Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
κι αυτό σωστό. Πάντως το 2000 στη νομική Θράκης είχαμε 450 εισακτέους με το νέο σύστημα ενώ από πέρσι 540. Όλα παίζουν το ρόλο τους. Θα δείξει, σε λίγες μέρες.

Τελικά το πιο λογικό φαίνεται να είναι, σε σχέση με πέρσι, ότι δεν θα αλλάξουν τρομερά τα πράγματα στις Νομικές. Ίσως μικρές αυξήσεις. Η λογική έτσι λέει. Τώρα αν οι 600 από τους 700 έβαλαν πρώτα παιδαγωγικά και μετά νομική (δεν το θεωρώ πιθανό), τότε και μόνο τότε θα έχουμε πέσει έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ασφαλώς και δεν είναι πιθανό αυτό. 50 - 50 πάνε αυτά. Τι να πω απλώς τα χω πάρει με τις εκριμήσεις των ειδικών που δεν τις θεωρώ καθόλου πιθανές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ασφαλώς και δεν είναι πιθανό αυτό. 50 - 50 πάνε αυτά. Τι να πω απλώς τα χω πάρει με τις εκριμήσεις των ειδικών που δεν τις θεωρώ καθόλου πιθανές.

Πάντα, οι εφημερίδες λέγανε βλακείες. Πάντα. Οι πλειοψηφία των δημοσιογράφων που το παίζουν δήθεν ειδικοί, δεν ξέρουν ούτε καλά καλά το σύστημα εισαγωγής. Είναι άσχετοι. Όταν ανακοινώνονται οι βάσεις τον Αύγουστο λένε οι άσχετοι: Για μια ακόμη χρονιά η Αρχιτεκτονική πρώτη με 22000 μόρια. χαχαχαχ Αφού έχει ειδικό μάθημα ρε καραμήτρο. Οι προβλέψεις δε στις εφημερίδες, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. Απλά εκμεταλλεύονται το άγχος του κόσμου, και πουλάνε κομμάτια. Ευκαιρία είναι μέσα στο καλοκαίρι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλά τα λες. Τα παιδιά δε φταίνε σε τίποτα βέβαια...Γι αυτό τους λέω να μην ακούνε από την αρχή όταν βγήκαν τα αποτελέσματα....Γιατί το πέρασα με τον ίδιο ακριβώς αθλιο τρόπο. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικα

Νεοφερμένος

Η αγγελικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια σας..... Ειμαι καινουρια στο site ( εγω και μια φιλη μου )και θα ηθελα να ρωτησω αν οντως θα ανεβουν τοσο πολυ οι βασεις στους ημμυ του εμπ!!!!! ειμαστε στα κατσαβραχα πανω στα χωρια μας και δεν ξερουμε καν τι παιζει...
με λιγα λογια μπορει και να πεφτουν εξω????????????
ή:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
γεια σας..... Ειμαι καινουρια στο site ( εγω και μια φιλη μου )και θα ηθελα να ρωτησω αν οντως θα ανεβουν τοσο πολυ οι βασεις στους ημμυ του εμπ!!!!! ειμαστε στα κατσαβραχα πανω στα χωρια μας και δεν ξερουμε καν τι παιζει...
με λιγα λογια μπορει και να πεφτουν εξω???????????? ή:nono:

Η συγκεκριμένη σχολή, προσωπική εκτίμηση, θα πάει πολύ ψηλά. Χτυπάει Ιατρική Αθήνας. 19400+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
παιδιά να σας ρωτήσω κάτι...μπορείτε να μου πείτε φροντιστήρια που γνωρίζετε,τα οποία πιθανόν να δίνουν εκτιμήσεις για τις βάσεις;;; ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
παιδιά να σας ρωτήσω κάτι...μπορείτε να μου πείτε φροντιστήρια που γνωρίζετε,τα οποία πιθανόν να δίνουν εκτιμήσεις για τις βάσεις;;; ευχαριστώ

Κανέναν μην ακούς. Όλοι μπούρδες λένε. 5 πράγματα μπορεί να πει κάποιος σοβαρά με τα υπάρχοντα δεδομένα και αυτά τα έχεις ήδη ακούσει. Μην αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικα

