Βάρος και ανησυχίες

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπάρχουν άνθρωποι που δίνουν τεράστια σημασία στο βάρος τους.Άλλοι καθόλου.Εγώ πιστεύω σε ένα ενδιάμεσο στάδιο! Γνώμες?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Πρέπει να ενδιαφέρεται κανείς για το βάρος του, γιατί σε ακραία σημεία επηρεάζει την υγεία του. Επίσης καλό είναι να ενδιαφερόμαστε για το βάρος μας - σε λογικά πλαίσια - για λόγους εμφάνισης και αυτοπεποίθησης. Το σπαστικό είναι όμως το να ασχολείται κάποιος όλη μέρα με τα 100 γραμμάρια που έβαλε και πώς θα τα χάσει... -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ΩΩ ναι αυτό εννοώ ρε Ειρηνη.Κόλλημα δηλαδη!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
O έλεγχος του βάρους μας καταρχήν δείχνει προσωπική φροντίδα,όλοι μας είναι ανάγκη να φροντίζουμε για την υγεία μας!
Ωστόσο εμένα δεν μ αρέσουν κάποιοι(και κυρίως κάποιες) που βγαίνεις βόλτα μαζί τους και σου έρχονται με τον θερμιδομετρητή :confused:
οι υπερβολές πάντα πρέπει να αποφεύγονται,σε οτιδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Η προσοχή του βάρους είναι προσωπική υποχρέωση του καθενός μας. Πρέπει να προσέχεις και να προσπαθείς να μην το παρακάνεις. Ούτε πολλά παραπάνω κιλά αλλά ούτε και ακραίο αδυνάτισμα. Οι γιατροί πάντως λένε πως είναι προτιμότερο για έναν άνθρωπο να είναι κάποια κιλά παραπάνω από το φυσιολογικό παρά κάποια κιλά παρακάτω. Σε καμία περίπτωση πάντως δεν πρέπει να καταλήξεις να είσαι έρμαιο των παθών σου,είτε αυτό σημαίνει πως είσαι δούλος του φαγητού είτε της ματαιοδοξίας σου. Όλα με μέτρο λοιπόν για να ζεις φυσιολογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Πρεπει να ομολογησω οτι εχω προσωπικο κολλημα με το βαρος (πλεον).
Ολα αρχισαν περσι το χειμωνα που ειχα φτασει στα 58 κιλα και αναλογικα με το υψος μου φαινοταν οτι ειχα ''παρει'' καποια κιλακια.Απεκτησα μπουτακια,μπρατσακια,λιγο προγουλι κλπ ....

Η μητερα μου αμεσως που εβαλε χερι....<<Μην τρως αυτο και οχι εκεινο κλπ κλπ κλπ >>..

Ετσι μεσα σε χρονο ρεκορ (που καταλαβα και τι ειχε παιξει) εχασα τα κιλα π ειχα παρει και εφτασα παλι στο κανονικο μου(50-52)

Το θεμα ειναι οτι πλεον αυτο μου εχει γινει εμμονη ιδεα...Δηλαδη τρωω κατι λ.χ ενα κρουασαν θα κοιταξω τις θερμιδες , την ποσοτητα,θα κανονισω μετα να μην φαω ενα γευμα ή να γυμναστω (περπατημα,ποδηλατο,τρεξιμο)για να το ''καψω''.Δυστυχως τωρα εχω φτασει στο αλλο ακρο...Να τρωω τρια γευματα και τις λιγουρες μου να τις σκοτωνω πινοντας πολυ πολυ πολυ νερο(π φουσκωνει) ή τρωγοντας τσιχλα 'η ξηρους καρπους ή φρουτα και σε ακραιες περιπτωσεις κατι κανονικο το οποιο ομως θα κοιταξω να γυμναστω και να το χασω μεσα στην ιδια μερα...Αυτα βεβαια σπανια γτ και με τα τρια γευματα π τρωω νιωθω φουσκωμα και ταση για εμετο...

