Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
forever... μπασ και σασ ειπαν τιποτα για αξ/κων αστυνομιασ
Οχι, δυστυχως εχω μονο για καποιες σχολες της θεωρητικης!! Ομως και να μας εδιναν κατι για τι σχολη σου δε θα τους πιστευα, πολυ απλα γιατι υπαρχουν πολλοι ασταθμητοι παραγοντες... Εγω παντως προβλεπω πτωση, μεχρι και 300 μορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Οχι, δυστυχως εχω μονο για καποιες σχολες της θεωρητικης!! Ομως και να μας εδιναν κατι για τι σχολη σου δε θα τους πιστευα, πολυ απλα γιατι υπαρχουν πολλοι ασταθμητοι παραγοντες... Εγω παντως προβλεπω πτωση, μεχρι και 300 μορια!!
οχι ανοδο και μαλιστα μεγαλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
οχι ανοδο και μαλιστα μεγαλη
Που το στηριζεις αυτο?? Τα ατομα που θα παρει η σχολη φετος ειναι πολυ περισσοτερα σε σχεση με περυσι, οι υποψηφιοι λιγοτεροι και αν λαβουμε υποψην μας και τα <Δεκεμβριανα>, τοτε ολα οδηγουν στην πτωση!! Εγω παντως αυτο υποστηριζω και θα φανει σε λιγες μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
φιλε rolin.... μπορεισ να πεισ που το στηριζεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
18900-18950
-----------------------------------------

κρατα μια πισινη για της ροδου το παιδαγωγικο ακουσα οτι δε δηλωθηκε οσο αλλα
Πλακα μαs κανειs ρε φιλε?Ακου 18000-18950!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Changeling

Νεοφερμένος

Ο Changeling αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά γειά σας...κάποια εκτίμηση για το πού θα κυμανθεί η Λογιστική και το τμήμα Εμπορίας και Διαφήμισης Θεσσαλονίκης στο πέμπτο πεδίο?Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
18990 η νομική Θεσνικης; Εδώ γελάμε. Η Αθήνα παίρνει 360 άτομα και η Θεσσαλονίκη 315. Για να είναι και οι δυο στο 19 πρέπει και οι 700 της θεωρητικής ( γιατί τόσοι είναι από 19 -20 ) να δηλώσουν νομική κάτι που δεν παίζει. . . Ελεος με αυτή τη βασεολογία. Στο πρώτο πεδίο δεν πρόκειται να ανέβουν νομικές και ψυχολογίες. Θα ανέβουν οι σχολές απο 16 - 18 και φυσικά όλα τα παιδαγωγικά. Απλή στατιστική είναι. Μην αγχώνεστε. Οταν έδινα εγώ το 2000 έλεγαν όλο το καλοκαίρι νομική Θράκης 18500 και πάνω μέχρι 2 μέρες πριν βγουν οι βάσεις. Και αυτό γιατί δεν ήξεραν τι γίνεται με τα μόρια. Τελικά η βάση ήταν μόλις 18286 σε μία χρονιά που δεν υπήρχε καν η ιδέα των παιδαγωγικών στους υποψήφιους. Ηρεμία!!!


πραγματι εδω γελαμε! γελαμε και κλαιμε γιατι βλεπγω μετα λυπης μου, πως επιβεβαιωνεται η αποψη πως η παιδεια μας διερχεται σοβαρη κριση.. πτυχιουχος βλεπω...με τετοιους τροπους και με πληρη ακομη ανικανοτητα να αντιληφθεις πως ο καθενας εχει δικαιωμα αποψης.. λυπαμαι.. επισης, ο ρολος της παραθεσης ειναι πως δειχνεις οτι απαντας σε ενα συγκεκριμενο προσωπο.. εγω δεν μιλουσα σε σενα.. ηρεμησε εσυ λοιπον , γελα με τον εαυτο σου και μπες στο δρομο της αυτοβελτιωσης οσο ειναι καιρος.. να εισαι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasiathess

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Σε ποια ακριβώς στοιχεία βασίζονται οι εκτιμήσεις; Γιατί δεν ξέρω τι να πιστέψω πια!Εγώ προσωπικά θέλω νομική Θεσσαλονίκης αλλά έχω μόνο 18728!εσείς θεωρείτε πως υπάρχει περίπτωση να πέσει η βάση της Θεσσαλονίκης;και αν ναι, γιατί;;;;;;;;;;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pipis1990

Νεοφερμένος

Ο pipis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
προς manoslaw
φιλε παρολο που δεν σε ξερω και δεν γνωριζω την σχεση σου με την στατιστικη εχεις πολυ σωστη εκτιμηση για τις νομικες αντιθετα με καποιους που παρασυρονται απο τους δηθεν ειδικους εδω μεσα απλα εχω ακριβως το ιδιο σκεπτικο για νομικες φετος αν και δεν με ενδιαφερει αμεσα πολυτεχνειο στοχευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
πραγματι εδω γελαμε! γελαμε και κλαιμε γιατι βλεπγω μετα λυπης μου, πως επιβεβαιωνεται η αποψη πως η παιδεια μας διερχεται σοβαρη κριση.. πτυχιουχος βλεπω...με τετοιους τροπους και με πληρη ακομη ανικανοτητα να αντιληφθεις πως ο καθενας εχει δικαιωμα αποψης.. λυπαμαι.. επισης, ο ρολος της παραθεσης ειναι πως δειχνεις οτι απαντας σε ενα συγκεκριμενο προσωπο.. εγω δεν μιλουσα σε σενα.. ηρεμησε εσυ λοιπον , γελα με τον εαυτο σου και μπες στο δρομο της αυτοβελτιωσης οσο ειναι καιρος.. να εισαι καλα


