Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Γεια σου myrtw!Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου στις πανελλήνιες!Σε ζηλεύω κατά κάποιο τρόπο που πέρασες ιατρική αφού κι εμένα θα μου άρεσε αρκετά σαν σχολή,αλλά δυστυχώς δεν την πιάνω.Ωστόσο μετά από μια mini ερευνα που έκανα για την κτηνιατρική κατέληξα σ'αυτήν και γενικά πιστεύω πως σαν αντικείμενο είναι πολύ ενδιαφέρον.Όσον αφορά στη σχολή κτηνιατρικής,ακόμη κι αν περάσω στην καρδίτσα έχω το δικαίωμα μετεγγραφής για θεσσαλονίκη,οπότε δεν θα έχω πρόβλημα.Παρ'όλα αυτά όμως με ενοχλεί αυτό που επακολουθεί,δηλαδή το γεγονός ότι μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα μετεγγραφής θα παρακολουθώ τα μαθήματα άτυπα(χωρίς να θεωρούμαι επίσημα φοιτητής) και πιθανόν να χάσω την εξεταστική ιανουαρίου.Αυτός είναι ο κύριος λόγος λοιπόν που αγχώνομαι και θέλω πολύ να περάσω στο α.π.θ.Ελπίζω πάντως να μην ανεβεί πολύ και να την πιάσω...

υ.γ.μήπως γνωρίζεις αν έχει ζήτηση η συγκεκριμένη σχολή?γιατί γενικά εδώ στο ischool δεν έχω ακούσει πολλά άτομα να τη δηλώνουν στο μηχανογραφικό.(για την ακρίβεια μόνο δύο !)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtw

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σε διαβεβαιω οτι εκανες πολυ καλη επιλογη εγω μετα τις ιατρικες εβαλα κτηνιατρικη απθ και μετα οδοντιατρικες και φαρμακευτικες κι εγω εχω την εντυπωση οτι δεν εχει μεγαλη ζητηση και πιστευω επειδη πολλα ατομα δεν αγαπανε τα ζωα παντως εχει καλη επαγγελματικη αποκατασταση βεβαια περσυ ανεβηκε πιο πολυ απ'ολες τις θετικες σχολες η κτηνιατρικη απθ δε ξερω τι παιζεται με τισ μετεγγραφες γιατι δε μου δοθηκε η δυνατοτητα να κανω κατα τη γνωμη μου φτανεις και δε θα σου χρειαστει και μην ανχωνεσαι το'χω περασει και σου λεω οτι δεν αξιζει το κοπο το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο οποτε αυτο που εχει σημασια τωρα ειναι να ηρεμησεις γιατι προφανως για να φτανεις κτηνιατρικη εκανες μεγαλη προσπαθεια μην ακους το κοσμο και τις εφημεριδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
σε διαβεβαιω οτι εκανες πολυ καλη επιλογη εγω μετα τις ιατρικες εβαλα κτηνιατρικη απθ και μετα οδοντιατρικες και φαρμακευτικες κι εγω εχω την εντυπωση οτι δεν εχει μεγαλη ζητηση και πιστευω επειδη πολλα ατομα δεν αγαπανε τα ζωα παντως εχει καλη επαγγελματικη αποκατασταση βεβαια περσυ ανεβηκε πιο πολυ απ'ολες τις θετικες σχολες η κτηνιατρικη απθ δε ξερω τι παιζεται με τισ μετεγγραφες γιατι δε μου δοθηκε η δυνατοτητα να κανω κατα τη γνωμη μου φτανεις και δε θα σου χρειαστει και μην ανχωνεσαι το'χω περασει και σου λεω οτι δεν αξιζει το κοπο το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο οποτε αυτο που εχει σημασια τωρα ειναι να ηρεμησεις γιατι προφανως για να φτανεις κτηνιατρικη εκανες μεγαλη προσπαθεια μην ακους το κοσμο και τις εφημεριδες

πάρε και καμια ανάσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εχουμε πολυ καιρο ακομα για τις βασεις και εγω εχω αγχωθει απο τωρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ας παει μεχρι 18786! Τοτε θα ειμαι μια χαρα! Μα τετοια μεγαλη ανοδος δεν δικαιολογειται...τα θεματα φετος κυμαινονταν στα ιδια πλαισια με τα περσινα...Ποσο καλυτερα εγραψαν πια ολοι;;:jumpy: Να φανταστεις Παιδαγωγικο Θεσ/νικης το δινει 19400... Εχουμε ξεφυγει εντελως...

ναι την ειδα και εγω αυτη την εκτιμηση για το παιδαγωγικο θεσσαλονικης και ψιλοαγχωθηκα γιατι εκει θελω να παω...δε νομιζω ομως να παει τοσο ψηλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οι βασεις ειναι ρουλετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
χαχα..:Dεγω πιστευω πωσ για να το δινουν οι εφημεριδες 19460 θα παει πιο κατω ακομα..αλλα κανεις δεν ξερει..εγω μολις γυρισα απο θεσσαλονικη που εδινα τα προκαταρκτικα..καλη επιτυχια και σε σενα!περσυ δν ειχες μπει λογω μοριων?την οδοντιατρικη την δινουν ψηλα γιατι εχει λιγες θεσεις πιστευω.παντως εκει που εκανα το μηχανογραφικο μου μού ειπαν πως δεν βαζουν πολλοι πρωη προτιμηση σσασ ιατρικο!

