Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Η αλεξανδρούπολη είναι χωριό μπροστά στην Θεσσαλονίκη :D
Και η Ιατρική της Θεσσαλονίκης είναι κοτέτσι φτιαγμένο από λαμαρίνες μπροστά στην Ιατρική της Αλεξανδρούπολης!
Έλεος παιδιά! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Και η Ιατρική της Θεσσαλονίκης είναι κοτέτσι φτιαγμένο από λαμαρίνες μπροστά στην Ιατρική της Αλεξανδρούπολης!
Έλεος παιδιά! :mad:

Δεν παύει να είναι Θεσσαλονίκη όμως... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν παύει να είναι Θεσσαλονίκη όμως... ;)

Συμφωνώ! Και η Ιατρική της δεν παύει να είναι χάλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Συμφωνώ! Και η Ιατρική της δεν παύει να είναι χάλια!

Η ιατρικη της Αλεξανδρουπολης δλδ ειναι καλυτερη; Και για τις δυο (Θεσσαλονικη-Αλεξανδρουπολη) εχω ακουσει τα χειροτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Η ιατρικη της Αλεξανδρουπολης δλδ ειναι καλυτερη; Και για τις δυο (Θεσσαλονικη-Αλεξανδρουπολη) εχω ακουσει τα χειροτερα:P
Απλά δεν συγκρίνονται! Για την Αλεξανδρούπολη μάλλον θα σου μίλησε κανένας άσχετος! Εγώ μπορώ να σου διαβεβαιώσω,μιας και ξέρω πολύ καλά και τις 2 Ιατρικές,, τη τεράστια διαφορά τους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Απλά δεν συγκρίνονται! Για την Αλεξανδρούπολη μάλλον θα σου μίλησε κανένας άσχετος! Εγώ μπορώ να σου διαβεβαιώσω,μιας και ξέρω πολύ καλά και τις 2 Ιατρικές,, τη τεράστια διαφορά τους! :)

Τι να σου πω, ο ξαδερφος μου μου ειπε διαφορα ο οποιος σκεφτοταν να κανει διδακτορικο στην Αλεξανδρουπολη. Επισης, μια φοιτητρια που εκανε ενα χρονο εκει και μετα περασε με 10% Κρητη...Αλλα οντως, προσωπικη πειρα δεν εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katie18

Νεοφερμένος

Η katie18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εχει κανεις υποψιν του αν θα παρουσιασουν ανοδο οι νοσηλευτικες στα αει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Τι να σου πω, ο ξαδερφος μου μου ειπε διαφορα ο οποιος σκεφτοταν να κανει διδακτορικο στην Αλεξανδρουπολη. Επισης, μια φοιτητρια που εκανε ενα χρονο εκει και μετα περασε με 10% Κρητη...Αλλα οντως, προσωπικη πειρα δεν εχω

Μπορεί όντως να έχεις δίκιο. Απλά είπα αυτό που πιστεύω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Σε σχολή και γω άκουσα ότι είναι καλύτερη. Το κύριο πλεονέκτημα είναι ότι επειδή είναι επαρχία και είναι λίγα άτομα, οι καθηγητές είναι πιο κοντά στους μαθητές.

Σαν πόλη βέβαια με την Θεσσαλονίκη δεν συγκρίνεται η Αλεξανδρούπολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Η αλεξανδρούπολη είναι χωριό μπροστά στην Θεσσαλονίκη :D
ελεος αυτα βλεπω και γελαω δηλαδη εσενα σε χαλαει να πηγαινες ιατρικη?ρε ηρεμηστε λιγο ολες το ιδιο ειναι το ιδιο μετρανε αγορα εργασιας ελεος απλα ελεος:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Καλημερα,εβγαλα 18013 στο 2ο και 4ο πεδιο.Ενδιαφερομαι για τοπογραφους μηχανικους ειτε ΕΜΠ ειτε ΑΠΘ.Τι λετε τους πιανω?

Εγώ έβγαλα 19288 και ήθελα τοπογράφων, ίσως δηλώσω Πολιτικών Μηχανικών... Πιστεύω οτι θα ανέβουν λίγο αλλά τα 18013 θα σου φτάσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παιδεσ κατι πολλυ ασχετο με το τοπικ και ζητο συγνομη γιαυτο....:xixi:
αλλα εχει βγει η προκυρυξη τησ αστυνομιασ
πηγενετε σε ενα ΑΤ και ρωτηστε ειναι μεχρι τισ 6 ιουνιου:no1:
και οσον αφορα την βασει αστυφηλακον εχω ακουσει απο πολλουσ ακομα και απο τον υπαστηνομο σημερα οτι 8α πεσει..:jumpy:
αντε να δουμε!!!