ο ανθρωπος ειπε την αποψη του με πολλα και λογικα επιχειρηματα, εσενα ποια ηταν το επιχειρηματα σου γι αυτην την εκτιμηση που εκανες?οτι και καλα το εχεις ψαξει?πραγματι εδω γελαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyaggelia

Νεοφερμένος

Η eyaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
το μαθηματικο πατρας λετε να ανεωει πολυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια μπασ και γνωριζει κανεισ ποσο αναμενετε να φτασει το χαμηλοτερο οικονομικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
πραγματι εδω γελαμε! γελαμε και κλαιμε γιατι βλεπγω μετα λυπης μου, πως επιβεβαιωνεται η αποψη πως η παιδεια μας διερχεται σοβαρη κριση.. πτυχιουχος βλεπω...με τετοιους τροπους και με πληρη ακομη ανικανοτητα να αντιληφθεις πως ο καθενας εχει δικαιωμα αποψης.. λυπαμαι.. επισης, ο ρολος της παραθεσης ειναι πως δειχνεις οτι απαντας σε ενα συγκεκριμενο προσωπο.. εγω δεν μιλουσα σε σενα.. ηρεμησε εσυ λοιπον , γελα με τον εαυτο σου και μπες στο δρομο της αυτοβελτιωσης οσο ειναι καιρος.. να εισαι καλα

το παιδι δεν νομιζω να απαντησε σε ενα προσωπο, αλλα απαντησε στην αποψη. τεκμηριωσε, αλλωστε, την αποψη του για το που θα φτασουν οι βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
πραγματι εδω γελαμε! γελαμε και κλαιμε γιατι βλεπγω μετα λυπης μου, πως επιβεβαιωνεται η αποψη πως η παιδεια μας διερχεται σοβαρη κριση.. πτυχιουχος βλεπω...με τετοιους τροπους και με πληρη ακομη ανικανοτητα να αντιληφθεις πως ο καθενας εχει δικαιωμα αποψης.. λυπαμαι.. επισης, ο ρολος της παραθεσης ειναι πως δειχνεις οτι απαντας σε ενα συγκεκριμενο προσωπο.. εγω δεν μιλουσα σε σενα.. ηρεμησε εσυ λοιπον , γελα με τον εαυτο σου και μπες στο δρομο της αυτοβελτιωσης οσο ειναι καιρος.. να εισαι καλα

Ο manoslaw προσέγγισε πολύ σωστά το θέμα. Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος για εντάσεις. Στο 1ο πεδίο για τους λόγους που αναφέραμε θα υπάρξουν αυξομειώσεις , και νομίζω πως έχει αναλυθεί διεξοδικά το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικα

Νεοφερμένος

Η αγγελικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξερετε ποτε βγαινουν οι βασεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
ξερετε ποτε βγαινουν οι βασεις????

Τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου, σύμφωνα με το υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικα

Νεοφερμένος

Η αγγελικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου, σύμφωνα με το υπουργείο.
οκ ευχαριστω πλ!!!! εμ να μην ασχοληθω αλλο γιατι δεν την βγαζω καθαρη απο το αγχος μ μεχρι τοτε!!!!!!!!
κατι τελευταιο...... εχει υπαρξει φορα που να λενε στις ειδησεις ,εφημεριδες κλπ μεγαλη ανοδο για μια σχολη και τελικα να ειναι χαμηλοτερα τα μορια?????? για να σε προσανατολισω λιγο... εχω βγαλει 19500 και η φιλη μ 19484 εχουμε καμια πιθανοτητα για ημμυ εμπ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
οκ ευχαριστω πλ!!!! εμ να μην ασχοληθω αλλο γιατι δεν την βγαζω καθαρη απο το αγχος μ μεχρι τοτε!!!!!!!!
κατι τελευταιο...... εχει υπαρξει φορα που να λενε στις ειδησεις ,εφημεριδες κλπ μεγαλη ανοδο για μια σχολη και τελικα να ειναι χαμηλοτερα τα μορια?????? για να σε προσανατολισω λιγο... εχω βγαλει 19500 και η φιλη μ 19484 εχουμε καμια πιθανοτητα για ημμυ εμπ??

Φυσικά! Απλά υπάρχει και η πιθανότητα να μην μπείτε (μικρή βέβαια). Μην ακούτε ειδικά εφημερίδες. Είναι άσχετοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
οκ ευχαριστω πλ!!!! εμ να μην ασχοληθω αλλο γιατι δεν την βγαζω καθαρη απο το αγχος μ μεχρι τοτε!!!!!!!!
κατι τελευταιο...... εχει υπαρξει φορα που να λενε στις ειδησεις ,εφημεριδες κλπ μεγαλη ανοδο για μια σχολη και τελικα να ειναι χαμηλοτερα τα μορια?????? για να σε προσανατολισω λιγο... εχω βγαλει 19500 και η φιλη μ 19484 εχουμε καμια πιθανοτητα για ημμυ εμπ??
περνατε με τα τσαρουχια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
περνατε με τα τσαρουχια:P

Διαφωνώ και θα το δεις. Όχι ότι θα περάσουν, αλλά ότι περνάνε με τα τσαρούχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top