Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NoStyle

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/38202.html
του Αμαργιανακη δεν ειναι αυτο? :S
εννοουσα καποιο αλλο αρθρο εκτος απο αυτον!
-----------------------------------------
Μωρε το παιδαγωγικο το πιανω και μαλιστα ειμαι πολυ χαρουμενος, γαιτι το ηθελα απο την πρωτη γυμνασιου, απλα τον τελευταιο καιρο ειχα αρχισει να ελπιζω πως ισως το πιασω και στα Γιαννενα!! Βεβαια και η Αλεξανδρουπολη ειναι πολλη ωραια, αλλα στα Γιαννενα περναει και ο κολλητος μου, οποτε... Ναι, κυριως για το 1ο πεδιο ενδιαφερομαι!! Εσυ ποσα μορια εβγαλες και που στοχευεις??
Εβγαλα 18627 στο 1ο και 18773 στο 5ο. Στοχευω για Αξιωματικων Αστυνομιας. Περσι ειχε 18325. Πως το βλεπεις φετος;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/38202.html
-----------------------------------------

Εβγαλα 18627 στο 1ο και 18773 στο 5ο. Στοχευω για Αξιωματικων Αστυνομιας. Περσι ειχε 18325. Πως το βλεπεις φετος;...
Πιστευω οτι την πιανεις και μαλιστα με σχετικη ευκολια:no1:!! Συγχαρητηρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/g...-06-09/s29.pdf

Παιδια εμενα δε μου το ανοιγει, ουτε απο το site της καθημερινης!
Μηπως θα μπορουσε να με βοηθησει καποιος ή τουλαχιστον να μου πει ποσο δινει Πολιτικων και ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ???:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πιστευω οτι την πιανεις και μαλιστα με σχετικη ευκολια:no1:!! Συγχαρητηρια...
Να σαι καλα. Μετα το Παιδαγωγικο τι σκεφτεσαι αν γινει οτιδηποτε και δεν μπεις Αλεξανδρουπολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/g...-06-09/s29.pdf

Παιδια εμενα δε μου το ανοιγει, ουτε απο το site της καθημερινης!
Μηπως θα μπορουσε να με βοηθησει καποιος ή τουλαχιστον να μου πει ποσο δινει Πολιτικων και ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ???:thanks:
19350 αμφοτερα

Πόσο έβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/g...-06-09/s29.pdf

Παιδια εμενα δε μου το ανοιγει, ουτε απο το site της καθημερινης!
Μηπως θα μπορουσε να με βοηθησει καποιος ή τουλαχιστον να μου πει ποσο δινει Πολιτικων και ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ???:thanks:
19350 φιλε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
του Αμαργιανακη δεν ειναι αυτο? :S
εννοουσα καποιο αλλο αρθρο εκτος απο αυτον!
Πως τα βλεπεις τα πραγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Να σαι καλα. Μετα το Παιδαγωγικο τι σκεφτεσαι αν γινει οτιδηποτε και δεν μπεις Αλεξανδρουπολη;
Την Αλεξανδρουπολη ο,τι και να γινει την πιανω με ανεση, μπορει να μπω και απο τους πρωτους:P... Αλλα και παλι, μετα υπαρχει η Κρητη και η Ροδος!! Το παιδαγωγικο δεν το αφηνω με τιποτα, ειναι το μεγαλο μου ονειρο:)... Σα δευτερη επιλογη θα βαλω το εκπαιδευτικης και κοινωνικης πολιτικης Θεσσαλονικης (δασκαλος σε παιδια με ειδικες αναγκες)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
19350 αμφοτερα

Πόσο έβγαλες;

19350 φιλε μου

:thanks:Ευχαριστω πολυ παιδια..δε βλεπω να την πιανω αλλα ευτυχως μου αρεσει τοσο η Πατρα οσο και η Θεσσαλονικη! 19215 εβγαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
:thanks:Ευχαριστω πολυ παιδια..δε βλεπω να την πιανω αλλα ευτυχως μου αρεσει τοσο η Πατρα οσο και η Θεσσαλονικη! 19215 εβγαλα
Πολιτικούς ή ΗΜΜΥ; Αν είσαι πολιτικούς απθ θα είμαστε μαζί! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Και μαζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Πολιτικούς ή ΗΜΜΥ; Αν είσαι πολιτικούς απθ θα είμαστε μαζί! :bye:

