Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ο αμαργιαννακης το 2007 και 2008 στις σχολες πανω απο 16000 επεσε σε ολες μεσα.στις πιο πολλες δεν ειχε ουτε 30 μορια διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μου είπε για τον συγκεκριμένο, ο φίλος ο koulis, νομίζω πως δεν κυκλοφορεί κάτι καλύτερο. Αν θέλετε την γνώμη, πολύ προσεγμένο και σωστό άρθρο.

https://portal.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathbreak_1_25/06/2009_285852

στα παιδαγωγικα μου φαινεται πολυ μικρη η ανοδος και για νηπιαγωγων που ειχα διαβασει παλι απο τον ιδιο.μακαρι να ισχυει,λαμπαδα ιση με το μποι του θα του αναψω:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
στα παιδαγωγικα μου φαινεται πολυ μικρη η ανοδος και για νηπιαγωγων που ειχα διαβασει παλι απο τον ιδιο.μακαρι να ισχυει,λαμπαδα ιση με το μποι του θα του αναψω:P:P:P

Στα μόρια μην στέκεστε, λογικό να υπάρχουν αποκλίσεις. Ο τύπος έχει προσεγγίσει σωστά το θέμα, και τα λόγια του μόνο, γενικά, να κρατήσετε. Πιστεύω πως είναι πραγματικά πολύ σωστά αυτά που λέει. Και εγώ Νομική Αθήνας λίγο πάνω από 19 την βλέπω και ΥΜΜΗ 19.4. Μου φαίνεται πολύ σωστός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angi

Νεοφερμένος

Η angi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εβγαλα 19060 και τους ηλεκτρολογους δεν παιζει να τουσ πιασω αθηνα.. τι λετε μηχανολογους ( ειμαι 143 μορια επανω) η ναυπηγους ( ειμια 580 επανω)? λετε να μην πιασω κανενα? πραγματικα θα τρελαθω...!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
εβγαλα 19060 και τους ηλεκτρολογους δεν παιζει να τουσ πιασω αθηνα.. τι λετε μηχανολογους ( ειμαι 143 μορια επανω) η ναυπηγους ( ειμια 580 επανω)? λετε να μην πιασω κανενα? πραγματικα θα τρελαθω...!!:'(

Ποτέ δεν κατάλαβα τους ανθρώπους που απλά βάζουν σχολές χωρίς να το θέλουν πραγματικά. Δηλαδή τι δουλειά έχει ένας Ηλεκτρολόγος μηχανικός και ένας Ναυπηγός δεν μπορώ να καταλάβω. Η αντίληψη να περάσω ΟΠΑ ή ΕΜΠ και όπου να ναι είναι πολύ χαζή. Αν δεν σας αρέσει αυτό που σπουδάζετε είναι δυστυχία.

Πιστεύω πως τουλάχιστον Ναυπηγούς έχεις σοβαρές πιθανότητες να περάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα τους ανθρώπους που απλά βάζουν σχολές χωρίς να το θέλουν πραγματικά. Δηλαδή τι δουλειά έχει ένας Ηλεκτρολόγος μηχανικός και ένας Ναυπηγός δεν μπορώ να καταλάβω. Η αντίληψη να περάσω ΟΠΑ ή ΕΜΠ και όπου να ναι είναι πολύ χαζή. Αν δεν σας αρέσει αυτό που σπουδάζετε είναι δυστυχία.

Πιστεύω πως τουλάχιστον Ναυπηγούς έχεις σοβαρές πιθανότητες να περάσεις.
Πιστευω πως θα ηταν καλυτερο να δηλωσει τη σχολη που θελει και ας ειναι σε αλλη πολη αλλα ενας ναυπηγος εχει δικαιωματα ηλεκτρολογου και μηχανολογου φιλε μου:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά θα σας τα πω εγώ όλα . Όλα τα ξέρω . Έχω και τα φύλλα μου εδώ δίπλα και μασάω !! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά θα σας τα πω εγώ όλα . Όλα τα ξέρω . Έχω και τα φύλλα μου εδώ δίπλα και μασάω !! :D

