Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Η Κομοτηνή έχει μονο παιδαγωγικά,οικονομικά και νομική οποτε καταλαβαίνεις ότι το 80% των φοιτητών είναι γένους θηλυκού.Πάνω κάτω τα ίδια ισχύουν και για το Ρεθύμνο(Γνωστη και ως η Κομοτηνή του νότου :P) αλλα και σε μικρότερο βαθμό στον Βόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
με 17022 πιστευεις πιανω οικονομικων επιστημων?περσι ειχε 16481
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Η Κομοτηνή έχει μονο παιδαγωγικά,οικονομικά και νομική οποτε καταλαβαίνεις ότι το 80% των φοιτητών είναι γένους θηλυκού.Πάνω κάτω τα ίδια ισχύουν και για το Ρεθύμνο(Γνωστη και ως η Κομοτηνή του νότου :P) αλλα και σε μικρότερο βαθμό στον Βόλο.
Μαλιστα,πολυ ενδιαφερον:D.Θα το εχω υποψη μου ,αν δεν περασω στην Αθηνα:xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χαχαχα ρε φιλε ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
H κομοτηνη δεν εχει παιδαγωγικο, εχει ομως η Αλεξανδρουπολη:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
H κομοτηνη δεν εχει παιδαγωγικο, εχει ομως η Αλεξανδρουπολη:D!!


Σωστά...η Κομοτηνή έχει φιλολογικά και τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
με 17022 πιστευεις πιανω οικονομικων επιστημων?περσι ειχε 16481
Ωχ Παναγιά σέ παρακαλώ μήν το ξαναρωτήσεις!!!!Έχω μάθει απέξω τα μόρια σου πλέον και την περσινή βάση...Πιό πολύ για σένα αγχώνομαι παρά για μένα. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ. Αν σου πω πως περνάς και τελικά δέν περάσεις είναι καλύτερα από το να σου πώ πως δέν περνάς και τελικά να περάσεις; Λογικά περνάς αλλά ποτέ δεν ξέρεις. ΧΑΛΑΡΩΣΕ:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δε μπορώ να το πιστέψω αυτό που λέτε.Πραγματικά.

Αν δεν υπάρχει ο δάσκαλος που ενδιαφέρεται,ο καλός δάσκαλος αν θέλετε,πως θα υπάρξουν οι μελλοντικοί καλοί επιστήμονες στους οποίους αναφέρεστε?Όλα είναι μια αλυσίδα...Μπορεί δηλαδή να φαίνεται οτι η τεχνολογική εξέλιξη συντελείται αποκλειστικά από τους μηχανικούς,τους μαθηματικούς,τους φυσικούς κλπ(όχι από όλους εννοείται,από τις "διάνοιες" του χώρου αυτού),ωστόσο δεν πρέπει να ξεχνάμε τους ανθρώπους που έθεσαν τα θεμέλια-κυρίως όσον αφορά το ψυχικό και όχι τόσο το γνωστικό υπόβαθρο-προκειμένου οι λαμπροί αυτοί επιστήμονες να διαπρέψουν.

Και αυτό που λέτε για τους φιλολόγους,ελπίζω,οτι δεν το εννοείτε...Ξέρετε αλήθεια πόσους μαθηματικούς έχω συναντήσει οι οποίοι δεν μπορούν να συντάξουν ούτε μια απλή πρόταση?Αλίμονο αν περιμένω από αυτούς τους ανθρώπους,οι οποίοι δε διαθέτουν καμία πνευματική καλλιέργεια,να προχωρήσουν την επιστήμη...Να μας λείπει τέτοια πρόοδος στην τελική...Γιατί-και εδώ θέλω να καταλήξω-πολύ περισσότερο με ενδιαφέρει οι έλληνες του μέλλοντος να είναι ψυχικά υγιείς και ευτυχισμένοι,παρά να έχουν προχωρήσει στον τεχνολογικό τομέα και να είναι μέσα στην καταπίεση και τη μιζέρια...και για αυτό το σκοπό,η Ελλάδα έχει πολύ μεγαλύτερη ανάγκη από καλούς και υπεύθυνους δασκάλους παρά από τεχνοκράτες.


