Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
maraki βάλε το λινκ καλύτερα, είναι πολύ μικρά έτσι, δεν μπορώ να τα δω... Πόσο καινούριες προβλέψεις είναι?
Νίκο, πάτα ctrl μαζί με το κουμπι δίπλα στο backspace(που έχει το + και το =) για να κάνει ζουμ. Αντίστοιχα με ctrl και - απομακρύνεται η εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ακουσα οτι οι βασεις βγαινουν στις 25/08..Ισχυει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ρε παιδια να ρωτησω ... εχω 17.821 μορια και οπως ολα δειχνουν θα περασω μηχανολογος μηχανικος Κοζανη ... Ειμαι απο Τριπολη και δεν εχω προβλημα για την αποσταση και τα λοιπα. Το μονο που με απασχολει ειναι το πως ειναι η φοιτητικη ζωη στην Κοζανη. Αν ξερει κανεις κατι για το τι γινεται εκει ,αν ειναι καλα ή οχι ας εκφραση τη γνωμη του. ( ευχαριστω ! )


Επιτέλους και ένας που θα είναι Κοζάνη. Νόμιζα θα είμαι μόνος. Και εγώ κατά 99% Κοζάνη θα είμαι αλλά όχι στους μηχανολόγους. Στην σχολή " Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ". Ένας φίλος μου πάντως μου είπε πως η Κοζάνη είναι ένα μεγάλο χωριό αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αξιωματικών νοσηλευτικής πιάνω ???ειμαι 180 μόρια πάνω.......εχω 18300 και περυσι ειχε 18112.....τι λετε???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Επιτέλους και ένας που θα είναι Κοζάνη. Νόμιζα θα είμαι μόνος. Και εγώ κατά 99% Κοζάνη θα είμαι αλλά όχι στους μηχανολόγους. Στην σχολή " Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ". Ένας φίλος μου πάντως μου είπε πως η Κοζάνη είναι ένα μεγάλο χωριό αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.



σπουδαζει η κολλητη μου στην Κοζανη...το τμημα των μηχανολογων φετος ονομαστηκε ετσι και ειναι απο τα καλυτερα τμηματα του πολυτεχνειου...περισυ το ελεγαν ενεργειακων πορων η καπως ετσι....ακουσα οτι φετος δεν αναμενεται σε καμια περιπτωση να ξεπερασει τα 17700...η κοζανη εχει γυρω στους 55000 κατοικους...δεν ειναι σε καμια περιπτωση χωριο...ειναι μια πολη οπως ολες...οσο για φοιτητικη ζωη η κολλητη μου περασε τελεια φετος...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Νίκο, πάτα ctrl μαζί με το κουμπι δίπλα στο backspace(που έχει το + και το =) για να κάνει ζουμ. Αντίστοιχα με ctrl και - απομακρύνεται η εικόνα.
Α, εντάξει, ευχαριστώ... Πότε έγιναν αυτές οι προβλέψεις? είναι καινούριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ελεος ρε παιδια ακομη 20 μερες?????πως θ αντεξουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ελεος ρε παιδια ακομη 20 μερες?????πως θ αντεξουμε???


μόνο υπομονή!! τίποτε άλλο~:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μαρακι λες να πουνε τιποτα σημερα στις ειδησεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
μαρακι λες να πουνε τιποτα σημερα στις ειδησεις??
Πόσα μόρια έβγαλες?Σε ποια σχολή θες να περάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Πόσα μόρια έβγαλες?Σε ποια σχολή θες να περάσεις?
εγω εβγαλα 18.888 μορια και θελω τη νομικη θρακης:):):):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
κοιτα καταλαβαίνω το αγχος σου αλλα coolare...γιατι τη νομικη θρακης τη πιανης ανετα...δε μπορει να ανεβει 600 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
κοιτα καταλαβαίνω το αγχος σου αλλα coolare...γιατι τη νομικη θρακης τη πιανης ανετα...δε μπορει να ανεβει 600 μορια...
μακαρι...κ εγω ελπιζω οτι θα την πιασω:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση αν μην την πιασεις...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑ παλι τα ιδιαααααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ποια ιδια?δεν καταλαβα:sman:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis50

Νεοφερμένος

Ο mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ρε παιδια ποσο λετε να φτασει η βαση στους μηχανολογους.. πατρα και βολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top