Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

voulala

Νεοφερμένος

Η voulala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ συπλήρωσα ονομα,επιθετο,ονομα πατρος,μητρος,λυκειο αποφοιτησης,διευθυνση και τηλ,τα άλλα μου τα συμπλήρωσαν εκεί!
και εγώ ακριβώς το ίδιο έκανα.......δεν σας είχαν δώσει πρόχειρο μηχανογραφικό από το σχολείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
βρε παιδια με 18.346 πως με βλεπετε για τμημα πολιτικων μηχανικων ξανθης ή βιολογιας πατρας?

Στη βιολογια πατρας εισαι σιγουρα μεσα! Για το πολιτικων ξανθης κατα 90% το πιανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιτσας χρήστος

Νεοφερμένος

Ο λιτσας χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
έχω 16614 μόρια για την σχολή αξιωματικων ελληνικης αστυνομίας(μόνο για αστυνομικους)έχω ελπίδα;οι υποψηφιοί ειναι 167 και παίρνει 78.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
και εγώ ακριβώς το ίδιο έκανα.......δεν σας είχαν δώσει πρόχειρο μηχανογραφικό από το σχολείο?

Εμάς δεν μας έδωσαν πάντως πρόχειρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
εμας μας εδωσαν παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa2547

Νεοφερμένος

Η xrusa2547 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια καλησπέρα!Επειδή ακούγονται πολλά για τις βάσεις θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ την γνώμη σας.Έχω τον εξής προβληματισμό.Έχω βγάλει 19006 στο τρίτο πεδίο και θα ήθελα να δηλώσω οδοντιατρική ως πρώτη επιλογή αλλά με όλα αυτά που ακούγονται έχω ψιλοαπογοητευτεί.Ξέρω οτι το καλύτερο είναι να περιμένω να βγουν οι βάσεις αλλά αν μπορεί κανεις να μου πει την γνώμη του θα το εκτιμούσα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Παιδια καλησπέρα!Επειδή ακούγονται πολλά για τις βάσεις θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ την γνώμη σας.Έχω τον εξής προβληματισμό.Έχω βγάλει 19006 στο τρίτο πεδίο και θα ήθελα να δηλώσω οδοντιατρική ως πρώτη επιλογή αλλά με όλα αυτά που ακούγονται έχω ψιλοαπογοητευτεί.Ξέρω οτι το καλύτερο είναι να περιμένω να βγουν οι βάσεις αλλά αν μπορεί κανεις να μου πει την γνώμη του θα το εκτιμούσα...:)
ποια οδοντιατρικη θες?η αθηνα θα ειναι 19050 και η θεεσσαλονικη γυρω στα 19020:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι; Ακουσα οτι σε καποιες σχολες εισαγονται περισσοτεροι φοιτητες απο τον αριθμο που ανακοινωνεται οτι θα εισαχθει.Ισχυει κατι τετοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ποια οδοντιατρικη θες?η αθηνα θα ειναι 19050 και η θεεσσαλονικη γυρω στα 19020:iagree:

ελεος φιλε...ελεος..!!!το εχεις παραχ@@@@ με αυτες τις προβλεψεις σου!!!!Σταματα το αυτο το κοροιδιλικη....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παιδια μην την ψαχνετε..Δεν περναει κανεις σας...
Μην ζητατε προβλεψεις και προγνωστικα τζαμπα..
Δεν περναει κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι; Ακουσα οτι σε καποιες σχολες εισαγονται περισσοτεροι φοιτητες απο τον αριθμο που ανακοινωνεται οτι θα εισαχθει.Ισχυει κατι τετοιο;

Εχμ ναι. Αν σκεφτεις τις μετεγγραφες, ομογενεις, κυπριους κλπ, ο αριθμος των εισακτεων καθε σχολης αυξανεται κατα πολύ. Αλλα επιπλεον ατομα απο αυτα που ανακοινωνονται για το 90% και το 10%, οχι δεν μπαινουν

KostasTheGreek: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ελεος φιλε...ελεος..!!!το εχεις παραχ@@@@ με αυτες τις προβλεψεις σου!!!!Σταματα το αυτο το κοροιδιλικη....!!!
την απολυτη πραγματικοτητα λεω ρε φιλε οτι θα ανεβουν 150-200 μορια δηλαδη τι να πω με τοσους αριστουχους οτι θα πεσουν?αν ειμαι καπου λαθος πες το μου :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Μα δικαιο δεν εχω Αλεκα που κοροιδευω την κατασταση?
Εχει καταντησει αηδια πλεον να μπαινει ο καθενας και να δινει τα προγνωστικα του η να μπαινει και να ρωταει προβλεψεις...μηδενικο οφελος...

Αφηστε τα προγνωστικα για τις βασεις και δειτε κανα προγνωστικο για το στοιχημα...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
please..............................:'(:'(:'(!!!!
Σημερα εχω κατα απογοητευτει......
με 14.336 μορια δε παιρνω Λογοθεραπεια στη Καλαματα??? Ειναι καινουρια σχολη κ δεν εχει ακομα βαση. Πειτε τη γνωμη σας please .....Δε θελω να πιασω καμια απο τις αλλες σχολες.......:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κατω απ' τις αλλες λογοθεραπειες θα εχει σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εχμ ναι. Αν σκεφτεις τις μετεγγραφες, ομογενεις, κυπριους κλπ, ο αριθμος των εισακτεων καθε σχολης αυξανεται κατα πολύ. Αλλα επιπλεον ατομα απο αυτα που ανακοινωνονται για το 90% και το 10%, οχι δεν μπαινουν

KostasTheGreek: :lol:

Nαι εννοουσα χωρις τις μετεγγραφες, ομογενεις κυπριους κλπ...Ας πουμε στο παιδαγωγικο Θεσ/νικης οταν θα ανακοινωθουν οι βασεις δε θα εισαχθουν μονο 180 αλλα περισσοτεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Nαι εννοουσα χωρις τις μετεγγραφες, ομογενεις κυπριους κλπ...Ας πουμε στο παιδαγωγικο Θεσ/νικης οταν θα ανακοινωθουν οι βασεις δε θα εισαχθουν μονο 180 αλλα περισσοτεροι.

Δεν υπαρχει τετοια πιθανοτητα. που το ακουσες;

Μαλιστα, με το 90% δε θα εισαχθουν 180, αλλα 168 ξερω γω...οι υπολοιποι 12 θα ναι με το 10%. Δε διατιθενται ολες οι θεσεις σ αυτους που εδωσαν πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Δεν υπαρχει τετοια πιθανοτητα. που το ακουσες;

Μαλιστα, με το 90% δε θα εισαχθουν 180, αλλα 168 ξερω γω...οι υπολοιποι 12 θα ναι με το 10%. Δε διατιθενται ολες οι θεσεις σ αυτους που εδωσαν πανελληνιες

180 ειναι αυτοι που φαινοντε και ειναι αλλοι που δεν φαινοντε στου εισακτεους ... ας που πουμε ... μεταγραφες χωρις ποσοτικο περιορισμο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ναι, αυτο της ειπα και εγω παραπανω αλλα μου λεει περα απο μετεγγραφες, ομογενεις και κυπριους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
και επαναλαμβανω....για 2 φορα..:D


please..............................:'(:'(:'(!!!!
Σημερα εχω κατα απογοητευτει......
με 14.336 μορια δε παιρνω Λογοθεραπεια στη Καλαματα??? Ειναι καινουρια σχολη κ δεν εχει ακομα βαση. Πειτε τη γνωμη σας please .....Δε θελω να πιασω καμια απο τις αλλες σχολες.......:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top