Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Τρίτεκνος και έχουμε σπίτι Θεσσαλονίκη. Απλά ντάξει η μάνα μου τα πρήζει να πάω Αλεξανδούπολη που είναι πιο κοντά αλλά δεν θέλω :)... Αν και θα έχω μέσο στη σχολή λόγω γνωριμιών του πατέρα μου :D. Αλλά καλύτερα Θεσσαλονίκη πιστεύω.
πορε τυχερε αρα πας οπου γουσταρεις τοτε τι σκας με τις βασεις?πιανεις αλεξανδρουπολη και ερχεσαι με τη μια θεσσαλονικη αυτο θα πει τυχη:D
-----------------------------------------
Για πολιτικούς μηχανικούς ΕΜΠ θα ξεπεράσει το 19200???????
εννοειται:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Για πολιτικούς μηχανικούς ΕΜΠ θα ξεπεράσει το 19200???????
Ναι...Μαζι με ηλεκτρολογους μηχανικους θα πανε 19.300+...
Αυτα δειχνουν οι εκτιμισεις βασικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Για πολιτικούς μηχανικούς ΕΜΠ θα ξεπεράσει το 19200???????

Έστι φαίνεται Donald το άλλο δεν το λέω γιατί θα φάω ban:P. Κατά 99% θα το ξεπεράσουν ΠΜ και ΗΜΜΥ ΕΜΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
πορε τυχερε αρα πας οπου γουσταρεις τοτε τι σκας με τις βασεις?πιανεις αλεξανδρουπολη και ερχεσαι με τη μια θεσσαλονικη αυτο θα πει τυχη:D
-----------------------------------------

εννοειται:(

Δεν το ήξερα και γω μέχρι χθες. Νόμιζα μεττεγραφή μπορεί ο τρίτεκνος να πάρει για σχολή κοντά στον τόπο κατοικίας των γονιών μόνο :D. Καλά που ψάχτηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enik

Νεοφερμένος

Ο enik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια ΗΜΜΥ (ηλεκτρολογοι μηχανικοι) θεσ/νικη με 18.770 μορια πιανω ,πως το βλεπετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
για οργανωση και διοικηση επιχειρησεων μακεδονιας φτανουν 17581 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δεν το ήξερα και γω μέχρι χθες. Νόμιζα μεττεγραφή μπορεί ο τρίτεκνος να πάρει για σχολή κοντά στον τόπο κατοικίας των γονιών μόνο :D. Καλά που ψάχτηκα...
αν εχεις τυχη διαβαινε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
για οργανωση και διοικηση επιχειρησεων μακεδονιας φτανουν 17581 μορια

δυσκολο φιλε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κοτάξτε πού φτάσαμε! Παιδιά με 19600 να φοβούνται μήπως δεν περάσουν!:mad:
Καλά, θα σας πω εγώ αν δεν δηλώσουν και τελικά δούμε πτώση στις Ιατρικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ky52358

Νεοφερμένος

Ο ky52358 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια ΗΜΜΥ (ηλεκτρολογοι μηχανικοι) θεσ/νικη με 18.770 μορια πιανω ,πως το βλεπετε ?
Έχω 18891 και ευχομαι να είμαστε συνάδελφοι στο ΗΜΜΥ (ηλεκτρολογοι μηχανικοι) θεσ/νικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enik

Νεοφερμένος

Ο enik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κ εγω το ελπιζω φιλε μου ,αλλα ενταξει εσυ εισαι πιο ανετα ,δν νομιζω να ανεβει τοσο πολυ,αλλα τελευταια ακουω διαφορα κ ανυσηχω.μα καλα που θα φτασουν οι βασεις φετος ?δηλ οι επομενοι υποψηφιοι πως θα μπουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ νομίζω περνάω Ιατρική Θράκης και Οδοντιατρική Αθήνας, μπορεί και Ιατρική Ιωαννίνων και Οδοντιατρική Θεσ/νίκης... Ουφ! Μας έχουν ταράξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ky52358

Νεοφερμένος

Ο ky52358 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εσυ ποσο πιστευεισ οτι θα φηασουν οι βασεις ημμυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αν εννοείς εμένα, νομίζω ότι ΕΜΠ κοντά 19.300, Θεσ/νίκη όχι πάνω από 19.000, Πάτρα 18.400 και Θράκη κάτω από 18.000... Δικές μου προβλέψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enik

Νεοφερμένος

Ο enik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
νομιζω μια αυξηση 150 -200 μορια ειναι μεσα σε λογικα πλαισια(θα μου πεις τοσο σε βολευει να ανεβει,αλλα ακομα κ αυτη προσωπικα την θεωρω λιγο υπερβολικη) αλλα γενικοτερα οι υψηλοβαθμες σχολες σπανια εχουν μεγαλες αυξομειωσεις(γιατι ποσο να φτασουν τελικα,θα γινουν απροσιτες),κ οσον \φορα τα πολυτεχνεια αρα κυριως την τεχνολογικη δν υπηρχε καμια τεραστια διαφορα σε σχεση με αλλες χρονιες ωστε να δικαιλογησει τοσο μεγαλες αυξησεις,οι αριστουχοι αφορουν κατα κυριο λογο την θετικη κατευθηνση κ στοχευουν σε ιατρικεσ,φαρμακευτικεσ κτλ .το σιγουρο ειναι πωσ τπτ δν ειναι σιγουρο μεχρις τις 25 αυγουστου,αλλιως παω ξανθη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Απλώς το θέμα έιναι ότι επειδή πολλοί αριστούχοι δυστυχώς δε θα μπορούν να περάσουν στις ιατρικές, θα πάνε Πολυτεχνέια, γι' αυτό λένε και τέτοια μεγάλη αύξηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantin_red

Νεοφερμένος

Ο constantin_red αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

καπου εδω μεσα βρηκα την Ιατρικη Θεσ/νικης στα 19200 - 19450. τι ειναι αυτα τα νουμερα ρε παιδια αν ειναι να παει κι αυτη στα 19450 ζητω που καηκαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
καλα....η ημερα τις αποκαλυψης θα φτασει!
θα δουμε λοιπον αν οι εκτιμησεις αυτες ειναι πραγματι ανοησιες...
εμενα στην περιοχη μου...τι 19200 ειναι συνηθες φενομενο....:thanks:
-----------------------------------------
το 19200*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αρε παιδια θα μας φανε οι προφητιες !!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
το οκικονωμικων επιστημων αθηνα περσι ειχε 16481.εγω με 17022 πιστευετε το πιανω?
-----------------------------------------
το οικονωμικων επιστημων αθηνα περσι ειχε 16481.εγω με 17022 πιστευετε το πιανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top