Γεια σας.Εδωσα φετος 3 φορα πανελλαδικες κ εβγαλα 14259 θα εβγαζα παραπανω αλλα ο ενας οικονομια μοθ εβαλε 19 κ αλλος 17 με συνεπεια να πεσω στο 18.Θα ηθελα να ρωτησω αν πιστευεται οτι περναω δεδομενου των γεγονοτων (κ αλλος θανατος αστυνομικου) κ τον κατα περιπου 650 ατομων παραπανω φετος.Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπερα να ρωτησω κατι? ξετεται ποσο μπορει να ανεβουν οι βασεις στο 2ο πεδιο για το οικονομικο πανεπιστιμιο στη σαμο? για το τμημα της στατιστικης? εγω εχω περιθοριο να ανεβουν 800 μορια.θα την πιασω τη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassiak6

Νεοφερμένος

Η vassiak6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω τι πιστευετε...θελω να περασω μαθηματικο πάτρας...περσι έπεσε 600 μόρια..τι λετε να γινει φετος???μπορει να γινει και φετος το ιδιο?? θελω 670 μορια για να περασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Kαλησπέρα παιδιά! Το γεγονός ότι φέτος έδωσαν λιγότερα παιδιά ΑΟΘ είναι ευννοικό για τις μεσαίες σχολές του 5ου πεδίου; Δηλαδή η βάση τους θα πέσει; Έβγαλα 15603 μόρια και το τμήμα που με ενδιαφέρει είναι το Δημόσιας Διοίκησης Παντείου που πέρσι είχε 15476. θα ανέβει πάνω από 100 μόρια πιστεύετε;

ξαναευχαριστώ :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Kαλησπέρα παιδιά! Το γεγονός ότι φέτος έδωσαν λιγότερα παιδιά ΑΟΘ είναι ευννοικό για τις μεσαίες σχολές του 5ου πεδίου; Δηλαδή η βάση τους θα πέσει; Έβγαλα 15603 μόρια και το τμήμα που με ενδιαφέρει είναι το Δημόσιας Διοίκησης Παντείου που πέρσι είχε 15476. θα ανέβει πάνω από 100 μόρια πιστεύετε;

Αχ αυτές τις ερωτήσεις.... Ούτε ο μάντης Κάλχας δεν μπορεί να τις απαντήσει. Και εσύ καταλαβαίνεις ότι είναι οριακό το θέμα. Κάνεις το καθήκον να τη δηλώσεις και... υπομονή!

Αυτό που θέλω όμως να θυμίσω είναι ότι η συγκεκριμένη σχολή βρίσκεται νομίζω και στο 1ο Πεδίο... οπότε ακόμα πιο δύσκολο να υπολογίσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αχ αυτές τις ερωτήσεις.... Ούτε ο μάντης Κάλχας δεν μπορεί να τις απαντήσει. Και εσύ καταλαβαίνεις ότι είναι οριακό το θέμα. Κάνεις το καθήκον να τη δηλώσεις και... υπομονή!

Αυτό που θέλω όμως να θυμίσω είναι ότι η συγκεκριμένη σχολή βρίσκεται νομίζω και στο 1ο Πεδίο... οπότε ακόμα πιο δύσκολο να υπολογίσεις...

αυτο ρωτάω! στο πρωτο πεδιο ακουγεται οτι θα ανεβουν; προφανως δεν μπορει να ξερει κανεις,απλα ρωταω να δω τι λεγεται γενικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosnifo

Νεοφερμένος

Ο panosnifo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 19288 και ήθελα τοπογράφων, ίσως δηλώσω Πολιτικών Μηχανικών... Πιστεύω οτι θα ανέβουν λίγο αλλά τα 18013 θα σου φτάσουν.
Αν θες Αθηνα ειναι ενας πολυ καλος μου φιλος στους πολιτικους μηχανικους.Λεει πως ειναι πολυ καλη η σχολη αρκει φυσικα να εχεις ορεξη,αυτος εχει και τ παει πολυ καλα.Οποτε αν σου αρεσει μη διστασεις.:)

Εμενα πως με βλεπεις για ΕΜΠ,πιανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια σασ παρακαλω μια απαντηση για την δοιηκηση επιχηρεισεων στις σερρες ειχε περσυ 8988 μορια λετε να ανεωει πανς απο 10000???? σας παρακαλω.........απαντηστε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top