νομιζω οτι εχεις δικιο...ο.τι και να πουμε τωρα δεν εχει βαση....αλλωστε ποσες φορες περιμεναμε μια σχολη να εχει τα ταδε μορια και πεσαμε εντελως εξω???μονο αν μαζεψουμε ολα τα παιδια που εδωσαν πανελληνιες και τα ρωτησουμε ποιες σχολες εβαλαν,μονο τοτε θα μπορουμε να πουμε κατι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
πραγματικά είστε τα μεγαλύτερα σπασικλάκια που έχω δει στη ζωη μου. βγάζετε 19000+ μόρια και κλαψομουνιάζεστε για κάτι σχολές.βγήτε επιτέλους απο το τρυπάκι του υπολογιστή και πηγαίντε σε καμιά καφετέρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
με 19526 πιανω λετε ιατρικη πατρας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Στανταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ρε παιδιά μήπως έχει κανείς τις εκτιμήσεις του Αμαργαννάκη για τις προηγούμενες χρονιές? (2006 και πίσω) Σας πιστεύω ότι έπεφτε μέσα, αλλά θέλω να τα δω και ιδίοις όμασι για να πάρω θάρρος... Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:no1: Ησύχασα λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου δοσει της εκτιμησεις το βασεων μεχρι τωρα (ψαχνω αλλα δεν τις βρισκω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πιστευω πως θα ηταν καλυτερο να δηλωσει τη σχολη που θελει και ας ειναι σε αλλη πολη αλλα ενας ναυπηγος εχει δικαιωματα ηλεκτρολογου και μηχανολογου φιλε μου:iagree:
Νομίζω πως έχετε βραχυκυκλωθεί λίγο.
Άλο δικαιώματα ενός επαγγέλματος και άλλο πράγμα είναι το περιεχόμενο αυτό καθαυτό του επαγγέλματος.Εσείς εδώ έχετε αφήσει να εννοηθεί ότι περίπου όλοι οι μηχανικοί τα κάνουν όλα!
Ε λοιπόν δεν είναι έτσι και ο αγώνας εκεί έξω στην αγορά εργασίας είναι πραγματικά αδυσώπητος.
Άλλος πράγμα ο Ναυπηγός και άλο πράγμα ο ΗΜΜΥ.
Μπορεί να έχουν κατοχυρωμένα δικαιώματα μέσα από το Τεχ.Επ.Ελ, αλλά δεν σημαίνει ότι ο ένας θα κάνει τη δουλειά του άλλου.

Όταν το παιδί είπε ότι εγώ δήλωσα την τάδε σχολή ασφαλώς θα έχει τούς λόγους του φτάνει να γνωρίζει το αντικείμενο της σχολής.

Το μέγα λάθος είναι που πολλοί δηλώνουν μιά σχολή του ΕΜΠ όποια τύχει μόνο και μόνο για το υπιτιθέμενο πρεστιζ.Κακώς νομίζουν ότι το ΕΜΠ αναγνωρίζεται στο εξωτερικό.Ξέρει κανέις κάτι παραπάνω που δεν ξέρουμε εμείς?
Να το ξαναπώ?
Μέσα στην πρώτη 300άδα ανώτατων ιδρυμάτων παγκοσμίως, κανένα Ελληνικό εκπαιδευτικό ίδρυμα δεν φιγουράρει μέσα εκεί.
Επομένω ότι εγώ σπουδάζω στο ΕΜΠ ενώ εσύ στην Ξάνθη είναι γιά εσωτερική κατανάλωση.Πρέπει κάποτε να σταματήσει αυτό το παραμύθι.
Ο μόνος λόγος που το Μετσόβειο πιθανόν κάπου να είναι γνωστό είναι γιά τους αγώνες των φοιτητών κατά της χούντας.
Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος που σπουδασε στο ΕΜΠ να μου παραθέσει τα επιστημονικά επιτεύγματα του ιδρύματος που το κατέστησαν παγκοσμίως γνωστό?
Ξέρω ξέρω.Έχουν κάνει μετρήσεις και έχουν ακακοινώσει τα συμπεράσματά τους από την επίδραση της κινητής τηλεφωνίας στη ζωή μας όπως είπε κάποιος καθηγητής από εκεί μέσα στο Mega!Καί μιά άλλη ομάδα (προφανώς Χημικοί μηχανικοί) μετράνε τους ρύπους της ατμόσφαιρας στο πεδίο τού Άρεως! Μα αυτό είναι παραγωγή επιστημονικού έργου?
Πράγματα δηλαδή που κάνει και ο καθηγητής Τσιτομενέας στο ΤΕΙ!
Αντίθετα στο τμήμα Ηλεκτρολόγων των Πατρών είχα διαβάσει γιά κάποιες καινοτομίες σε ενεργειακά θέματα και συγκεκριμένα στις ανανεώσιμες πηγές ενέγειας που μάλιστα είχε βραβευθεί η ομάδα αυτή των φοιτητών.Κάτι ανάλογο πιθανόν να γίνεται και στη Θεσσαλονίκη.
Μη λέμε λοιπόν ότι θέλουμε.
Μη φτάσουνε στο σημείο να λέμε (έχω ακούσει διάλογο μαθητών στο φροντιστήριο) άντε να περάσουμε στο ΕΜΠ.Ξέρεις εκεί σπούδασαν ο Ανδρουλάκης και η Δαμανάκη!
Ναί λέω εγώ, αλλά δεν έγιναν στην ουσία επιστήμονες αλλά πολιτικοί!
Θα συμφωνήσω ότι το ΕΜΠ έχει ένα πρεστιζ (τεχνητό) εντός όμως των συνόρων της χώρας.

