Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μακαρι βρε aleka κ εγω τη λογοθεραπεια θελω να πιασω. Κ αυτη η σχολη των φιλοσοφικων κ κοινωνικων σπουδων πως σου φαινεται? Ξερεις αν ειναι καλη?
(αν περασω εκει θα παρω παλι μετεγγραφη :who:..)


Δεν τη γνωριζω κουκλα αυτη τη σχολη, δεν μπορω να σου πω με σιγουρια κατι. Σε ποια σχολή θα πας αμα παρεις μετεγγραφή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Στο φπψ Ιωαννινων...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μια χαρα! Πολυ ωραια σχολη!!! Εχω ενα γνωστο μου στο φπψ στην Αθηνα και του αρεσει πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια σας παρακαλω μπορειτε να μου πειτε για την λογιστική στην καβαλα.......εχω 10022 μορια στο 5ο πεδιο η περσινη βαση εκει ηταν 8853 λετε να ανεβει πολυ και να την χασω θελω την γνωμη σας.............εχω απελπιστει με αυτα ποθ γραφουν οι αλλοι.........:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
παιδια σας παρακαλω μπορειτε να μου πειτε για την λογιστική στην καβαλα.......εχω 10022 μορια στο 5ο πεδιο η περσινη βαση εκει ηταν 8853 λετε να ανεβει πολυ και να την χασω θελω την γνωμη σας.............εχω απελπιστει με αυτα ποθ γραφουν οι αλλοι.........:'(:'(:'(:'(

Tι καθεσαι και στεναχωριεσαι...αφου οι βασεις των χαμηλοβαθμων σχολων του 5ο πεδιου(πιθανοτατα) θα παραμεινουν σταθερες.



Δεν κανεις απο τωρα την εγγραφη στη σχολη σου...:xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
με 18.315 πως με κοβετε για χημικους μηχανικους ή τοπογραφους εμπ??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
με 18.315 πως με κοβετε για χημικους μηχανικους ή τοπογραφους εμπ??????????????


Πιστεύω μέσα είσαι.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina

Νεοφερμένος

Η christina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια με 15736 για ΤΕΦΑΑ Αθηνας τι λέτε;;;;;;;;;;;;;την θέλω πολύ αυτή την σχολή:(Πέρυσι ήταν 15438.Λέτε να ανέβει πολύ φέτος;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Παιδια με 15736 για ΤΕΦΑΑ Αθηνας τι λέτε;;;;;;;;;;;;;την θέλω πολύ αυτή την σχολή:(Πέρυσι ήταν 15438.Λέτε να ανέβει πολύ φέτος;;;;;



Κατι ακουσα οτι δεν εχει μεγαλη ζητηση οποτε πιθανον να μην ανεβει πολυ...Δεν μπορώ να σου πω με σιγουρια κιολασ!
-----------------------------------------
Βρε παιδια οι νομικές θα ανεβουν πολύ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Γεια σας!!!!! Οι πολιτικοί μηχανικοί ΑΠΘ πόσο λέτε να φτάσουν????? Πέρισυ είχαν 18666 λέτε να ξεπεράσουν τα 19000?

Κ θα ειναι όπως περισυ πιο πάνω απο του τους ΗΜΜΥ??


ΜΕΧΡΙ 19 ΑΚΡΙΒΩΣ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Παιδιά μια παρατήρηση θέλω να κάνω. Από τις 178 σελίδες του θέματος αυτού, στις 170 ρωτάμε ο ένας τον άλλον πόσο πιστεύουμε θα πάει η βάση της κάθε σχολής. Η συζήτηση αυτή δεν οδηγεί σε τίποτε περισσότερο, από το να αγχωνόμαστε περισσότερο. Με όλα αυτά που διαβάζω, τόσο από εφημερίδες όσο και από εδώ, ενώ είμαι 810 μόρια πάνω από ΗΜΤΥ Πάτρας, αρχίζω να φοβάμαι ότι δεν θα την πιάσω. Δεν θα συμμετέχω άλλο σε αυτή τη συζήτηση και προτείνω σε όλους σας να κάνετε το ίδιο, μιας και δεν πιστεύω κανένας σας να έχει μαντικές ικανότητες

