Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

innermostfear

Νεοφερμένος

Ο innermostfear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Για τα τει του 5ου πεδιου εχει ακουστει κατι?Θα υπαρξει μεγαλη ανοδος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Για τα τει του 5ου πεδιου εχει ακουστει κατι?Θα υπαρξει μεγαλη ανοδος?
Προσωπικα πιστευω πως θα υπαρχουν ανοδικεσ τασεις αλλα οχι κατι το τρομερο,ας πουμε το πολυ 200 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πλακα κανεις ?!!!! Ελεος.... :'(:'( τοσο ευκολα ηταν πια....????? !!!! Ποσο να ανεβει αυτο το χημικο ηρακλειου ρε παιδια ??? Πανω απο 400 μορια ???!!!! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
κι εγω τα χειροτερα επαθα αλλα δεν ξερω αν πρεπει να το πιστεψω....γι αυτο ρωτησα αν υπαρχει περιπτωση...... εγω ειμαι 800 πανω αλλα φοβαμαι παρα πολυ....
ελπιζω να ειναι ακυρα αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
αμα εισαι 800 πανω και φοβασε τοτε εγω που ειμαι 170 μορια πανω απ'αυτη που θελω τι να κανω??
Ταματα?? Αμφιβαλω αν θα πιασουν ...
Μην γινομαστε παρανοϊκοι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εχω 17581 μορια στο 5 πεδιο,μπορω να πιασω την οργανωση και διοικηση μακεδονιας,17382 περισυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
επαναλαμβανω χαμηλοβαθμα τει και μεσαιες σχολες στα ιδια με μικρη ανοδο εως 100 μορια υψηλοβαθμες πολυ μεγαλη ανοδο ετσι δειχνουν τα στοιχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

innermostfear

Νεοφερμένος

Ο innermostfear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
επαναλαμβανω χαμηλοβαθμα τει και μεσαιες σχολες στα ιδια με μικρη ανοδο εως 100 μορια υψηλοβαθμες πολυ μεγαλη ανοδο ετσι δειχνουν τα στοιχεια
Αναφερεσαι στα χαμηλοβαθμα και μεσαια τει του 5ου πεδιου?
Εγω ειμαι 846 μορια πανω απο το εμποριας και διαφημισης θεσσαλονικης...και φοβαμαι για μεγαλη ανοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Αναφερεσαι στα χαμηλοβαθμα και μεσαια τει του 5ου πεδιου?
Εγω ειμαι 846 μορια πανω απο το εμποριας και διαφημισης θεσσαλονικης...και φοβαμαι για μεγαλη ανοδο.
φιλε μου την πιανεις σιγουρα μερικα μπορει να πεσουν κιολας απο αυτα τα τει λογω χαμηλης ζητησης α;κομα και 100 μορια σε καμια περιπτωση δεν την χανεις μπαινεις και σε αριστη θεση πιστευω
απο οτι μου λεγανε κατι παιδια στα τει μπορει να χουμε και μεγαλη πτωση γιατι χαρακτηριστικα οι επιδοσεις δεν ειναι καθολου καλες σε εκεινη την κλιμακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