εδιτ:
Σπουδαίο ερευνητικό έργο στην Ελλάδα έχουν να επιδείξουν τα ΙΤΕ, όπου αυτά υπάρχουν. Ο Δημόκριτος, το ΕΛΚΕΘΕ κ.λ.π αλλά κυρίως τα ΙΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
φετος γιατι δεν εχει τοσο αναλυτικες προβλεψεις οσο το 2008;
Πχ δεν εχει αρχιτεκτονικες
Ps Τελικα με 19549 θα πιασω Αθηνα Ιατρικη τι λετε;
Και οχι rolin μην απαντησεις!:mad:
-----------------------------------------
Νομίζω πως έχετε βραχυκυκλωθεί λίγο.
Άλο δικαιώματα ενός επαγγέλματος και άλλο πράγμα είναι το περιεχόμενο αυτό καθαυτό του επαγγέλματος.Εσείς εδώ έχετε αφήσει να εννοηθεί ότι περίπου όλοι οι μηχανικοί τα κάνουν όλα!
Ε λοιπόν δεν είναι έτσι και ο αγώνας εκεί έξω στην αγορά εργασίας είναι πραγματικά αδυσώπητος.
Άλλος πράγμα ο Ναυπηγός και άλο πράγμα ο ΗΜΜΥ.
Μπορεί να έχουν κατοχυρωμένα δικαιώματα μέσα από το Τεχ.Επ.Ελ, αλλά δεν σημαίνει ότι ο ένας θα κάνει τη δουλειά του άλλου.

Όταν το παιδί είπε ότι εγώ δήλωσα την τάδε σχολή ασφαλώς θα έχει τούς λόγους του φτάνει να γνωρίζει το αντικείμενο της σχολής.