Δεν εχω αποφασισει ακομα το σκεφτομαι..παντως αν παω απθ μιλαμε!:D
Και οι 2 για πολιτικοι πηγαινατε εξαρχης ή ησασταν αναμεσα και σε αλλες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Δεν εχω αποφασισει ακομα το σκεφτομαι..παντως αν παω απθ μιλαμε!:D
sure :D
-----------------------------------------
Δεν εχω αποφασισει ακομα το σκεφτομαι..παντως αν παω απθ μιλαμε!:D
Και οι 2 για πολιτικοι πηγαινατε εξαρχης ή ησασταν αναμεσα και σε αλλες σχολες?
Εγώ πήγα θετική για να έχω πολλές επιλογές καθώς δεν είχα καταλήξει. Τώρα τελευταία το οριστικοποίησα... :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγω ενω πριν ημουν αναμεσα σε ΗΜΜΥ και μηχανολογων τελικα απεκλεισα τους μηχανολογους και αρχισα να σκεφτομαι τους πολιτικους:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Λοιπον εγω περισυ σκεφτομουν και την ιατρικη αλλα οταν εδωσα την δευτερη φορα ημουν αποφασισμενη για τους πολιτικους κ το μετανιωνω που πηγα θετικη γιατι στο αοδε θα ειχα καλυτερο βαθμο απο την βιολογια κατ(18.7 εγραψα) αν και να πω την αληθεια φετος οταν βγηκαν τα μορια σκεφτομουν και την οδοντιατρικη πολυ σοβαρα αλλα τωρα ξαναγυρισα στον αρχικο μου στοχο τους πολιτικους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εγώ πάντως μετά τις ιατρικές και τις 2 οδοντιατρικές θα βάλω τα άπαντα των πολιτικών μηχανικών στο μηχανογραφικό......!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εντωμεταξυ οι μισοι γνωστοι μου λενε οτι εχει γεμισει ο κοσμος πολιτικους μηχανικους και δε θα εχει δουλεια και οι αλλοι μισοι οτι εχει πολυ καλη επαγγελματικη αποκατασταση...εσας ποια ειναι η γνωμη σας και τι εχετε ακουσει? (δυστυχως δεν εχω και συγγενη που να ειναι μεσα στο επαγγελμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Λοιπον εγω περισυ σκεφτομουν και την ιατρικη αλλα οταν εδωσα την δευτερη φορα ημουν αποφασισμενη για τους πολιτικους κ το μετανιωνω που πηγα θετικη γιατι στο αοδε θα ειχα καλυτερο βαθμο απο την βιολογια κατ(18.7 εγραψα) αν και να πω την αληθεια φετος οταν βγηκαν τα μορια σκεφτομουν και την οδοντιατρικη πολυ σοβαρα αλλα τωρα ξαναγυρισα στον αρχικο μου στοχο τους πολιτικους.
Κάπως έτσι και γω.:no1:
-----------------------------------------
Εντωμεταξυ οι μισοι γνωστοι μου λενε οτι εχει γεμισει ο κοσμος πολιτικους μηχανικους και δε θα εχει δουλεια και οι αλλοι μισοι οτι εχει πολυ καλη επαγγελματικη αποκατασταση...εσας ποια ειναι η γνωμη σας και τι εχετε ακουσει? (δυστυχως δεν εχω και συγγενη που να ειναι μεσα στο επαγγελμα)
Έτσι είναι .. Έγω έχω τον daddy μου στον κλάδο, με επηρέασε πολύ αυτό.. Αν γουστάρεις κάτι θα τα καταφέρεις πάντως. Έτσι πιστεύω(εκ του ασφαλούς θα μου πεις το λεω οκ)
-----------------------------------------
εγώ πάντως μετά τις ιατρικές και τις 2 οδοντιατρικές θα βάλω τα άπαντα των πολιτικών μηχανικών στο μηχανογραφικό......!:jumpy:
Τυπική διαδικασία! Πέρασες ιατρική, αφού! :D:no1::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top