Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

komech

Νεοφερμένος

Ο komech αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημερα.Εχω βγαλει 18647 και πρΩτη επιλογη μου ειναι μηχανολογων μηχανικων ΑΠΘ.Περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εχω 18569 στο 5ο επιστημονικο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος.Πιανω αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας?????(γενικη σειρα περσυ 18325 και ειδικη που ειμαι εγω ως πολυτεκνος 17765). please διαφωτιστε με!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια ποσο λετε να ειναι η βαση για φαρμακευτικη αθηνων?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
OYAOYYYYY
-----------------------------------------
τοσο πολυ για ενα κλειστο επαγγελμα????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
OYAOYYYYY
-----------------------------------------
τοσο πολυ για ενα κλειστο επαγγελμα????/
Η ζητηση διαμορφωνει τις βασεις και οχι το..........''ΑΝΟΙΓΜΑ''..............(κλειστο-ανοιχτο).got it???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chalbi

Νεοφερμένος

Ο chalbi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια οσον αφορα την απαντηση σας για ιατρικη πατρας...γιατι θεωρειτε προτιμοτερη την εκτιμηση του εθνους το οποιο παρουσιαζει τρομερη και υπερβολικη αυξηση των βασεων,ενω σε προηγουμενο αρθρο του ηταν περισσοτερο συγκρατημενο και λογικο στις εκτιμισεις του.αλλωστε υπαρχουν και εγκυροτερες πηγες οπως αυτη του κατσικα,ο οποιος ναι μεν παρουσιαζει αυξηση,αλλα σε λογικοτερα πλαισια...γιατι εμπιστευομαστε τοσο πολυ μια εφημεριδα που αλλαζει τοσο γρηγορα τις εκτιμησεις της και μαλιστα αμεσως μετα τη δημοσιευση του κατσικα στα νεα?γιατι δεν αναρωτιεστε αν αποσκοπει αυτη η εφημεριδα καπου βαθυτερα κινδυνολογωντας δινοντας κιολας αποκλιση εως κ 500 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οι εφημεριδες εχουν ως στοχο να πουλανε φυλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδια οσον αφορα την απαντηση σας για ιατρικη πατρας...γιατι θεωρειτε προτιμοτερη την εκτιμηση του εθνους το οποιο παρουσιαζει τρομερη και υπερβολικη αυξηση των βασεων,ενω σε προηγουμενο αρθρο του ηταν περισσοτερο συγκρατημενο και λογικο στις εκτιμισεις του.αλλωστε υπαρχουν και εγκυροτερες πηγες οπως αυτη του κατσικα,ο οποιος ναι μεν παρουσιαζει αυξηση,αλλα σε λογικοτερα πλαισια...γιατι εμπιστευομαστε τοσο πολυ μια εφημεριδα που αλλαζει τοσο γρηγορα τις εκτιμησεις της και μαλιστα αμεσως μετα τη δημοσιευση του κατσικα στα νεα?γιατι δεν αναρωτιεστε αν αποσκοπει αυτη η εφημεριδα καπου βαθυτερα κινδυνολογωντας δινοντας κιολας αποκλιση εως κ 500 μορια?


Δεν θεωρουμε προτιμοτερη την εκτιμηση του εθνους...ηταν σαφως υπερβολικη και σιγουρα αποσκοπουσε στην πωληση περισσοτερων φυλλων...το κερδος πανω απ'ολα ειναι γι αυτους.Αυτο το γνωριζουμε ολοι...
προσωπικα ομως,επειδη ειμαι απαισιοδοξη απο τη στιγμη που ειδα την εκτιμηση 19100 εως 19600 για την ιατρικη πατρας..στο μυαλο μου εχει μεινει το 19600!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
υπηρξε ποτε καμια σχολη στο 19600???????// μην λετε χαζομαρες λοιπον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Και στην τελική αν πάει η Ιατρική της Πάτρας 19600,της Αθήνας που θα πάει?19999?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
αντε πες τα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMITRAA

Νεοφερμένος

Η DIMITRAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά ποτε θα βγουν οι βασεις των ΕΠΑΛ? γνωρίζει κάποιος ακριβής ημερομηνία???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Στο θέμα μας μετά από ένα σύντομο και ευχάριστο διάλλειμμα. Χημικών μηχανικών ΑΠΘ τους κόβω 17719.


αρα εγω περναω με 3 μορια παραπανω :lol::lol::lol:ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chalbi

Νεοφερμένος

Ο chalbi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν θεωρουμε προτιμοτερη την εκτιμηση του εθνους...ηταν σαφως υπερβολικη και σιγουρα αποσκοπουσε στην πωληση περισσοτερων φυλλων...το κερδος πανω απ'ολα ειναι γι αυτους.Αυτο το γνωριζουμε ολοι...
προσωπικα ομως,επειδη ειμαι απαισιοδοξη απο τη στιγμη που ειδα την εκτιμηση 19100 εως 19600 για την ιατρικη πατρας..στο μυαλο μου εχει μεινει το 19600!:(

ναι βρε παιδια,δλδ εγω με 19150 σιγουρα δν μπαινω σε καμια ιατρικη με τις εκτιμησεις του εθνους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
παιδια ηρεμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Και στην τελική αν πάει η Ιατρική της Πάτρας 19600,της Αθήνας που θα πάει?19999?



οχι,μπορει να παει της πατρας 19600 και της αθηνας 19750 περιπου...δεν το θεωρω απιθανο!!:(

υπαρχει περιπτωση να μαθουμε ποσα ατομα ειναι απο 19,5 εως 20...?οχι ετσι...?!το υπουργειο δεν ανακοινωνει κατι τετοιο.?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δηλαδή εμένα με 19.630,σε ποια πόλη με βλεπετε να πιάνω ιατρική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john20

Νεοφερμένος

Ο john20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Φετος ηταν τετοια τα θεματα που επετρεψαν σε πολλους να βγαλουν πανω απο 19000 μορια...Ειναι αστειο αυτο που συμβαινει στην Ελλαδα...Οποτε εχουμε εκλογες καθονται ευκολα θεματα για να μην στεναχωρηθουν προσωρινα οι οικογενειες των υποψηφιων.Ειναι δυνατον το 2006 να υπαρχουν λιγοτεροι απο 6000 αριστουχοι (18-20) και το 2009 10.700??? Σχεδον διπλασιαστηκαν σε 3 χρονια.Αποτελεσμα ειναι να φτασουν οι βασεις στο ταβανι και οι καλοι μαθητες να αδικουνται σε σχεση με τους μετριους.

Γι αυτο να τα περιμενετε ολα φετος.Ακομα και ισοβαθμιες. Οσο η πολιτικη συμβαδιζει με την παιδεια και την προσβαση στα Πανεπιστημια , δεν θα προχωρησουμε στην Ελλαδα.Δυστυχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γεια σας...Να ρωτησω και εγω..Ποσο το κοβεται να ανεβαινει πολιτικος μηχανικος απθ?

Ακουσα εναν εκπαιδευτικο στην νετ πριν μερικες μερες και μιλουσε για αρκετα μεγαλες αυξησεις στις πολυτεχνικες σχολες και
με αγχωσε....

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top