Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
δηλαδή εμένα με 19.630,σε ποια πόλη με βλεπετε να πιάνω ιατρική?

Σίγουρα από Θεσ/νικη και κάτω και παρα πολύ πιθανό για Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σίγουρα από Θεσ/νικη και κάτω και παρα πολύ πιθανό για Αθήνα.
να σαι καλα, γιατί με αυτα που ακούω εχω αρχίσει να τρομοκρατούμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
οχι,μπορει να παει της πατρας 19600 και της αθηνας 19750 περιπου...δεν το θεωρω απιθανο!!:(

υπαρχει περιπτωση να μαθουμε ποσα ατομα ειναι απο 19,5 εως 20...?οχι ετσι...?!το υπουργειο δεν ανακοινωνει κατι τετοιο.?!

αυτό αν μαθαίναμε αγαπητή ΣΣ , πάει , θα είχαν λυθεί όλες μας οι απορίες,και ,μπορεί για την ιατρική, να μην υπήρχαν συζητησεις.............
μπα σιγα μην ανακοινωσει.............
παντως γαι 1300 ατομα θα μπορουσε αν θελει να βγάλει τα στατιστικά και σε καμια ώρα........
λέτε να στείλουμε κανα e mail στο υπουργείο παιδείας???:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
αρα εγω περναω με 3 μορια παραπανω :lol::lol::lol:ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Συγχαρητήρια Χριστίνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αυτό αν μαθαίναμε αγαπητή ΣΣ , πάει , θα είχαν λυθεί όλες μας οι απορίες,και ,μπορεί για την ιατρική, να μην υπήρχαν συζητησεις.............
μπα σιγα μην ανακοινωσει.............
παντως γαι 1300 ατομα θα μπορουσε αν θελει να βγάλει τα στατιστικά και σε καμια ώρα........
λέτε να στείλουμε κανα e mail στο υπουργείο παιδείας???:P:P



:(:(:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.

300 θελουμε...........
εχουμε μαζεψει περίπου 40, πάνω απο το 1/10 αυτών που χρειαζόμαστε!!!!
υπομονή!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lambros44

Νεοφερμένος

Ο lambros44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια εχω θελω οικονομικο ΑΠΘ στα 16.408 και εχω βγαλει 16.845....πως το βλεπετε???παιζει να ανεβει πανω απο 500 μορια??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Παιδια εχω θελω οικονομικο ΑΠΘ στα 16.408 και εχω βγαλει 16.845....πως το βλεπετε???παιζει να ανεβει πανω απο 500 μορια??????

μεσα εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
λαμπρε δεν ξερωωωω.και εγω εχω βγαλει 17022 και θελω οικονομικων επιστημων αθηνας και ειχε περσι 16481.θα δειξει και για τους δυο μασ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lambros44