Οι γονεις μου μου λενε να τρωω ολη την ωρα και με φωναζουν ανορεξικο και κοκκαλιαρικο...Δεβ ξερω ν εχουν δικιο...αλλα εγω τωρα ειμαι στα 52 κιλα περιπου και νιωθω οτι εχω κοιλιες,μπουτια κλπ ενω οι αλλοι μ λενε οχι ....πφφφφφφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πρεπει να ομολογησω οτι εχω προσωπικο κολλημα με το βαρος (πλεον).
Ολα αρχισαν περσι το χειμωνα που ειχα φτασει στα 58 κιλα και αναλογικα με το υψος μου φαινοταν οτι ειχα ''παρει'' καποια κιλακια.Απεκτησα μπουτακια,μπρατσακια,λιγο προγουλι κλπ ....

Η μητερα μου αμεσως που εβαλε χερι....<<Μην τρως αυτο και οχι εκεινο κλπ κλπ κλπ >>..

Ετσι μεσα σε χρονο ρεκορ (που καταλαβα και τι ειχε παιξει) εχασα τα κιλα π ειχα παρει και εφτασα παλι στο κανονικο μου(50-52)

Το θεμα ειναι οτι πλεον αυτο μου εχει γινει εμμονη ιδεα...Δηλαδη τρωω κατι λ.χ ενα κρουασαν θα κοιταξω τις θερμιδες , την ποσοτητα,θα κανονισω μετα να μην φαω ενα γευμα ή να γυμναστω (περπατημα,ποδηλατο,τρεξιμο)για να το ''καψω''.Δυστυχως τωρα εχω φτασει στο αλλο ακρο...Να τρωω τρια γευματα και τις λιγουρες μου να τις σκοτωνω πινοντας πολυ πολυ πολυ νερο(π φουσκωνει) ή τρωγοντας τσιχλα 'η ξηρους καρπους ή φρουτα και σε ακραιες περιπτωσεις κατι κανονικο το οποιο ομως θα κοιταξω να γυμναστω και να το χασω μεσα στην ιδια μερα...Αυτα βεβαια σπανια γτ και με τα τρια γευματα π τρωω νιωθω φουσκωμα και ταση για εμετο...

Οι γονεις μου μου λενε να τρωω ολη την ωρα και με φωναζουν ανορεξικο και κοκκαλιαρικο...Δεβ ξερω ν εχουν δικιο...αλλα εγω τωρα ειμαι στα 52 κιλα περιπου και νιωθω οτι εχω κοιλιες,μπουτια κλπ ενω οι αλλοι μ λενε οχι ....πφφφφφφφφφφφφφφ



Oύτε 3 γεύματα δε μπορώ να φάω πλέον. Ή τρωω, αλλά πολύ μικρές μερίδες.
Πριν από κάποια χρόνια λόγω μιας ''φάσης'' που περνούσα είχα πάει στα 45 κιλά. Ήμουν 55. (1.62 περίπου ύψος)
Μετά από τα 45, πήγα 47 και πλέον είμαι 52, χωρίς να έχω αυξήσει τα γεύματά μου.:worry:
Έχει συνηθίσει ο οργανισμός μου να μην τρώω κανονικά. Φουσκώνω με το παραμικρό.
Είμαι στα κανονικά κιλά μου τώρα. Αλλά νιώθω ότι δεν έχω ωραίο σώμα.
Οι γονείς μου και οι φιλοι μου έχω την ίδια αντίδραση με τους δικούς σου.