ΥΓ Όλα αυτά τα ανέφερα εντελώς φιλικά. Δεν έχω σκοπό να θίξω κάποιον, ούτε αναφέρομαι σε συγκεκριμένα άτομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ενας γνωστος μου δεν θυμαται αν του εδωσαν να υπογραψει 2 η 3 φωτοανατιγραφα και ανησυχει πολυ.εγω του λεω οτι μετραει μονο αυτο που εστειλαν μεσω διαδικτυου και τα αλλα δεν τα βλεπει κανεις .εχει ακουσει οτι το ενα απο τα τρια το στελνουν στο υπουργειο και ανησυχει τι θα γινει αν δεν στειλουν.μα δεν γινεται ελεγχος? εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina

Νεοφερμένος

Η christina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.Δεν ξέρω τι προβλέψεις υπάρχουν για ΤΕΦΑΑ Αθήνας φέτος αλλά και εγώ νομίζω πως δεν έχει μεγάλη ζήτηση.Ελπίζω να την πιάσω:(:(:):):):):lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
βλεπω φιλολογια δεν παιζει και πολυ εδω μεσα! ποσο λετε να ανεβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ρε παιδια εγω ολογραφως το ειχα γραψει αλλα στο φωτοαντιγραφο που μου δωσανε ειχε μονο το αρχικο γραμμα.ειναι δυνατον να εκαναν λαθος?ας απαντησει καποιος σιγουρα ....
Λοιπον karaap σου ειχα πει πως σημερα που θα παω για το μηχανογραφικο θα σου πω τι χαρτια συμπληρωσα. Εμας μας εδωσαν να συμπληρωσουμε τα στοιχεια μας κ συγκεκριμενα ονομα, επιθετο, τηλ σπιτιου, αριθμος ταυτοτητας, ονομα πατερα, ημερομηνια εκδοσης της ταυτοτητας, τον κωδικο απο το δελτιο υποψηφιου κ το λυκειο μας. Αυτα μονο. Μετα αυτο το κραταν αυτοι. Τωρα για αυτο που ειπες για τα φωτοαντιγραφα λοιπον βγαζουν 3 κ το ενα το κρατας εσυ ο ιδιος κ τα αλλα 2 αυτοι. Πανω σε αυτα βαζεις εσυ ο ιδιος την υπογραφη σου κ γραφεις την ημερομηνια. Λοιπον αυτα αν θες να ρωτησεις κ τιποτα αλλο πες...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
που τα συμπληρωσες ολα αυτα? εγω συμπληρωσα μονο ονομα λυκειο και τηλ σπιτιου.αριθμο ταυτοτητας ονομα πατερα και κωδικο δεν τα ειχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
που τα συμπληρωσες ολα αυτα? εγω συμπληρωσα μονο ονομα λυκειο και τηλ σπιτιου.αριθμο ταυτοτητας ονομα πατερα και κωδικο δεν τα ειχε.
:!::!::!: Τι να σου πω εμας παντως μας εδωσαν ολους χαρτια για να τα συμπληροσουμε ΟΛΑ...αυτα που σου ειπα. Μετα αυτα τα χαρτια τα κρατησαν αυτοι μαζι με ενα απο τα 3 φωτοαντιγραφα που μας εβγαλαν απο το μηχανογραφικο. Λες να μη γινεται παντου κ να το εκαναν μονο σε εμας αυτο? :hmm:
Κατσε να δουμε τι θα πουν κ τα αλλα παιδια που παρεδωσαν...
Παντως ναι ολα αυτα που σου ειπα τα συμπληρωσαμε πριν μπουμε μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ συπλήρωσα ονομα,επιθετο,ονομα πατρος,μητρος,λυκειο αποφοιτησης,διευθυνση και τηλ,τα άλλα μου τα συμπλήρωσαν εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ συπλήρωσα ονομα,επιθετο,ονομα πατρος,μητρος,λυκειο αποφοιτησης,διευθυνση και τηλ,τα άλλα μου τα συμπλήρωσαν εκεί!
Μαρια μηπως λες αυτα που συμπληρωσες στο μηχανογραφικο σου?
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
βρε παιδια με 18.346 πως με βλεπετε για τμημα πολιτικων μηχανικων ξανθης ή βιολογιας πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top