Σημείωση:Προσωπικά ιατρική θέλω να σπουδάσω και-οπως και εσείς-στενοχωριέμαι όταν βλέπω οτι η ελλάδα βρίσκεται στις τελευταίες θέσεις όσον αφορά την τεχνολογία...ωστόσο δε μπορώ σε καμία περίπτωση να παραγνωρίσω τη σημασία του ρόλου των δασκάλων,ο οποίος κυρίως στη σύγχρονη κοινωνία είναι καταλυτικός...
Ειναι το πιο σωστο πραγμα που εχω διαβασει μεσα σε αυτο το θεμα....:iagree:
Πραγματικα συγχαρητηρια για αυτα που εγραψες....:no1:
Απλα μπραβω...τα λογια μου ειναι περιττα...
-----------------------------------------
σου ευχομαι καλη επιτυχια γιατι εσυ τουλαχιστον προσπαθησες σε αντιθεση με εμενα.
τεσπα καληνυχτα.
:wow: Εισαι σοβαρος ρε συ? Δεν προσπαθησες που εδωσες τρεις χρονιες? Μη λες βλακειες. Δε μετρα μονο το αποτελεσμα αλλα κ η προσπαθεια κ εσυ οπως βλεπω προσπαθησες πολυ...μην απογοητευεσαι , ολα καλα θα πανε...:no1::D
-----------------------------------------
Ρε συ kouli , βρε καμαρι , μηπως εχεις καταπιει καμια κασετα? Πωσ γινεται να λες το ιδιο κ το ιδιο κ το ιδιο .....................πραγμα τοσες φορες? Ειλικρινα δεν βαριεσαι? Εγω εχω υπερβολικο αγχος που πιστευω πιο πολυ δεν μπορει να παει αλλα προσπαθω να μη γινω κ ετσι..:s ή ετσι :crazy: .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason_z89

Νεοφερμένος

Ο Jason_z89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αν δεν είναι gay ή υπερβολικά άσχημος πάντως μια χαρά θα περάσει και Κομο. :P
Κι επειδη στο πρώτο πεδίο το ποσοστό των ομοφυλοφίλων αντρών ειναι αρκετά υψηλότερο, να δεις πείνα που πεφτει στα κορίτσια στην Κομοτηνή! Πιο εύκολα βρίσκουν οι άντρες γκόμενο παρά τα κορίτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κι επειδη στο πρώτο πεδίο το ποσοστό των ομοφυλοφίλων αντρών ειναι αρκετά υψηλότερο, να δεις πείνα που πεφτει στα κορίτσια στην Κομοτηνή! Πιο εύκολα βρίσκουν οι άντρες γκόμενο παρά τα κορίτσια.
Aυτο τωρα απο που το συμπεραινεις?? Σε πληροφορω οτι περισσοτερους ομοφυλοφιλους γνωριζω, που ακολουθησαν τη θετικη κατευθυνση, παρα τη θεωρητικη!! Στην τεχνολογικη παλι κανεναν, η μαλλον εναν:P... Παντως ειναι αληθειας πως οσοι περασουμε Κομοτηνη-Αλεξανδρουπολη θα περασουμε καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason_z89

Νεοφερμένος

Ο Jason_z89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Aυτο τωρα απο που το συμπεραινεις?? Σε πληροφορω οτι περισσοτερους ομοφυλοφιλους γνωριζω, που ακολουθησαν τη θετικη κατευθυνση, παρα τη θεωρητικη!! Στην τεχνολογικη παλι κανεναν, η μαλλον εναν:P... Παντως ειναι αληθειας πως οσοι περασουμε Κομοτηνη-Αλεξανδρουπολη θα περασουμε καλα!!
Εχεις δίκιο. Απλα του πρώτου πεδίου είναι πιο αποφασισμένοι νωρίτερα για τις σεξουαλικές τους προτιμησεις και συνήθως κάνουν coming out γυρω στα 18, όπως κι εγώ. Οι πιο θετικοί περιμένουν λιγάκι. lol Θεωρία μου αυτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princessakiz

