Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
για την ξαδερφη μου εγραψα
η μικρη εχει 18900 κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
κατα που λεει η αδερφη [αλεκα]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
δεν μιλαω γι αυτον, για αλλους, οπως ο τοπικ σταρτερ...:)

αλλα ενταξει δεν ειναι απολυτο αυτο που λες, περι καλοκαρδοσυνης(:P) ή κομπλεξ, περσι που εδινα καλως η κακως εγω εψαχνα αρκετα ολο το καλοκαιρι το θεμα(ειχα απιστευτο αγχος, γι αυτο λεω και στους φετινους πως δεν αξιζει τοσο πολυ-μιλώντας εκ του ασφαλούς βεβαίως), με αποτελεσμα να χω εθιστει κατα καποιο τροπο πλεον!:P ποσο μαλλον οταν εχω και καποιον δικο μου που δινει...


για μένα μιλάει παίδες :D:D


Βασικά και εγώ ασχολούμαι, λόγω της κοπελιάς μου που έδωσε φέτος...

Και θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Mε 18787 ..........Παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης Βολου το πιανω; Τι λετε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FFPAULPAO

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Mε 18787 ..........Παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης Βολου το πιανω; Τι λετε;;;
Ναι. Κατά 80%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-skpya

Νεοφερμένος

Ο George-skpya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά, μήπως μπορείτε να ασχοληθείτε λίγο μαζί μου; ΄Εχω διαβάσει με προσοχή τις απόψεις και τις εκτιμήσεις όλων σας για τις φετινές βάσεις. Είμαι και γω "εν αναμονή" φοιτητής, πιθανόν του Πολυτεχνείου. Μόρια 18.355 ΓΒΠ 18,22. 1η επιλογή μου (συνειδητά και με το χέρι στη καρδιά) Χημικοί Μηχανικοί ΕΜΠ. Περσινή βάση 17.969. Λέτε να ανέβει πάνω από 386. Το 2008 ανέβηκε 66 μόρια και το 2007 417. 2η επιλογή Χημικοί Μηχανικοί Πάτρας. Επειδή μένω Αθήνα (κοντά στο ΕΜΠ) που να τρέχω στη Πάτρα. Πολλά τα έξοδα. Αυτός είναι μόνο ο λόγος. Πέστε μου τις προβλέψεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά, μήπως μπορείτε να ασχοληθείτε λίγο μαζί μου; ΄Εχω διαβάσει με προσοχή τις απόψεις και τις εκτιμήσεις όλων σας για τις φετινές βάσεις. Είμαι και γω "εν αναμονή" φοιτητής, πιθανόν του Πολυτεχνείου. Μόρια 18.355 ΓΒΠ 18,22. 1η επιλογή μου (συνειδητά και με το χέρι στη καρδιά) Χημικοί Μηχανικοί ΕΜΠ. Περσινή βάση 17.969. Λέτε να ανέβει πάνω από 386. Το 2008 ανέβηκε 66 μόρια και το 2007 417. 2η επιλογή Χημικοί Μηχανικοί Πάτρας. Επειδή μένω Αθήνα (κοντά στο ΕΜΠ) που να τρέχω στη Πάτρα. Πολλά τα έξοδα. Αυτός είναι μόνο ο λόγος. Πέστε μου τις προβλέψεις σας.

Πιστεύω ότι είσαι μέσα.. Γύρω στο 18100- 18200 θα είναι η βάση. Έτσι νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Έλα μην αγχώνεσαι και εσύ μέσα είσαι... :no1::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
φιλολογια ιωαννινων ποσο λετε να παρει πανω ρε παιδια? η καθημερινη την δινει 70μορια +...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ribocop

Νεοφερμένος

Ο Ribocop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά ειμαι 130 μορια πανω απο την ψυχολογια στο ρεθυμνο. Υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να μην περασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδιά, μήπως μπορείτε να ασχοληθείτε λίγο μαζί μου; ΄Εχω διαβάσει με προσοχή τις απόψεις και τις εκτιμήσεις όλων σας για τις φετινές βάσεις. Είμαι και γω "εν αναμονή" φοιτητής, πιθανόν του Πολυτεχνείου. Μόρια 18.355 ΓΒΠ 18,22. 1η επιλογή μου (συνειδητά και με το χέρι στη καρδιά) Χημικοί Μηχανικοί ΕΜΠ. Περσινή βάση 17.969. Λέτε να ανέβει πάνω από 386. Το 2008 ανέβηκε 66 μόρια και το 2007 417. 2η επιλογή Χημικοί Μηχανικοί Πάτρας. Επειδή μένω Αθήνα (κοντά στο ΕΜΠ) που να τρέχω στη Πάτρα. Πολλά τα έξοδα. Αυτός είναι μόνο ο λόγος. Πέστε μου τις προβλέψεις σας.