Πέρσι πέρασα ΗΜΜΥ Ξάνθης και φέτος ξαναέδινα για αυτές τις σχολές. Καλά για το οδοντιατρικό ΣΣΑΣ περσι ο πρώτος είχε 19410 και φέτος κοντεύουν να βάλουν αυτό για βάση(εκτιμήσεις)...:)
Άκου τόσα χρόνια το ιατρικό ΣΣΑΣ είναι ανάμεσα σε Ιατρική Αθηνών και Ιατρική Θεσσαλονίκης και αυτό πιστεύω να γίνει και φέτος...
Θα δούμε τον Αύγουστο. Ευχαριστώ και σου εύχομαι να περάσεις στην πρώτη σου προτίμηση-και στον bill βέβαια...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ναι την ειδα και εγω αυτη την εκτιμηση για το παιδαγωγικο θεσσαλονικης και ψιλοαγχωθηκα γιατι εκει θελω να παω...δε νομιζω ομως να παει τοσο ψηλα...
Aσε... αλλα εσυ πως κ θελεις απο την Καλαματα ( απ'οτι βλεπω) να ερθεις Θεσσαλονικη;; Δεν ειναι λιγο μακρια;; Ποσα μορια επιασες αν επιτρεπεται;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtw

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
μυρτω η φαρμακευτικη σε ενδιαφερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδιά, δεν παρακολουθώ το θέμα αυτό και μπορεί να έχει ξανασυζητηθεί αυτό...
αλλά ξέρετε αν λέγεται κάτι καινούριο για τις πολυτεχνικές σχολές και συγκεκριμένα για τη Ξάνθη (ΗΜΜΥ).

Η καθημερινή έδωσε πρόβλεψη 17910, τα Νέα μιλάγανε για κάτω από 18000,
ενώ το περίφημο Έθνος είπε για 17750-18250...(υποτίθεται πρόβλεψη)

Υπάρχει κάτι καινούριο σχετικά μ'αυτό το θέμα?
Έχετε ακούσει κάτι από επίσημα (ο θεός να τα κάνει) στόματα ή κάτι γενικά για αυτή τη σχολή σχετικά με τη φετινή της βάση... ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παιδιά, δεν παρακολουθώ το θέμα αυτό και μπορεί να έχει ξανασυζητηθεί αυτό...
αλλά ξέρετε αν λέγεται κάτι καινούριο για τις πολυτεχνικές σχολές και συγκεκριμένα για τη Ξάνθη (ΗΜΜΥ).

Η καθημερινή έδωσε πρόβλεψη 17910, τα Νέα μιλάγανε για κάτω από 18000,
ενώ το περίφημο Έθνος είπε για 17750-18250...(υποτίθεται πρόβλεψη)

Υπάρχει κάτι καινούριο σχετικά μ'αυτό το θέμα?
Έχετε ακούσει κάτι από επίσημα (ο θεός να τα κάνει) στόματα ή κάτι γενικά για αυτή τη σχολή σχετικά με τη φετινή της βάση... ??
17910 λεει ο Αμαργιαννακης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtw

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μυρτω η φαρμακευτικη σε ενδιαφερει?
μπα δε μ'ενδιαφερει ιδιαιτερα ουτε το πολυτεχνειο μ'ενδιαφερει...το μονο διλημμα που ειχα ηταν αναμεσα σε ιατρικη και κτηνιατρικη κι επελεξα ιατρικη πρωτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδιά εγώ άκουσα ότι οι καθηγητικές σχολές θα ανεβουν 600 μορια. Λετε να αληθευει?? Και μια ερωτηση ποιοι μπορουν να παρουν μετεγγραφη?? Και οι θεσεισ γιαθτα τα ατομα ειναι εξτρα η συμπεριλαμβανονται με το υπολοιπο αριθμο υποψηφιων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Παιδιά εγώ άκουσα ότι οι καθηγητικές σχολές θα ανεβουν 600 μορια. Λετε να αληθευει?? Και μια ερωτηση ποιοι μπορουν να παρουν μετεγγραφη?? Και οι θεσεισ γιαθτα τα ατομα ειναι εξτρα η συμπεριλαμβανονται με το υπολοιπο αριθμο υποψηφιων?

τις παιδαγωγικες σχολες εννοεις;



οσον αφορα τις μετεγγραφες υπαρχει σχετικο topic!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Οχι έλεγε χωριστα τις καθηγητικές σχολες και αλλο για παιδαγωγικά. Που μπορω να βρω το τοπικ για τις μετεγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ρε παιδια καμοα προβλεψη των βασεων μετα και την καταθεση των μηχανογραφικων υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν ξερω τι λενε για τις βασεις, παντως αν ανεβει το παιδαγωγικο στη Ροδο, που οπως ολοι η ξερουμε ειναι η βαση των παιδαγωγικων, πανω απο 540 μορια, τοτε θα σταθω εξω απο το υπουργειο παιδειας, θα περιμενω μεχρι να εμφανιστει ο Αρουλης και θα τον αλειψω με πισσα και πουπουλα!! Βεβαια το σεναριο να ανεβουν τοσο τα παιδαγωγικα τμηματα ειναι επιστημονικης φαντασιας, οποτε μαλλον θα μεινω με τη χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top