Το μέγα λάθος είναι που πολλοί δηλώνουν μιά σχολή του ΕΜΠ όποια τύχει μόνο και μόνο για το υπιτιθέμενο πρεστιζ.Κακώς νομίζουν ότι το ΕΜΠ αναγνωρίζεται στο εξωτερικό.Ξέρει κανέις κάτι παραπάνω που δεν ξέρουμε εμείς?
Να το ξαναπώ?
Μέσα στην πρώτη 300άδα ανώτατων ιδρυμάτων παγκοσμίως, κανένα Ελληνικό εκπαιδευτικό ίδρυμα δεν φιγουράρει μέσα εκεί.
Επομένω ότι εγώ σπουδάζω στο ΕΜΠ ενώ εσύ στην Ξάνθη είναι γιά εσωτερική κατανάλωση.Πρέπει κάποτε να σταματήσει αυτό το παραμύθι.
Ο μόνος λόγος που το Μετσόβειο πιθανόν κάπου να είναι γνωστό είναι γιά τους αγώνες των φοιτητών κατά της χούντας.
Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος που σπουδασε στο ΕΜΠ να μου παραθέσει τα επιστημονικά εποιτεύγματα του ιδρύματος που το κατέστησαν παγκοσμίως γνωστό?
Ξέρω ξέρω.Έχουν κάνει μετρήσεις και έχουν ακακοινώσει τα συμπεράσματά τους από την επίδραση της κινητής τηλεφωνίας στη ζωή μας όπως είπε κάποιος καθηγητής από εκεί μέσα στο Mega!Καί μιά άλλη ομάδα (προφανώς Χημικοί μηχανικοί) μετράνε τους ρύπους της ατμόσφαιρας στο πεδίο τού Άρεως! Μα αυτό είναι παραγωγή επιστημονικού έργου?
Πράγματα δηλαδή που κάνει και ο καθηγητής Τσιτομενέας στο ΤΕΙ!
Αντίθετα στο τμήμα Ηλεκτρολόγων των Πατρών είχα διαβάσει γιά κάποιες καινοτομίες σε ενεργειακά θέματα και συγκεκριμένα στις ανανεώσιμες πηγές ενέγειας που μάλιστα είχε βραβευθεί η ομάδα αυτή των φοιτητών.Κάτι ανάλογο πιθανόν να γίνεται και στη Θεσσαλονίκη.
Μη λέμε λοιπόν ότι θέλουμε.
Μη φτάσουνε στο σημείο να λέμε (έχω ακούσει διάλογο μαθητών στο φροντιστήριο) άντε να περάσουμε στο ΕΜΠ.Ξέρεις εκεί σπούδασαν ο Ανδρουλάκης και η Δαμανάκη!
Ναί λέω εγώ, αλλά δεν έγιναν στην ουσία επιστήμονες αλλά πολιτικοί!
Θα συμφωνήσω ότι το ΕΜΠ έχει ένα πρεστιζ (τεχνητό) εντός όμως των συνόρων της χώρας.
Στο μεταπτυχιακο ομως κοιτανε πού τελειωσες και με τι βαθμο,οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε μαγκες καποιος μια εκτιμηση για σχολες 16000-17000 2&4πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
φετος γιατι δεν εχει τοσο αναλυτικες προβλεψεις οσο το 2008;
Πχ δεν εχει αρχιτεκτονικες
Ps Τελικα με 19549 θα πιασω Αθηνα Ιατρικη τι λετε;
Και οχι rolin μην απαντησεις!:mad:
-----------------------------------------

Στο μεταπτυχιακο ομως κοιτανε πού τελειωσες και με τι βαθμο,οχι;
Τον βαθμό σίγουρα τον κοιτάνε.Αυτό θα είναι το μεγάλο σας όπλο όταν θα ζητήσετε να κάνετε έξω μεταπτυχιακά.(Αλλά και μέσα αν θέλετε να κάνετε)
Αν δώσω μιά μικρή προτεραιότητα στο ΕΜΠ είναι επειδή βρίσκεται στην πρωτεύουσα οπότε θα κάνει το συλλογισμό ο ξένος καθηγητής και θα του δώσει ένα προβάδισμα αλλά όχι ουσιαστικό.
Το καλό είναι ότι είναι κρατικά ακόμη τα Ελληνικά πανεπιστήμια γιατί οι δυσκολίες από Ελληνικά ιδιωτικά θα ήταν απροσπέλαστες προς τα μεγάλα επιστημονικά κέντρα του εξωτερικού και μόνο η σύνταξη μιάς καλής συστατικής επιστολής από έναν αναγνωρισμένο καθηγητή θα μπορούσε να ανοίξει πόρτες.
Κοιτάξτε.Με εφόδια ένα υψηλό βαθμό πτυχίου και καλή γνώση μιάς τουλάχιστον ξένης γλώσσας, ακόμη και τα άσημα Ελληνικά πανεπιστήμια δεν μπορεί να σταθούν εμπόδιο στα μεταπτυχιακά σας.Είστε έτοιμοι.
Νομίζω όμως ότι κακώς είναι τόσο υποτιμημένα τα Ελληνικά πανεπιστήμια.Αν ήταν τόσο χάλια τότε πώς μετά όσοι φεύγουν γιά μεταπτυχιακά και δεν ξαναγυρίζουν οι περισσότεροι γίνονται κορυφαίοι επιστήμονες?Δεν μπορεί, κάποιες καλές βάσεις θα τις έχουν πάρει από τα πανεπιστήμιά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
μακαρι οι εκτιμησεις να πεσουν μεσαααααα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top