Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε μαγκες ξερετε τι θα γινει με τις σχολες αναμεσα σε 16000-17000 μορια,2+4 πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Ρε μαγκες ξερετε τι θα γινει με τις σχολες αναμεσα σε 16000-17000 μορια,2+4 πεδιο?

αναλογος την σχολή φιλε μου,αλλα μαν περιμένεις και θεαματικες αλλαγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
δεν γινεται αυτο το πραγμα φιλε μου.οι εκτιμησεις ειναι 100% σωστες:no1:

οκ τωρα πειστηκα...τι να πωωωωωωωωωωωωωωω????????????ρε rolingstones δεν πας για κανενα μπανακι τωρα που κανει και ζεστη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breraromeos

Νεοφερμένος

Ο breraromeos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια επειδη τα περασα πριν 2 χρονια αυτα εχω να σας πω τα εξης
Οι πολλες εφημεριδες και γενικα οι εκτιμησεις ειναι μπουρδες.Κανεις δεν ξερει ποιες ειναι οι βασεις γιατι πολυ απλα δεν παιζει μονο ρολο η βαθμολογια αλλα και η ζητηση.Ολες αυτες οι βαρυγδουπες εκτιμησεις ειναι μονο για να τρεχουν ολοι γονεις και μαθητες να αγορασουν τη φυλλαδα τους και δε λενε τιποτα μεσα μονο αερολογιες.Οποτε ηρεμηστε.Μην κανετε το μηχανογραφικο με βαση τις περσινες βαθμολογιες γιατι μπορει να μην εχουν καμμια σχεση και να την πατησετε.Θα το κανετε με βαση αυτα που θελετε με προτεραιοτητα.
Επισης να βαλετε οσες περισσοτερες σχολες μπορειτε ακομα και αν ειναι αχρηστες και δεν προκειται να πατε ποτε.Μπορει καποτε να αλλαξετε γνωμη για εκει που πηγατε ή κατι να συμβει και να μην εχετε δυνατοτητα να χρησιμοποιησετε το 10% για να ξαναδηλωσετε.
Αυτα απο καποιον που περασε μεγαλο αγχος με τις βασεις,απογοητευτηκε απο τις εκτιμησεις και την επιτυχια τους αλλα τελικα περασε στη σχολη που ηθελε πολυ.
Καλη επιτυχια σε ολους και μπορει με μερικους απο εσας να συναντηθουμε απο Σεπτεμβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Παιδια επειδη τα περασα πριν 2 χρονια αυτα εχω να σας πω τα εξης
Οι πολλες εφημεριδες και γενικα οι εκτιμησεις ειναι μπουρδες.Κανεις δεν ξερει ποιες ειναι οι βασεις γιατι πολυ απλα δεν παιζει μονο ρολο η βαθμολογια αλλα και η ζητηση.Ολες αυτες οι βαρυγδουπες εκτιμησεις ειναι μονο για να τρεχουν ολοι γονεις και μαθητες να αγορασουν τη φυλλαδα τους και δε λενε τιποτα μεσα μονο αερολογιες.Οποτε ηρεμηστε.Μην κανετε το μηχανογραφικο με βαση τις περσινες βαθμολογιες γιατι μπορει να μην εχουν καμμια σχεση και να την πατησετε.Θα το κανετε με βαση αυτα που θελετε με προτεραιοτητα.
Επισης να βαλετε οσες περισσοτερες σχολες μπορειτε ακομα και αν ειναι αχρηστες και δεν προκειται να πατε ποτε.Μπορει καποτε να αλλαξετε γνωμη για εκει που πηγατε ή κατι να συμβει και να μην εχετε δυνατοτητα να χρησιμοποιησετε το 10% για να ξαναδηλωσετε.
Αυτα απο καποιον που περασε μεγαλο αγχος με τις βασεις,απογοητευτηκε απο τις εκτιμησεις και την επιτυχια τους αλλα τελικα περασε στη σχολη που ηθελε πολυ.
Καλη επιτυχια σε ολους και μπορει με μερικους απο εσας να συναντηθουμε απο Σεπτεμβριο

Διαφωνω καθετα με τη λογικη <<ΑΕΙ/ΤΕΙ κι οτι να'ναι>>.Γιατι να δηλωσει καποιος σχολες που δεν τον ενδιαφερουν;Τι θα κερδισει;Το μονο που πιθανοτατα να πετυχει ειναι να στερησει απο καποιον αλλο υποψηφιο τη δυνατοτητα να εισαχθει στη σχολη αυτη(π.χ λογιστικη) που πραγματικα τον ενδιαφερει!!!:(






Με τα υπολοιπα :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
για ναυτιλιακα τι ακουγεται; η περσινη βαση ηταν 16800 και εγω εχω 17000. ειναι λιγο περιεργο γιατι περσι,αν και επεσαν ολες στο 5ο, τα ναυτιλιακα ανεβηκαν 100 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
γεια σας παιδιά :).Εγώ θέλω να περάσω παιδαγωγικό όμως δεν ξέρω αν το πιάνω γιατί έχω ακούσει διάφορα σε σχέση με το πόσο θα ανεβούν τα μόρια.Αρχικά έλεγαν όλοι ότι θα ανέβουν το πολύ 100-200 μόρια τώρα ακούω ότι θα ανέβουν πολύ.Εσείς τι πιστεύετε;Επίσης θα κάνω την Δευτέρα μηχανογραφικό και δεν ξέρω ποια πόλη να βάλω πρώτη επιλογή.Θεσσαλονίκη που μένω δεν περνάω.Είμαι ανάμεσα στα Γιάννενα και την Αλεξανδρούπολη.Έχει κανείς να προτείνει κάτι;


Τα Γιάννενα απο τη θεσνικη ειναι κανα 3ωρο απ οτι ξέρω...!Η Αλεξανδρουπολη ποση ωρα ειναι?Παντως δεν έχει σημασια η πολη αρκει να σπουδαζεισ αυτο που σου αρεσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τα Γιάννενα απο τη θεσνικη ειναι κανα 3ωρο απ οτι ξέρω...!Η Αλεξανδρουπολη ποση ωρα ειναι?Παντως δεν έχει σημασια η πολη αρκει να σπουδαζεισ αυτο που σου αρεσει!!!