Τι θα κάνουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
το ''ενδιάμεσο'' είναι το επιθυμητό, σαφώς...προσωπικά πάντως προτιμώ να είναι κάποιος(κάποια μάλλον) με <<το θερμιδομετρητή στο χέρι>>, παρά να έχει χάσει τη μπάλα με το φαγητό και να μη τη νοιάζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:/: μα και με το να είναι κάποιος με τον θερμιδομετρητή στο χέρι δεν σημαίνει πως αυτός είναι περισσότερο υγιής από κάποιον που "έχει χάσει την μπάλα" με τα κιλά του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εγω ημουν παλια χοντρος,αδυνατησα και μεττα τα ξαναπηρα με τις πανελληνιες

πρεπει να προσεχει κανεις το βαρος του
οχι μονο λογω της ευεξιας που εχει καποιος με φυσιολογικα κιλα αλλα και λογω αυτοπεποίθησης κυριως με τις κοπελες...ειναι αλλη φαση οσο και να το κανουμε και να μην θελουμε να το παραδεχτουμε ειναι απο τα πραγματα που ολοι βλεπουμε στον εαυτο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
δε μιλάω για υγεία τόσο...δε μου αρέσει να βλέπω νέους ανθρώπους να μην προσέχουν και να μην ενδιαφέρονται για το σώμα τους...αν δεν τους απασχολεί τώρα, τότε πότε, όταν θα φτάσουν τα 40 και θα είναι πολύ δυσκολότερο να συγκρατηθούν και να ελέγξουν το βάρος τους(λόγω μεταβολισμού)?!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Συνήθως στις μικρότερες ηλικίες η προσοχή στα κιλά γίνεται βασικά για την εμφάνιση,στην εφηβεία ειδικότερα ενδιαφερόμαστε για το πως θα μας βλέπουν οι άλλοι νομίζοντας ότι μόνο αυτό είναι κριτήριο για να σε προσεγγίσει κάποιος(λογικό είναι).
Αργότερα όμως,νομίζω ότι θέλουμε να προσέχουμε το βάρος μας γιατί επέρχονται και προβλήματα υγείας.
Κατ'εμέ καλό θα ήταν όλα τα παιδιά από μικρή ηλικία να ενημερώνονται για την σωστή διατροφή που αυτά θα πρέπει να έχουν,όχι μόνο για το θέμα κιλών αλλά και για προβλήματα υγείας που ενδεχομένως παρουσιαστούν αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
μαζί σου, απλά νομίζω ότι για να έρθουν τα προβλήματα υγείας μιλάμε για παχυσαρκία πλέον...εκεί χρειάζεται βοήθεια ο εκάστοτε...

ενημέρωση-το παν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δε μιλάω για υγεία τόσο...δε μου αρέσει να βλέπω νέους ανθρώπους να μην προσέχουν και να μην ενδιαφέρονται για το σώμα τους...αν δεν τους απασχολεί τώρα, τότε πότε, όταν θα φτάσουν τα 40 και θα είναι πολύ δυσκολότερο να συγκρατηθούν και να ελέγξουν το βάρος τους(λόγω μεταβολισμού)?!!!


ναι οκ αλλο υπερβαρος και αλλο γεματουλης παντως....και ναι εχεις δικιο οτι στις μεγαλες ηλικιες ειναι καπως ξεμπαλωμενοι αλλα για αυτο νομιζω,κυριως στους αντρες ,συνηθως φταιει το ποτο....

Συνήθως στις μικρότερες ηλικίες η προσοχή στα κιλά γίνεται βασικά για την εμφάνιση,στην εφηβεία ειδικότερα ενδιαφερόμαστε για το πως θα μας βλέπουν οι άλλοι νομίζοντας ότι μόνο αυτό είναι κριτήριο για να σε προσεγγίσει κάποιος(λογικό είναι).

σχεδον σε ολες τις ηλικιες για την εμφανιση και την εντυπωση του αντιθετου φιλου γινεται,τι λεμε τωρα...
και κακα τα ψεματα απο τα βασικα κριτηρια ειναι το look του αλλου/ης.Αν αυτο δεν ισχυε αντι για το ρουβα θα λατρεύατε τον ΠΑΠΑΝΟΥΤΣΟ,δηλαδη

this
https://1.bp.blogspot.com/_16N-uuTISQo/RqmA7Xo8s3I/AAAAAAAAD50/f6kbff7NIg4/s400/1kn22d-3.gif


not this



Αργότερα όμως,νομίζω ότι θέλουμε να προσέχουμε το βάρος μας γιατί επέρχονται και προβλήματα υγείας.

