Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
τιποτααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο και ισως χαζο.οταν καταθεσατε το μηχανογραφικο σας εβαλαν στην αρχη να γραψετε σ ενα τετραδιο το ονομα σας το λυκειο και το τηλ σας ?υπογραψατε κιολας? αν δεν βαλεις υπογραφη και γραψεις μονο τα στοιχεια σου πειραζει?
Oχι ρε συ, τι τετραδιο?? Μονο το μηχανογραφικο συμπληρωνεις!! Προφανως μπερδευεσαι με το σχολειο... Εκει οταν σου δινουν το μηχανογραφικο, τη βεβαιωση του γενικου βαθμου προσβασης και το απολυτηριο, υπογραφεις σε ενα τετραδιο οτι τα χεις παραλαβει!! Εαν δεν εχεις υπογραψει δεν πειραζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Oχι ρε συ, τι τετραδιο?? Μονο το μηχανογραφικο συμπληρωνεις!! Προφανως μπερδευεσαι με το σχολειο... Εκει οταν σου δινουν το μηχανογραφικο, τη βεβαιωση του γενικου βαθμου προσβασης και το απολυτηριο, υπογραφεις σε ενα τετραδιο οτι τα χεις παραλαβει!! Εαν δεν εχεις υπογραψει δεν πειραζει...
στο σχολειο οντως υπογραφεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μηπως ο oforeverfreak μπορει να μου απαντησει?
-----------------------------------------
ευχαριστω δεν το ειδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
μηπως ο oforeverfreak μπορει να μου απαντησει?
-----------------------------------------
ευχαριστω δεν το ειδα
Mπα, απ'οτι βλεπω εχω περαση:D:P!! Σε σειρα προτεραιοτητας παρακαλω:P:lol::lol::P... Παντως οτι θες, μη διστασεις να με ρωτησεις, οσο χαζο κι αν σου φαινεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο και ισως χαζο.οταν καταθεσατε το μηχανογραφικο σας εβαλαν στην αρχη να γραψετε σ ενα τετραδιο το ονομα σας το λυκειο και το τηλ σας ?υπογραψατε κιολας? αν δεν βαλεις υπογραφη και γραψεις μονο τα στοιχεια σου πειραζει?

Εγώ κατέθεσα χθες με το 10%. Κανένα τετράδιο δεν μου δώσανε να υπογράψω. Δεν ξέρω αν οι διαδικασίες με το 90% είναι διαφορετικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγώ κατέθεσα χθες με το 10%. Κανένα τετράδιο δεν μου δώσανε να υπογράψω. Δεν ξέρω αν οι διαδικασίες με το 90% είναι διαφορετικές.
Οι διαδικασιες παραμενουν οι ιδιες!! Φιλε μου πολιτικε μηχανικε, ποσα μορια εχεις και, αν επιτρεπεται, ποιες σχολες δηλωσες?? Εγω κατεθεσα σημερα το πρωι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Guys στο σχολείο μας δέν μας έδωσαν μηχανογραφικό...Απο πού πρέπει να το πάρω; Βασικά είναι απαραίτητο να πάω μ'αυτό στην δευτεροβάθμια;Έχω ακούσει πως δέν χρειάζεται... Απλά πάς εκεί και λές με τη σειρά τις σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Guys στο σχολείο μας δέν μας έδωσαν μηχανογραφικό...Απο πού πρέπει να το πάρω; Βασικά είναι απαραίτητο να πάω μ'αυτό στην δευτεροβάθμια;Έχω ακούσει πως δέν χρειάζεται... Απλά πάς εκεί και λές με τη σειρά τις σχολές.
Tι να σου πω, σε μενα παντως χρειαστηκε!! Σημειωσαν και κατι δικους τους κωδικους οταν τους το πηγα, πριν το στειλουν ηλεκτρονικα... Μπορεις να το βρεις στο σαιτ του ypepth και να το εκτυπωσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οι διαδικασιες παραμενουν οι ιδιες!! Φιλε μου πολιτικε μηχανικε, ποσα μορια εχεις και, αν επιτρεπεται, ποιες σχολες δηλωσες?? Εγω κατεθεσα σημερα το πρωι!!