innermostfear

Νεοφερμένος

Ο innermostfear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι!Τη θελω πολυ αυτη τη σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι!Τη θελω πολυ αυτη τη σχολη!
και θα την πιασεις φιλε μου καλες σπουδες και απο οτι βλεπω και απο το ονομα της σχολης εχει πολυ μελλον ειναι πολυ προσδοφορο επαγγελμα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε συ roling, κανε και μια προβλεψη και για μενα, ξερω βεβαια πως θα με απογοητευσεις, αλλα ας κανω μια προσπαθεια... Το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης στα Γιαννενα ποσο λες να παει?? Περυσι ειχε 18133 μορια... Αν μπορεις θελω να μου δωσεις αριθμο!! Να σου θυμισω βεβαια πως οι αριστουχοι της θεωρητικης φετος μπορει να ηταν 200 περισσοτεροι, αλλα δε γραψανε τοσο καλα στα Αρχαια και την Ιστορια (χειροτερα απο περυσι)!! Περιμενω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
κοιτα λογικα αν δηλωσουν πολυ της θεωρητικης η ανοδος θα ειναι της πλακας 30-50 μορια αν μπουν πολυ της τεχνολογικης που εκει ειναι υπερδιπλασιοι οι αριστουχοι τα πραγματα ψιλοσκουραινουν οχι σε απελπιστικο σημειο αντε 100 μορια να παρει γενικα δηλωνεται και απο τεχνολογικη το παιδαγωγικο?εννοωι τραβαει ρευμα πολυ?εσυ τι ακους? απο εκει θα παιχτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
κοιτα λογικα αν δηλωσουν πολυ της θεωρητικης η ανοδος θα ειναι της πλακας 30-50 μορια αν μπουν πολυ της τεχνολογικης που εκει ειναι υπερδιπλασιοι οι αριστουχοι τα πραγματα ψιλοσκουραινουν οχι σε απελπιστικο σημειο αντε 100 μορια να παρει
Εγω εχω +95, γι αυτο αγχωνομαι:'(... Δε μπορουσα να εχω +110 να ειμαι σιγουρος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Εγω εχω +95, γι αυτο αγχωνομαι:'(... Δε μπορουσα να εχω +110 να ειμαι σιγουρος??
50 50 οι πιθανοτητες μπορει και 70 30 να μπεις αναλογα με τη ζητηση που θα χει αν ηξερα τη ζητηση θα σου λεγα σιγουρα μακαρι να το πιασεις:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Θεσεις στα περιζητητα τμηματα ειναι περιορισμενες ...
Οταν γεμισουν οσοι μεινουν απεξω πανε στα αμεσως επομενα στην βαθμολογικη κλιμακα και ουτο καθ'εξης
Πιστευω τμηματα απο 15000-16000 μορια και κατω δεν θα επιρεαστουν ιδιαιτερα απο την τρελη αυξηση των εισακτεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Roling με τις μαντικες σου ικανοτητες ριξε μια ελπιδα κ προς τα εδω...:'(
Λογοθεραπεια Ηπειρου με βαση 14.235 που λες να παει φετος? Ξερω πως εσυ κ πολλοι αλλοι ισως να με εχετε βαρεθει αλλα ανθρωπος ειμαι κ εγω κ ανησυχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
φοβαμαι επειδη ακουσα για μεγαλη ανοδο στο 2ο πεδιο!!! στην αρχη δεν ειχα τοσους φοβους!! αλλα οσο να ναι λογικο δεν ειναι να μην μπορω να ηρεμησω???? 800 μορια παραπανω μπορει να ειναι ενα καλο περιθωριο ειναι ομως και καλη αποσταση ασφαλιας??? αυτο ειναι το θεμα...(δινω κ 2η χρονια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Τι τρελένεσται έτσι με τον Roling?Απόγονος του Τειρεσία ειναι?Κανείς δεν μπορεί να ξέρει πως θα κυμανθούν οι βάσεις,δείτε ο καθένας τα στατιστικά μόνος του και βγάλτε τα συμπεράσματά σας,μην πανικοβάλλεστε από τον κάθε Χ και Ψ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Εγώ για τις βάσεις του 3ου πεδίου (μήν με πάρετε με τις πέτρες απλά μία εκτίμηση κάνω) πιστεύω πως θα είναι: Ιατρική Αθήνας 19400, Θεσσαλονίκης 19250 (συνήθως είναι 100-150 μόρια κάτω της Αθήνας), Πάτρας 19150 (συνήθως 50-100 μόρια κάτω της Θεσσαλονίκης), Λάρισας 19100 (συνηθίζει να απέχει 50 μόρια από την Πάτρα), Ιωαννίνων 19050 ( γύρω στα 50 μόρια κάτω από τα Λάρισα), Κρήτης 18950 (γύρω στα 100 μόρια κάτω από Γιάννενα), Αλεξανδρούπολης 18900.
{Άν κάποιος παρατηρήσει τις βάσεις μετά το 2000 θα διαπιστώσει πως η ψηλότερη σε μόρια ιατρική (κατά βάση Αθήνα) απέχει από την χαμηλότερη (Αλεξανδρούπολη) περίπου 400-500 μόρια}
Οδοντιατρική Αθήνας 19000 (πέρισυ ήταν ψηλότερα από ιατρική Κρήτης και Αλέξανδρούπολης), Θεσσαλονίκης 18950 (συνηθίζει να απέχει λίγα μόρια από της Αθήνας), Φαρμακευτική Αθήνας 18850 (όπως και πέρισυ είναι περίπου 50 μόρια κάτω από την ιατρική Αλέξανδρούπολης), Θεσσαλονίκης 18800( βέβαια εδώ πρέπει να πούμε πως πάντα η φαρμακευτική Θεσσαλονίκης είχε ψηλότερη βάση από την Αθήνα εκτός από πέρισυ), Πάτρας 18750, Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης 18550 και Καρδίτας 18350. Το βιολογικό Αθήνας πιστεύω γύρω στο 18500 γιατί συνήθως είναι πιό κάτω απτην κτηνιατρική Θεσσαλονίκης.
.θεωρω οτι ειναι λιγο παρατραβρηγμενες οι προβλεψεις για τα περιφερειακα τμηματα πχ .-ηρακλειο ! δεν ειναι δυνατον ενας μαθητης με 19000 μορια να φοβαται αν θα πιασει ιατρικη > .σιγουρα ο υψηλος βπ. τρομαζει ,παντος πτωση σημειωσεαι ο βμ απο 18-18,9/στοιχειο που δικαιλογει και την πτωση 100 μ. στην περσινη ιατρικη αλεξανδ> σε σχεση με 2007 .αρα μια αλλη προσεγγιση ειναι ι.αλεξανδρουπολη 18850 -ι .ηρακλειο 18910 και γιαννενα 18970
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια ποσο λετε να ανεβει το Γεωγραφιας Χαροκοπειου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top