Νεοφερμένος

Η αγγελικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δηλαδη πανω απο 19500??? να μ πεις που να ξερεις και εσυ..... αλλα ηλπιζα μηπως ακουσω κατι πιο ευχαριστο.......οκ ευχαριστω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδιά να σας ρωτήσω κάτι...μπορείτε να μου πείτε φροντιστήρια που γνωρίζετε,τα οποία πιθανόν να δίνουν εκτιμήσεις για τις βάσεις;;; ευχαριστώ
Μια χαρα σου τα λεει ο Στατιστικος, αλλα αν σε ενδιαφερει μας εχει δωσει το φροντιστηριο μας κατι εκτιμησεις που, στις περισσοτερες των περιπτωσεων, τις βρισκω αρκετα λογικες!! Πες μου για πες σχολες/πολεις ενδιαφερεσαι και θα σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
δηλαδη πανω απο 19500??? να μ πεις που να ξερεις και εσυ..... αλλα ηλπιζα μηπως ακουσω κατι πιο ευχαριστο.......οκ ευχαριστω!!!!!

Κοίτα κάτω από 19300 ούτε με σφαίρες και λογικό. Τώρα από εκεί και πέρα εξαρτάται πως θα παίξουν μπάλα η προτιμήσεις. Κανείς δεν μπορεί να σου πει! ΚΑΝΕΙΣ! Ούτε ο ίδιος ο Σπηλιωτόπουλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικα

Νεοφερμένος

Η αγγελικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Η συγκεκριμένη σχολή, προσωπική εκτίμηση, θα πάει πολύ ψηλά. Χτυπάει Ιατρική Αθήνας. 19400+
ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο ...... οι μηχανολογοι μηχανικοι (αν ξερεις ) εχουν τοσο ευρυ πεδιο εφαρμογων οσο οι ημμυ???
-----------------------------------------
Κοίτα κάτω από 19300 ούτε με σφαίρες και λογικό. Τώρα από εκεί και πέρα εξαρτάται πως θα παίξουν μπάλα η προτιμήσεις. Κανείς δεν μπορεί να σου πει! ΚΑΝΕΙΣ! Ούτε ο ίδιος ο Σπηλιωτόπουλος.
καλα ναι .... σιγουρα ...απλα η αγωνια !!! λογικα οι βασεις βγαινουν το τελευταιο δεκαημερο του αυγουστου... δεν εχει ακουστει ομως κατι...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ στατιστικέ και foreverfreak...θέλω πάρα πολύ το παιδαγωγικό δημοτικής...έβγαλα 17868 -μόνο- και ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να πιάσω τη Ρόδο...αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παντως το παιδαγωγικο στη Ροδο μας το δινει 17986!! Λυπαμαι πολυ που σου το λεω, αλλα και γω καπου εκει το περιμενω:(... Αμεσως μετα τι εβαλες?? Παντως υπαρχει λυση, μην απογοητευεσαι!! Αν θες στειλε μου π.μ να σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παντως το παιδαγωγικο στη Ροδο μας το δινει 17986!! Λυπαμαι πολυ που σου το λεω, αλλα και γω καπου εκει το περιμενω:(... Αμεσως μετα τι εβαλες?? Παντως υπαρχει λυση, μην απογοητευεσαι!! Αν θες στειλε μου π.μ να σου πω...



να μην απογοητεύομαι;;; ουφφφ!!!! δύσκολο!!!:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Foreverfreak φαρμακευτικη πατρας ποσο σας ειπαν απο το φροντιστηριο οτι θα παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Foreverfreak φαρμακευτικη πατρας ποσο σας ειπαν απο το φροντιστηριο οτι θα παει?
Λυπαμαι, αλλα για τη θετικη δε μας εδωσαν κατι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Foreverfreak φαρμακευτικη πατρας ποσο σας ειπαν απο το φροντιστηριο οτι θα παει?
18750-18850
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
forever... μπασ και σασ ειπαν τιποτα για αξ/κων αστυνομιασ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
forever... μπασ και σασ ειπαν τιποτα για αξ/κων αστυνομιασ
18900-18950
-----------------------------------------
να μην απογοητεύομαι;;; ουφφφ!!!! δύσκολο!!!:(:(:(:(:(:(:(:(
κρατα μια πισινη για της ροδου το παιδαγωγικο ακουσα οτι δε δηλωθηκε οσο αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top