Νεοφερμένος

Ο lambros44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν ξερω ρε παιδια.....ακουω για τρελες ανοδους στο 5ο.....600-700 μορια και τα εχω παιξει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
600 και 700 μορια το χω ακουσει και εγω αλλα για επαρχια.δεν ξερω ομωσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
300 θελουμε...........
εχουμε μαζεψει περίπου 40, πάνω απο το 1/10 αυτών που χρειαζόμαστε!!!!
υπομονή!!!!!
300 ατομα εξαρταται ομως σε ποιο ευρος κινουνται.αν ειναι 300 με 19.1-19.3 δε σε εξασφαλιζει γιατι μπορουν να βρεθουν με 19.5 εξισου 300 που να δηλωσουν.εγω πιστευω ανετοτατα υπαρχουν πανω απο 400 ατομα με 19500 με βαση την ευκολια των θεματων.οσον αφορα για την ιατρικη πατρας αγαπητη σσ δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να παει 19600 και στο εγγυουμαι αυτο η διαφορα αθηνας πατρας ειναι παντα 300 μορια που σημαινει οτι θεωρητικα μιλωντας αν πηγαινει εκει η πατρα η αθην α θα ηγαινε 19900 αρα οπως καταλαβαινεις αυτο ειναι αδυνατον εως σεναριο επιστημονικης φαντασιας εγω θα αναθεωρησω τις προβλεψεις μου που χα κανει προ καιρου αλλα δεν ειχα την κλιμακωση του γβπ οι προβλεψεις μου ειναι¨ιατρικη αθηνας 19580-19620 ιατρικη θεσσαλονικης 19450-19520 ιατρικη πατρας 19350-19400 ιατρικη λαρισας 19200 ιατρικη ιωαννινων 19150 ιατρικη κρητης 19050 και ιατρικη θρακης 18970-19020 δηλαδη μια γενικη ανοδο 200-300 μορια πιστευω μενει να φανει καλη επιτυχια σε ολους σας;):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
rollingstones μου χεις σπασει τα νευρααααααααααααα.εσυ δεν εδινες φετος να μιλας για τα θεματα .αντε ολοι οι ασχετοι κανετε τους ξυπνιους.εξω απο τον χορο πολλοι ξερουν να χορευουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
και μιας και πιασαμε του τριτου πεδιου παμε και οδοντιατρικες φαρμακευτικες οδοντιατρικη αθηνας 19050-19080 θεσσαλονικης 19020-19050,φαρμακευτικη αθηνας 188890,θεσσαλονικης 18850 πατρας 18790 βιολογικο αθηνας 18500-18550
-----------------------------------------
rollingstones μου χεις σπασει τα νευρααααααααααααα.εσυ δεν εδινες φετος να μιλας για τα θεματα .αντε ολοι οι ασχετοι κανετε τους ξυπνιους.εξω απο τον χορο πολλοι ξερουν να χορευουν
τη γνωμη μου λεω φιλε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μια χαρά είναι η πρόβλεψη του Rolling πάντως :no1:! Από του Έθνους την προτιμώ με 1000!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Λιιιιγο την Φαρμακευτικη στην Πατρα να ριξει για να μπω τελευταιος και θα ειμαι τρισευτυχισμενος. :D:P

Τωρα το παρατηρησα. Σ' ολα 200 μορια ανοδο δινεις ρε; :P Δεν εχει ξαναγινει ποτε τοσο συγχρονισμενη ανοδος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Λιιιιγο την Φαρμακευτικη στην Πατρα να ριξει για να μπω τελευταιος και θα ειμαι τρισευτυχισμενος. :D:P
σε αυτο ακριβως ελπιζω κι εγω..
ποσα μορια εχεις?
εγω 18744 και αμφιβαλλω για το αν θα μπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
και μιας και πιασαμε του τριτου πεδιου παμε και οδοντιατρικες φαρμακευτικες οδοντιατρικη αθηνας 19050-19080 θεσσαλονικης 19020-19050,φαρμακευτικη αθηνας 188890,θεσσαλονικης 18850 πατρας 18790 βιολογικο αθηνας 18500-18550
-----------------------------------------

τη γνωμη μου λεω φιλε:)
rollingstones....μη φευγεις απο το 3ο πεδιο....:)
ο καθηγητης μου μου ειπε χτες πως την χανω χωρις δευτερη σκεψη τη Λογοθεραπεια Γιαννενα κ ολοι βαλθηκαν να με στειλουν κατω στη Καλαματα:jumpy:
....sos....πες την γνωμη σου για τη βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
σε αυτο ακριβως ελπιζω κι εγω..
ποσα μορια εχεις?
εγω 18744 και αμφιβαλλω για το αν θα μπω.

18.621. Δηλαδη αν αμφιβαλλεις εσυ, εγω πρεπει να ελπιζω μονο σ' ενα θαυμα. :P

Ρε παιρνει 30 παραπανω φετος, σε αντιθεση με τις αλλες 2 που παιρνουν τους ιδιους. Αυτο μπορει να ανακοψει καπως την ανοδο πιστευω. Εκει στηριζω τις ελπιδες μου εγω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
πάντως ναι έξω απο το χορό όλοι ξέρουν να χορέυουν..........πολύ σοφό.
μην βασίζεστε σε προβλέψεις που σας βγαζουν η βαζουν στη σχολη για 20-30 μόρια.....έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top