Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
περσι ποσο εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
στο τριτο 18179 κ στο τεταρτο 17988
τα 19223 ειναι στο τεταρτο στο τριτο εχω 19147(ακουσα τον μπροστινο μου στο τελευταιο ερωτημα της βιολογιας κατ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
στο τριτο 18179 κ στο τεταρτο 17988
τα 19223 ειναι στο τεταρτο στο τριτο εχω 19147(ακουσα τον μπροστινο μου στο τελευταιο ερωτημα της βιολογιας κατ)
περσι που περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
στους ΗΜΜΥ ξανθης αλλα ήθελα πολιτικους μηχανικους κ δν επιασα την ξανθη για λιγα μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
....(ακουσα τον μπροστινο μου στο τελευταιο ερωτημα της βιολογιας κατ)

και σου βγηκε σε καλο ή σε κακό? :P

---------------- Now playing: Nightwish - The Poet and the Pendulum via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:sorry::sorry:Να απασχολησω λιγο την κουβεντα σας? :'(
Εψαξα στο google για αυτον τον αναθεματισμενο Αμαργιανακη( δεν ξερω αν το λεω σωστα) τι ειπε για τα ΤΕΙ κ δεν το βρισκω... ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ???:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
στους ΗΜΜΥ ξανθης αλλα ήθελα πολιτικους μηχανικους κ δν επιασα την ξανθη για λιγα μορια
βγήκε και κάτι καλό.. φέτος πέρασες θεσσ.. τι προτιμούσες να θυσιάσεις ένα χρόνο ή να σπουδάζεις 5+ χρόνια στην ξάνθη(όλα αυτα εκ των υστερων βέβαια).. εγώ έτσι σκεφτομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
και σου βγηκε σε καλο ή σε κακό? :P


οχι δν μου βγηκε σε καλο γιατι ηξερα την απαντηση και αυτος μου την ειπε λαθος κ εχασα γυρω στα 100 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
και σου βγηκε σε καλο ή σε κακό? :P


οχι δν μου βγηκε σε καλο γιατι ηξερα την απαντηση και αυτος μου την ειπε λαθος κ εχασα γυρω στα 100 μορια
πάντα πρέπει να εμπιστεύεσαι τον εαυτό σου, το πολύ πολύ να πληρώσεις τα δικά σου λάθη και όχι τα λάθη των άλλων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
:sorry::sorry:Να απασχολησω λιγο την κουβεντα σας? :'(
Εψαξα στο google για αυτον τον αναθεματισμενο Αμαργιανακη( δεν ξερω αν το λεω σωστα) τι ειπε για τα ΤΕΙ κ δεν το βρισκω... ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ???:(:(
Μάλλον δε θα ανέβασαν, Σοφία. Κάνε υπομονή μέχρι αύριο(δηλαδή σήμερα), θα βγουν κι αλλες εκτιμήσεις και θα έχουν τα ΤΕΙ. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoStyle

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
κανα θεωρητικο/θεωρητικια δεν παιζει να βρουμε εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
και σου βγηκε σε καλο ή σε κακό? :P


οχι δν μου βγηκε σε καλο γιατι ηξερα την απαντηση και αυτος μου την ειπε λαθος κ εχασα γυρω στα 100 μορια

ηθικο διδαγμα: ο μπροστινος ειναι βλακας

---------------- Now playing: Nightwish - The Poet and the Pendulum via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
κανα θεωρητικο/θεωρητικια δεν παιζει να βρουμε εδω?
Εδω.. λεγε αρχοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoStyle

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
βγήκε και κάτι καλό.. φέτος πέρασες θεσσ.. τι προτιμούσες να θυσιάσεις ένα χρόνο ή να σπουδάζεις 5+ χρόνια στην ξάνθη(όλα αυτα εκ των υστερων βέβαια).. εγώ έτσι σκεφτομαι :)

Μεχρι να βγουν οι βασεις δν ξερω αν περασα εδω.

Και αν περασα θα κανω φοιτητικη ζωη με την μαμα και τον μπαμπα .Πιστευω το ιδανικο θα ηταν να περασω πολιτικους στον βολο περισυ Εχω και μια φιλη περασε εκει αρχιτεκτονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τι πιστευεις για τις βασεις μας? :P
Κατ' αρχην ανοδος, μικροτερη απο περσι μεν, αλλα ανοδος. Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ηθικο διδαγμα: ο μπροστινος ειναι βλακας

εε οχι κ βλακας αλλα ποτε δν τον ακουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Μεχρι να βγουν οι βασεις δν ξερω αν περασα εδω.

Και αν περασα θα κανω φοιτητικη ζωη με την μαμα και τον μπαμπα .Πιστευω το ιδανικο θα ηταν να περασω πολιτικους στον βολο περισυ Εχω και μια φιλη περασε εκει αρχιτεκτονικη
Ναι, ε; Πάντως Βόλο δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα λόγια. Ένας γνωστός μου είναι στους πολιτικούς εκεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoStyle

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κατ' αρχην ανοδος, μικροτερη απο περσι μεν, αλλα ανοδος. Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος..:hmm:

εχεις δικιο , δεν ημουν και πολυ σαφης..για νομικη θεσσαλονικης ειμαι 50 μορια πανω και αλλοι λενε θα πεσει αλλοι θα ανεβει..και αναρωτιεμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top