Νεοφερμένος

Η princessakiz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σαν φοιτήτρια νομικής πάντως (και μάλιστα Αθήνα) έχω να παρατηρήσω ότι στην πορεία οι άντρες στην νομική βελτιώνουν την εξωτερική τους εμφάνιση αν και εξακολουθούν να παραμένουν φλωράκια!χαχα
οσο για τους γκει-εντάξει τα αναμενόμενα!
εννοείται πως η φοιτητική ζωή στην επαρχία είναι ασύγκριτη!!και αυτό περιλαμβάνει και πολλές γυναίκες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
οι φιλολογιες ποσο λετε να ανεβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Aυτο τωρα απο που το συμπεραινεις?? Σε πληροφορω οτι περισσοτερους ομοφυλοφιλους γνωριζω, που ακολουθησαν τη θετικη κατευθυνση, παρα τη θεωρητικη!! Στην τεχνολογικη παλι κανεναν, η μαλλον εναν:P... Παντως ειναι αληθειας πως οσοι περασουμε Κομοτηνη-Αλεξανδρουπολη θα περασουμε καλα!!


Στο σχολείο μου πάντως υπάρχουν δύο εγγυημένοι gey που ήταν θετική!:jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Απο δω και περα παυω να ασχολουμαι.
Μολις ειδα τη βαση 19700 στο εθνος για την Ιατρικη Αθηνας.
Υπαρχουν δυο περιπτωσεις:
Ειτε αυτοι οι μαλακες παιζουν παιχνιδια για να επηρεασουν τις βασεις,δηλαδη λενε μαλακιες.
Ειτε λενε αληθεια,αλλα σαυτη την περιπτωση εαν με 19549 δεν πιανω ιατρικη Αθηνας τοτε ειμαι τοσο δυσαρεστημενος που δεν αξιζει να χαλασω το καλοκαιρι μου.
Διακοπτω την παρακολουθηση του θεματος και δεν ξανασχολιαζω.
Ετσι και δεν περασω θα με βρουν του χρονου...στους ΔΡΟΜΟΥΣ!
Καλο καλοκαιρι σε ολους.




ααααααααααααααααααααα....χθες βραδυ ειδα τις εκτιμησεις του εθνους για τις βασεις...και αγχωθηκα πολυ!!Εχω βγαλει 19542 μορια και φοβαμαι πως δεν θα πιασω ιατρικη πατρας...:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
το εθνος ελεγε πολλες υπερβολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ααααααααααααααααααααα....χθες βραδυ ειδα τις εκτιμησεις του εθνους για τις βασεις...και αγχωθηκα πολυ!!Εχω βγαλει 19542 μορια και φοβαμαι πως δεν θα πιασω ιατρικη πατρας...:'(:'(
ρε μην ακουει κανεις τους μακακες.Υπομονη μεχρι τον Αυγουστο για τα αποτελεσματα!Για τονωση πηγαιντε στην παραλια με κανενα γκομενακι!!!:):DΜονο αυτο θα σας τονωσει στην παρουσα φαση.Ετσι κι αλλιως αυτη τη στιγμη δε μπορειτε να κανετε τιποτα.Ο,τι ηταν να κανετε, το κανατε ηδη!Ανδρεας-18569 στο 5ο για αξιωματικων ΕΛ.ΑΣ με ειδ.κατ. πολυτεκνος.:jumpy::lol:LOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο και ισως χαζο.οταν καταθεσατε το μηχανογραφικο σας εβαλαν στην αρχη να γραψετε σ ενα τετραδιο το ονομα σας το λυκειο και το τηλ σας ?υπογραψατε κιολας? αν δεν βαλεις υπογραφη και γραψεις μονο τα στοιχεια σου πειραζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ασχετο και ισως χαζο.οταν καταθεσατε το μηχανογραφικο σας εβαλαν στην αρχη να γραψετε σ ενα τετραδιο το ονομα σας το λυκειο και το τηλ σας ?υπογραψατε κιολας? αν δεν βαλεις υπογραφη και γραψεις μονο τα στοιχεια σου πειραζει?
περσυ που καταθεσα οχι.φετος δεν εχω παει ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
κανενας που κατεθεσε φετος να μου απαντησει για να ειμαστε σιγουροι. ευχαριστω παντως κουλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top