Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Βρήκα αυτό που μιλάει για όλα
(μ' αρέσει να κάνω hyperlink:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλα ρε Κωνσταντινε τι παραπονιεσαι? Τουλαχιστον https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/g...-06-09/s29.pdf γραφει κατι για τι σχολη σου. Εγω τι να πω που τα ΤΕΙ του τριτου τα εχουν εντελως γραμμενα?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
οταν λετε μεγαλη ανοδος για χημικο...τι εννοειτε ??? Στα ποσα μορια περιπου ? ε φανταστικε roling ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Κουφάθηκες, ε?
αφου ειναι πολυ οι αριστουχοι δε θα ανεβουν τουλαχιστον 200 μορια ?
ολοι τοσο λενε:bye:
-----------------------------------------
οταν λετε μεγαλη ανοδος για χημικο...τι εννοειτε ??? Στα ποσα μορια περιπου ? ε φανταστικε roling ??
200
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλα ρε Κωνσταντινε τι παραπονιεσαι? Τουλαχιστον https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/g...-06-09/s29.pdf γραφει κατι για τι σχολη σου. Εγω τι να πω που τα ΤΕΙ του τριτου τα εχουν εντελως γραμμενα?:mad:
Kανεις λαθος!! Αν πας σε αυτο το link
https://www.ethnos.gr/article.asp?cat...&pubid=4304844 και πατησεις εκει που λεει (σελ.1), θα δεις πως εχει εκτιμηση και για τα ΤΕΙ του τριτου!! Για το παιδαγωγικο ομως τιποτα:'(:'(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Λετε να ανεβει η φαρμακευτικη αθηνων πανω απο 18880 μορια????δεν θα ηταν υπερβολικο?????:what::hmm:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoStyle

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Βλέπω πήρανε φόρα οι θεωρητικοί. Παιδιά ησυχάστε. Τα μόρια στο 1ο πεδίο κινούνται καθοδικά σε σχέση με πέρσι. Και σε σχέση με το βαθμό πρόσβασης. Αριθμητικά αν το πάρετε βγάινει αυτό. Κι αν ακόμα υπάρξει άνοδος δεν πρόκειται να είναι τότση όση δίνει ο Αρμαγιαννακης. Υπολογίστε από - 80 έως + 45 για τις σχολές του 1ου πεδίου.


Πολυ αισιοδοξο σε βρισκω! Μακαρι να ειναι οπως τα λες!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Καλα πως βγαζουν εκτιμησεις χωρις καν να εχουν γινει τα μηχανογραφικα οι " βεσεολογοι " ?Ειναι τελειως ακυρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λετε να ανεβει η φαρμακευτικη αθηνων πανω απο 18880 μορια????δεν θα ηταν υπερβολικο?????:what::hmm:...
Και μενα υπερβολικο μου φαινεται, αλλα ποτε δεν ξερεις!! Το τι εχουμε να ακουσουμε μεχρι τον Αυγουστο δε λεγεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

freestylemachine

Νεοφερμένος

Ο freestylemachine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Τελικα θα τα κρινει ολα η γαμημενη η εκθεση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

Τοσο μονο ? Μακαριιιιι....ειμαι 400 μορια πανω...δηλαδη νομιζετε ειμαι μεσα σε Χημικο Ηρακλειου εεε ??? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:sorry:Sorri τωρα το ειδα....
:'(Καλα ειναι σοβαροι? θα ανεβασουν την Λογοθεραπεια των Ιωαννινων 165 μορια??????:'(:'(:'(:'(:'(.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
:sorry:Sorri τωρα το ειδα....
:'(Καλα ειναι σοβαροι? θα ανεβασουν την Λογοθεραπεια των Ιωαννινων 165 μορια??????:'(:'(:'(:'(:'(.....


Εκτιμησεις ειναι Σοφια,κανεις δεν ξερει...Ειδικα χωρις να εχουν γινει μηχανογραφικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:sorry:Sorri τωρα το ειδα....
:'(Καλα ειναι σοβαροι? θα ανεβασουν την Λογοθεραπεια των Ιωαννινων 165 μορια??????:'(:'(:'(:'(:'(.....
Κοιτα, πραγματικα δε νομιζω να ανεβει τοσο πολυ... Και γω μολις το ειδα κουφαθηκα:jumpy:!!! Εγω το πολυ γυρω στα 100 μορια ανοδο την κοβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Το πιστευεις οτι εγω ειμαι 101 μορια πανω? Μακαρι να ανεβει μονο 100. Τσιμα τσιμα θα μπω, αν μπω!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Το πιστευεις οτι εγω ειμαι 101 μορια πανω? Μακαρι να ανεβει μονο 100. Τσιαμα τσιαμα θα μπω αν μπω!!!!:(


Μην ανησυχεις,μεσα εισαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Και μενα υπερβολικο μου φαινεται, αλλα ποτε δεν ξερεις!! Το τι εχουμε να ακουσουμε μεχρι τον Αυγουστο δε λεγεται...:P
οντως,πολλα εχουμε να ακουσουμε ακομα....παντως για το συγκεκριμενο τμημα 201 μορια(πιο πανω) μου φαινονται πολλα....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top