γιατι με το χερι στη καρδια??? τι εχουν οι χημικοι μηχανικοι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ειναι δυνατον μια σχολη η οποια βγαζει ανεργους να εχει 18.000+ μορια απο φετος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ρε παιδια εχω 17022 το οικονομικων επιστημων αθηνα περσυ ειχε 16481.τι πιστευετε το πιανω?5 ΠΕΔΙΟ ΕΙΝΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
'Εχω 19.485 στο 3ο πεδίο και δίνω στη ΣΣΑΣ 17-23. Βαθμολογικά πιστεύετε να περνάω γιατρούς ΣΣΑΣ, γιατί στις εκτιμήσεις είμαι πολύ οριακά.:) Δεύτερη επιλογή έχω οδοντιάτρους στη ΣΣΑΣ...
Έδινα και δεύτερη χρονιά και αυτό με αγχώνει περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ειναι δυνατον μια σχολη η οποια βγαζει ανεργους να εχει 18.000+ μορια απο φετος??


δεν είναι η μοναδική... αν ψάξεις θα βρεις και άλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ειναι δυνατον μια σχολη η οποια βγαζει ανεργους να εχει 18.000+ μορια απο φετος??
Οι περισσοτερες υψηλοβαθμες σχολες που ξερω, προβλημα απορροφησης εχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
'Εχω 19.485 στο 3ο πεδίο και δίνω στη ΣΣΑΣ 17-23. Βαθμολογικά πιστεύετε να περνάω γιατρούς ΣΣΑΣ, γιατί στις εκτιμήσεις είμαι πολύ οριακά.:) Δεύτερη επιλογή έχω οδοντιάτρους στη ΣΣΑΣ...
Έδινα και δεύτερη χρονιά και αυτό με αγχώνει περισσότερο...

πιστευω πως εστω και τελευταιος στην ιατρικη θα μπεις, δεν ειναι δυνατον να μεινεις απ εξω με τοσα μορια, πολυ λιγες πιθανοτητες υπαρχουν να μην περασεις εκει (για οδοντιατρικη φυσικα δεν το συζηταμε καν εεε;;; στανταρ την εχεις)
βεβαια απο κει και περα προβλεψεις μπορει να γινονται... το θεμα ομως ειναι πως σ αυτες τις σχολες που παιζουν και τα προκαταρκτικα πιστευω πως δεν ειναι δυνατον να γινουν εγκυρες προβλεψεις (οχι πως μπορουν να γινουν για τις αλλες αλλα λεμε τωρα:P)
Καλη επιτυχια στις εξετασεις σου!!! Μην ανησυχεις για τιποτα!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
πιστευω πως ναι, εστω και τελευταιος θα μπεις, δεν ειναι δυνατον να μεινεις απ εξω με τοσα μορια
βεβαια απο κει και περα προβλεψεις μπορει να γινονται... το θεμα ομως ειναι πως σ αυτες τις σχολες που παιζουν και τα προκαταρκτικα πιστευω πως δεν ειναι δυνατον να γινουν εγκυρες προβλεψεις (οχι πως μπορουν να γινουν για τις αλλες αλλα λεμε τωρα:P)
Καλη επιτυχια στις εξετασεις σου!!! Μην ανησυχεις για τιποτα!!!:no1:

Ευχαριστώ πολύ. Χρειαζόμουν μια δεύτερη (λέμε τώρα) γνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ρε παιδια εχω 17022 το οικονομικων επιστημων αθηνα περσυ ειχε 16481.τι πιστευετε το πιανω?5 ΠΕΔΙΟ ΕΙΝΑΙ
στο 50% απο τα ποστ σου ρωτας αυτο...Ειναι λιγο κουραστικο ρε φιλε:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top