανείς. Αλλά ποιός ξέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

innermostfear

Νεοφερμένος

Ο innermostfear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Mακαρι να ειναι ετσι τα πραγματα για το 5 πεδιο και η μεγαλυτερη αυξηση να ειναι 350 μορια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
μωρε μακαρι δεν λεει τιποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πραγματικα ειναι ολα αρχ***** για να πουλησουν. Υπομονηηηηηηηηη ρεεεεεεεε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ΣΕ 11-16 μερες θα εχουν βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Το μονο που εχω να πω ειναι καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!!!!!!!! βεβαια ειναι ουτοπικο μιας και καποιοι ειναι σιγουρο οτι θα κλαινε με μαυρο δακρυ-μπορει κι εγω-:'(:'( αλλα ετσι ειναι...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.

jimator

Νεοφερμένος

Ο jimator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια με 16428 μορια λετε να πιανω Διοικηση Επιχειρησεων Πατρας?(περσινη βαση 16297)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
λογικα ναι,εκτος και αν αλλαξει η ζητηση της σχολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
περυσι 26 βγήκαν.ρε παιδια για την αξιωματικων μονο για αστυνομικους,εχω 16614 εχω ελπίδα η τζάμπα περιμένω;
Σορρυ φιλε μου αλλα τζαμπα περιμενεις...Στην χειροτερη να παει 17.500(εννοω μεγιστη καθοδο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι υπάρχει περίπτωση το τει βρεφονηπιοκομίας θεσσαλονίκης να ανεβεί περισσότερο απο 300 μόρια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top