Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aleks7

Νεοφερμένος

Ο aleks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για ΗΜΜΥ Ξανθης πως τα βλεπετε τα πραγματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Mε 18337 Παιδαγωγικό Ιωαννίνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

FiLiPpOsXg7

Νεοφερμένος

Ο FiLiPpOsXg7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια χαρά παιδες

Μηπως μπορειτε μερικοι να μου πειτε εκτιμησεις για τη ΣΣΑΣ φαρμακευτικο ??? Φοβαμαι μην ανεβει πανω απο 19000μορια :(:(:(:(:(:(:(:( οι αλλες 2 σχολες εκει(οδοντ/ιατρ) εκτινασσονται οποτε ΔΕΝ..αν και τις εκτιμησεις δεν τις πολυπαω γενικα,θα ηθελα μια εικονα οσο το δυνατον πιο εγκυρη,ισως αν γνωριζατε καποιο σαιτ (οχι καθημερινη) ..

Ευχαριστω :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
θελω κι εγω τη γνωμη σας!!για παιδαγωγικα θεσσαλονικης τι λετε??περσυ ειχε 18780 αλλα εχει πολλη ζητηση αυτη η σχολη και φοβαμαι καπως..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
θελω κι εγω τη γνωμη σας!!για παιδαγωγικα θεσσαλονικης τι λετε??περσυ ειχε 18780 αλλα εχει πολλη ζητηση αυτη η σχολη και φοβαμαι καπως..:(

19000+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
χμμμμ...αυτο φοβομουν!!+ποσο πιστευεις??


Το maximum πιστεύω που μπορεί να πάει είναι 19400...Πόσα μόρια έχεις αν επιτρέπεται;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Το maximum πιστεύω που μπορεί να πάει είναι 19400...Πόσα μόρια έχεις αν επιτρέπεται;;

πωωωωωωω 19400???ελπιζω να μη γινει καμια τετοια στραβη!!!εχω βγαλει 19271....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
πωωωωωωω 19400???ελπιζω να μη γινει καμια τετοια στραβη!!!εχω βγαλει 19271....
Μέσα είσαι πιστεύω! Γύρω στο 19100 είναι το πιο φυσιολογικό, γιατί η καθηγήτριά μου που είναι πολύ μέσα στα πράγματα και μου πε πως τα παιδαγωγικά θα ανέβουν περίπου 200-300 μόρια...Εγώ δυστυχώς δεν πιάνω Θεσσαλονίκη και θα πάω Αλεξ/πολη,όπου μένω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Μέσα είσαι πιστεύω! Γύρω στο 19100 είναι το πιο φυσιολογικό, γιατί η καθηγήτριά μου που είναι πολύ μέσα στα πράγματα και μου πε πως τα παιδαγωγικά θα ανέβουν περίπου 200-300 μόρια...Εγώ δυστυχώς δεν πιάνω Θεσσαλονίκη και θα πάω Αλεξ/πολη,όπου μένω...

αν θες μπορεις να ερχεσαι σπιτι μου να σε φιλοξενω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
για νηπιαγωγων αθηνας εχετε καμια ιδεα?ποσο να παει αραγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
για νηπιαγωγων αθηνας εχετε καμια ιδεα?ποσο να παει αραγε

ποσο ηταν περσυ?πιστευω οτι θα ανεβει...τωρα αρχιζουν να ανοιγουν θεσεις και για νηπιαγωγους και θα διαλεγουν πολλοι αυτη τη σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
καμια προβλεψη για φαρμακευτικη θεσσαλονικης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ποσο ηταν περσυ?πιστευω οτι θα ανεβει...τωρα αρχιζουν να ανοιγουν θεσεις και για νηπιαγωγους και θα διαλεγουν πολλοι αυτη τη σχολη...

17442
το ξερω οτι θα ανεβει το θεμα ειναι ποσο,του ριχνω 330 μορια αλλα δν νομιζω να ειναι αρκετα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
καμια προβλεψη για φαρμακευτικη θεσσαλονικης;
Κανα 18.800 λεω πανω-κατω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αν θες μπορεις να ερχεσαι σπιτι μου να σε φιλοξενω!!!:)

Χιχι...Έτσι και έρθω να κανονίσουμε να γνωριστούμε! Θα γίνουμε στο μέλλον και συναδέλφισσες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Χιχι...Έτσι και έρθω να κανονίσουμε να γνωριστούμε! Θα γίνουμε στο μέλλον και συναδέλφισσες!:D

βεβαιως και να γνωριστουμε και να σε φιλοξενισω (βεβαια δεν ξερω ακομη πως θα ειναι το σπιτι μου...καμια τρυπα φανταζομαι...αλλα τι σημασια εχει??καλη καρδια να υπαρχει και ολα τα αλλα βρισκονται!!):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
βεβαιως και να γνωριστουμε και να σε φιλοξενισω (βεβαια δεν ξερω ακομη πως θα ειναι το σπιτι μου...καμια τρυπα φανταζομαι...αλλα τι σημασια εχει??καλη καρδια να υπαρχει και ολα τα αλλα βρισκονται!!):)


Αχ, θα γίνεται φοιτητές/φοιτήτριες και θα δείτε πόσο τέλεια είναι...
και άμα μπείτε και σε καμία εύκολη σχολή θα περάσετε ακόμη πιο ωραία!!!!
Συμφοιτητές από το παιδαγωγικό όλη μέρα έξω ήταν... εμ έτσι είναι αν δίνεις πρώτο έτος Πλαστελίνη 1 & 2 και κάνεις κουκλοθέατρο... Φιλικά πάντα και αστειευόμενος :P:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FiLiPpOsXg7

Νεοφερμένος

Ο FiLiPpOsXg7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λογικα οσο ειναι η φαρμακευτικη Θεσ/ης, με 100 μορια το πολυ πανω θα ειναι κ η στρατιωτικη..αρα για να λεει το παιδι 18800 καλα ειναι :D

πφφφ..αυτη η ηλιθια αναμονη μεχρι 25 αυγουστου σκοτωνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top