Έχω 18667 μόρια για 2ο και 4ο πεδίο και δήλωσα 235 σχολές συνολικά από αυτά τα δύο πεδία (ε όλο και κάπου θα μπω:D). Θα σου γράψω τις 24 πρώτες επιλογές καθώς σε κάποια από αυτές υπολογίζω να μπω με την σειρά που τις δήλωσα:

1) ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2) Μηχανολόγων ΕΜΠ
3) Ναυπηγών Μηχανολόγων ΕΜΠ
4) Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
5) ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
6) Μεταλλείων-Μεταλλουργών ΕΜΠ
7) Πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ (εδώ γελάνε:lol:)
8) ΗΜΜΥ ΑΠΘ
9) Μηχανολόγων ΑΠΘ
10) Μαθηματικών Αθήνας
11) Φυσικής Αθήνας
12) Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
13) Φυσικής Θεσσαλονίκης
14) Πληροφορική και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας
15) Πληροφορική ΟΠΑ
16) Πληροφορική Χαροκοπείου
17) Στατιστικής ΟΠΑ
18) Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας ΟΠΑ
19) Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ
20) Πληροφορική ΑΠΘ
21) Χημικό Αθήνας
22) Χημικό ΑΠΘ
23) Γεωλογικό Αθήνας
24) Γεωλογικό ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Έχω 18667 μόρια για 2ο και 4ο πεδίο και δήλωσα 235 σχολές συνολικά από αυτά τα δύο πεδία (ε όλο και κάπου θα μπω:D). Θα σου γράψω τις 24 πρώτες επιλογές καθώς σε κάποια από αυτές υπολογίζω να μπω με την σειρά που τις δήλωσα:

1) ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2) Μηχανολόγων ΕΜΠ
3) Ναυπηγών Μηχανολόγων ΕΜΠ
4) Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
5) ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
6) Μεταλλείων-Μεταλλουργών ΕΜΠ
7) Πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ (εδώ γελάνε:lol:)
8) ΗΜΜΥ ΑΠΘ
9) Μηχανολόγων ΑΠΘ
10) Μαθηματικών Αθήνας
11) Φυσικής Αθήνας
12) Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
13) Φυσικής Θεσσαλονίκης
14) Πληροφορική και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας
15) Πληροφορική ΟΠΑ
16) Πληροφορική Χαροκοπείου
17) Στατιστικής ΟΠΑ
18) Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας ΟΠΑ
19) Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ
20) Πληροφορική ΑΠΘ
21) Χημικό Αθήνας
22) Χημικό ΑΠΘ
23) Γεωλογικό Αθήνας
24) Γεωλογικό ΑΠΘ

235 σχολές;;;;;;;
Ποιός καημένος περνούσε στον υπολογιστή όλες αυτές τις επιλογές; Νομίζω είσαι υπερβολικός!Ειδικά με αυτά τα μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
235 σχολές;;;;;;;
Ποιός καημένος περνούσε στον υπολογιστή όλες αυτές τις επιλογές; Νομίζω είσαι υπερβολικός!Ειδικά με αυτά τα μόρια...

Είμαι σίγουρος ότι έχεις δίκιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Tι να σου πω, σε μενα παντως χρειαστηκε!! Σημειωσαν και κατι δικους τους κωδικους οταν τους το πηγα, πριν το στειλουν ηλεκτρονικα... Μπορεις να το βρεις στο σαιτ του ypepth και να το εκτυπωσεις!!