Τα Γιάννενα έχουν απίστευτη φοιτητική ζωή... απίστευτη όμως!!!!
Όσοι πάνε θα καλοπεράσουν... Μιλάμε για μια καθαρά φοιτητούπολη :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breraromeos

Νεοφερμένος

Ο breraromeos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Διαφωνω καθετα με τη λογικη <<ΑΕΙ/ΤΕΙ κι οτι να'ναι>>.Γιατι να δηλωσει καποιος σχολες που δεν τον ενδιαφερουν;Τι θα κερδισει;Το μονο που πιθανοτατα να πετυχει ειναι να στερησει απο καποιον αλλο υποψηφιο τη δυνατοτητα να εισαχθει στη σχολη αυτη(π.χ λογιστικη) που πραγματικα τον ενδιαφερει!!!:(






Με τα υπολοιπα :iagree:
To λεω γιατι ενας φιλος μου εβαλε στρατιωτικες σχολες.Τωρα λογω καποιου προβληματος υγειας θα τον διωξουν απο τη σχολη και ενω ειχε δικαιωμα να κανει το 10% (ειχε βγαλει 18800 μορια) δεν ειχε δηλωσει αλλη σχολη και τωρα ειναι αναγκασμενος να ξαναδωσει εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
To λεω γιατι ενας φιλος μου εβαλε στρατιωτικες σχολες.Τωρα λογω καποιου προβληματος υγειας θα τον διωξουν απο τη σχολη και ενω ειχε δικαιωμα να κανει το 10% (ειχε βγαλει 18800 μορια) δεν ειχε δηλωσει αλλη σχολη και τωρα ειναι αναγκασμενος να ξαναδωσει εξετασεις

Για να καταλαβω,δηλωσε μονο στρατιωτικες σχολες με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Με το 90% μαλλον μπηκε σε στρατιωτικη. Εχω ακουσει οτι οταν σε διωχνουν απ' τη σχολη, πας αυτοματα σε εκεινη που ειχες δηλωσει ως επομενη επιλογη αναλογα με τα μορια που ειχες. Η κατι τετοιο τελος παντων, δεν το θυμαμαι και καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis50

Νεοφερμένος

Ο mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ρε παιδια......... θα ηθελα την γνωμη σας.... οι μηχανολογοι στην πατρα περισυ ειχαν 17.752............... και εγω
εβγαλα 18.092. τι λετε θα την πιασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breraromeos

Νεοφερμένος

Ο breraromeos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Με το 90% μαλλον μπηκε σε στρατιωτικη. Εχω ακουσει οτι οταν σε διωχνουν απ' τη σχολη, πας αυτοματα σε εκεινη που ειχες δηλωσει ως επομενη επιλογη αναλογα με τα μορια που ειχες. Η κατι τετοιο τελος παντων, δεν το θυμαμαι και καλα...
Nαι ετσι ειναι.Αλλα αυτος δεν ειχε δηλωσει καμμια αλλη.Και τωρα εχει μεινει μετεωρος.Για αυοτ λεω μη μενετε στις πρωτες επιλογες σας.Βαλτε και αλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Nαι ετσι ειναι.Αλλα αυτος δεν ειχε δηλωσει καμμια αλλη.Και τωρα εχει μεινει μετεωρος.Για αυοτ λεω μη μενετε στις πρωτες επιλογες σας.Βαλτε και αλλες

Δεν λεω να βαλουν κι αλλες σχολες, αλλα οχι εντελως ασχετες μεταξυ τους.Δεν ειναι λογικο να δηλωνει καποιος σχεδον ολες τις σχολες των επιστημονικων πεδιων...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Αφού έχει τη δυνατότητα γιατί να μην το κάνει;Και επειδή χρησιμοποιείς σε προηγούμενο post σου υπογραμμισμένο τον όρο ''στερήσει''...διαφωνώ.Σιγά μην νιώσει και τύψεις...Με αυτή τη λογική μην γράψεις παραπάνω από τον διπλανό και τον αφήσεις έξω από τη σχολή.


Καταλαβαίνω βέβαια ότι το θέτεις ως προς την ηθική,αλλά όχι στο μηχανογραφικό κατά τη γνώμη μου πάντα,δεν πρέπει να κάνουμε εκπτώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Γεια σας!!!!! Οι πολιτικοί μηχανικοί ΑΠΘ πόσο λέτε να φτάσουν????? Πέρισυ είχαν 18666 λέτε να ξεπεράσουν τα 19000?

Κ θα ειναι όπως περισυ πιο πάνω απο του τους ΗΜΜΥ??


όχι ρε...
ίσως του ΕΜΠ 19.000....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια για αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας (μονο για αστυνομικους)τι υπολογίζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
statistikos,τι πιστεύεις για οικονομικών επιστημων Πάτρας??έχω 16.330......(περσυνή βάση 15.921).Ευχαριστώ πολύ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis50

Νεοφερμένος

Ο mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
οι μηχανολογοι στην πατρα ειχαν 17752 και στο βολο 17618 και εχω βγαλει 18092... τι λετε θα πιασω καποιο απο τα δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ξέρει κανεις αν ήταν περισσότεροι αυτοί που γράψαν από 16 και κάτω(μέχρι την βάση δηλαδή) σε σχέση με πέρσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top