ΟΚ ευχαριστώ.Μάλλον αυτό θα κάνω... Εσύ από πού το πήρες; Στο σχολείο σας το έδωσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Έχω 18667 μόρια για 2ο και 4ο πεδίο και δήλωσα 235 σχολές συνολικά από αυτά τα δύο πεδία (ε όλο και κάπου θα μπω:D). Θα σου γράψω τις 24 πρώτες επιλογές καθώς σε κάποια από αυτές υπολογίζω να μπω με την σειρά που τις δήλωσα:

1) ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2) Μηχανολόγων ΕΜΠ
3) Ναυπηγών Μηχανολόγων ΕΜΠ
4) Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
5) ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
6) Μεταλλείων-Μεταλλουργών ΕΜΠ
7) Πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ (εδώ γελάνε:lol:)
8) ΗΜΜΥ ΑΠΘ
9) Μηχανολόγων ΑΠΘ
10) Μαθηματικών Αθήνας
11) Φυσικής Αθήνας
12) Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
13) Φυσικής Θεσσαλονίκης
14) Πληροφορική και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας
15) Πληροφορική ΟΠΑ
16) Πληροφορική Χαροκοπείου
17) Στατιστικής ΟΠΑ
18) Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας ΟΠΑ
19) Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ
20) Πληροφορική ΑΠΘ
21) Χημικό Αθήνας
22) Χημικό ΑΠΘ
23) Γεωλογικό Αθήνας
24) Γεωλογικό ΑΠΘ
Λοιπον εκανα μια μικρη ερευνα για χαρη σου, τι ερευνα δηλαδη, εβγαλα τα ματια μου για να δω τη βαση με το 10% για τις σχολες που εχεις επιλεξει, και η πρωτη που πιανεις ειναι το χημικων μηχανικων Θεσσαλονικης!! Συγχαρητηρια, πολλη καλη σχολη και αν πεσουν λιγο οι βασεις μπορεις να πιασεις και καποια αλλη... Εχω ομως δυο αποριες: Το ΣΕΜΦΕ τι ακριβως ειναι (ασχετος βλεπεις με αυτα)?? Και κατι ακομα... Εσυ δε σκοπευες να δωσεις πανελληνιες του χρονου?? Αφου πιανεις μια τοσο καλη σχολη με το 10%, γιατι να μπεις σε αυτη τη διαδικασια??
-----------------------------------------
ΟΚ ευχαριστώ.Μάλλον αυτό θα κάνω... Εσύ από πού το πήρες; Στο σχολείο σας το έδωσαν;
Ναι, στο σχολειο, και μαλιστα κανα διμηνο νωριτερα:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Λοιπον εκανα μια μικρη ερευνα για χαρη σου, τι ερευνα δηλαδη, εβγαλα τα ματια μου για να δω τη βαση με το 10% για τις σχολες που εχεις επιλεξει, και η πρωτη που πιανεις ειναι το χημικων μηχανικων Θεσσαλονικης!! Συγχαρητηρια, πολλη καλη σχολη και αν πεσουν λιγο οι βασεις μπορεις να πιασεις και καποια αλλη... Εχω ομως δυο αποριες: Το ΣΕΜΦΕ τι ακριβως ειναι (ασχετος βλεπεις με αυτα)?? Και κατι ακομα... Εσυ δε σκοπευες να δωσεις πανελληνιες του χρονου?? Αφου πιανεις μια τοσο καλη σχολη με το 10%, γιατι να μπεις σε αυτη τη διαδικασια??
-----------------------------------------
Ναι, στο σχολειο, και μαλιστα κανα διμηνο νωριτερα:D!!

1) ΣΕΜΦΕ=Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών

2) Πανελλήνιες θα δώσω για να πάρω άδεια από τον στρατό και όχι για να κάνω μηχανογραφικό, αλλά αφού θα δώσω που θα δώσω ας κάνω και μηχανογραφικό, τσάμπα είναι:D. Επειδή το κόβω να μην ανοίγω βιβλίο και να πηγαίνω έτσι όπως είμαι μάλλον θα πατώσω:P αλλά πάλι μπορεί και όχι. Ο σκοπός μου είναι οι μηχανολόγοι ΕΜΠ με κατατακτήριες γι αυτό και το δήλωσα 2ο (όχι ότι θα 'μπαινα με το 10% αλλά λέμε τώρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
1) ΣΕΜΦΕ=Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών

2) Πανελλήνιες θα δώσω για να πάρω άδεια από τον στρατό και όχι για να κάνω μηχανογραφικό, αλλά αφού θα δώσω που θα δώσω ας κάνω και μηχανογραφικό, τσάμπα είναι:D. Επειδή το κόβω να μην ανοίγω βιβλίο και να πηγαίνω έτσι όπως είμαι μάλλον θα πατώσω:P αλλά πάλι μπορεί και όχι. Ο σκοπός μου είναι οι μηχανολόγοι ΕΜΠ με κατατακτήριες γι αυτό και το δήλωσα 2ο (όχι ότι θα 'μπαινα με το 10% αλλά λέμε τώρα).
Παντως ρε φιλε θαυμαζω το κουραγιο σου!! Εχεις ηδη τελειωσει μια πολυτεχνικη σχολη, και μαλιστα με πολυ υψηλο δεικτη δυσκολιας, και τωρα πας και για δευτερη, μη σου πω και για τριτη... Εισαι απλα ηρωας!! Προβλεπω οτι στο μελλον θα εισαι περιζητητος τοσο στη δουλεια σου, οσο και γαμπρος:P:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Λοιπον εκανα μια μικρη ερευνα για χαρη σου, τι ερευνα δηλαδη, εβγαλα τα ματια μου για να δω τη βαση με το 10% για τις σχολες που εχεις επιλεξει, και η πρωτη που πιανεις ειναι το χημικων μηχανικων Θεσσαλονικης!! Συγχαρητηρια, πολλη καλη σχολη και αν πεσουν λιγο οι βασεις μπορεις να πιασεις και καποια αλλη... Εχω ομως δυο αποριες: Το ΣΕΜΦΕ τι ακριβως ειναι (ασχετος βλεπεις με αυτα)?? Και κατι ακομα... Εσυ δε σκοπευες να δωσεις πανελληνιες του χρονου?? Αφου πιανεις μια τοσο καλη σχολη με το 10%, γιατι να μπεις σε αυτη τη διαδικασια??
-----------------------------------------
Ναι, στο σχολειο, και μαλιστα κανα διμηνο νωριτερα:D!!


τι διαφορα εχει το χημικων μηχανικων ΕΜΠ και ΑΠΘ???:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
τι διαφορα εχει το χημικων μηχανικων ΕΜΠ και ΑΠΘ???:what:
Βασικα καμια, απλα το ενα ειναι στην Αθηνα και το αλλο στη Θεσσαλονικη... Βεβαια μερικοι που περνανε στο ΕΜΠ και θελουν να το παιξουν υπερανω, διαδιδουν οτι ειναι καλυτερη σα σχολη, αλλα δεν ισχυει κατι τετοιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Παντως ρε φιλε θαυμαζω το κουραγιο σου!! Εχεις ηδη τελειωσει μια πολυτεχνικη σχολη, και μαλιστα με πολυ υψηλο δεικτη δυσκολιας, και τωρα πας και για δευτερη, μη σου πω και για τριτη... Εισαι απλα ηρωας!! Προβλεπω οτι στο μελλον θα εισαι περιζητητος τοσο στη δουλεια σου, οσο και γαμπρος:P:P!!

Με ανέβασες μάστορα:D. Thanks για τα καλά λόγια. Να βρεθεί και καμιά καλή κοπέλα να αποκατασταθούμε:D, όχι ακόμα βέβαια μικρός είμαι:P, γιατί όλο με τρελλές μπλέκω:D αλλά είναι αλλό θέμα αυτό.
-----------------------------------------
τι διαφορα εχει το χημικων μηχανικων ΕΜΠ και ΑΠΘ???:what:

είναι σε άλλες πόλεις:lol:
-----------------------------------------
Γιατι το δηλωσες?:P

Γιατί όχι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top