ε οκ αυτο εννοειται αλλα αυτο το αργοτερα ειναι σιγουρα μετα τα 40 και συνηθως 50+++

Κατ'εμέ καλό θα ήταν όλα τα παιδιά από μικρή ηλικία να ενημερώνονται για την σωστή διατροφή που αυτά θα πρέπει να έχουν,όχι μόνο για το θέμα κιλών αλλά και για προβλήματα υγείας που ενδεχομένως παρουσιαστούν αργότερα
συμφωνω απολυτως και να αθλουνται κιολας ειναι πολυ σημαντικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ο ρουβάς είναι άσχημος και πολύ "ψεύτικος" :P
νταξ δεν λέω γίνεται σίγουρα για εμφάνιση αλλά η θειά μου η παρθένα δεν θα αδυνατίσει για να φαίνεται ωραία αλλά γιατί πια δεν μπορεί να πάρει τα πόδια της και σ'αυτό φταίει ότι δεν βρέθηκε κανείς να την ενημερώσει καθώς είναι πολλές οι περιπτώσεις ανθρώπων που σε όλη τους την ζωή ήταν υπέρβαροι-παχύσαρκοι

ας μην ανοίξουμε το θέμα "χαζοbimbos" :P
σίγουρα γνωρίζουν τις επιπτώσεις αλλά δεν ευθύνονται πάντα αυτοί ή έστω μόνο αυτοί.
όπως και να 'χει σ'αυτο που συμφωνούμε όλοι είναι η ενημέρωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
σε οτι αφορα το πχ σου δεν νομιζω οτι τ ατομα στην συγχρονη εποχη δεν γνωριζουν τις επιπτωσεις του να εισαι υπερβαρος ή ανορεξικος....
ειναι καθαρα θεμα επιλογης και τροπου ζωης.αν τρεχεις ολη μερα δεν μπορεις αν το ελέγξεις

ας μην ανοίξουμε το θέμα "χαζοbimbos" :P
σίγουρα γνωρίζουν τις επιπτώσεις αλλά δεν ευθύνονται πάντα αυτοί ή έστω μόνο αυτοί.
όπως και να 'χει σ'αυτο που συμφωνούμε όλοι είναι η ενημέρωση

ας μην το ανοιξουμε και αρχισουμε να εχουμε κεφακια νυχτιατικα;):P;)

εγω καταλογιζω τις ευθυνες στο τροπο ζωης που εχουμε πλεον υιοθετήσει,ολο τρεχουμε ειναι λογικο λοιπον ορισμενα να τα παραμερουμε


ενημέρωσηI''ll drink to that:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τίποτα το υπερβολικό δεν είναι καλό. Τι να λέμε τώρα. Το αν φαίνεσαι χοντρός/γεματούλης κλπ φαίνεται και από ποιους περιβάλλεσαι! Έτυχε να κοιτάω πχ μια φωτογραφία που χάζευα στο internet



Και οι δύο μοντέλα, δείτε τη μία και την άλλη. Αν βλέπατε την Kelly Brook (δεξιά) μόνη της θα λέγατε να μια νορμάλ γυναίκα μοντέλο, δίπλα όμως στην Mccord φαίνεται χοντρή!

Γενικά, ας είμαστε υγιείς με το βάρος που μας επιτρέπει να θεωρούμαστε υγιείς.Ούτε μοντέλες (90-60-90) χρειάζεται να γίνουμε ούτε να αφηνόμαστε και να καταλήξουμε υπέρβαρες.
Κάποτε είχα κόμπλεξ με το βάρος μου (γιατί οι συμμαθήτριές μου ήταν σαν την Mccord). Δε με θεωρώ σε καμία περίπτωση αδύνατη, αλλά ούτε και γεματούλα ούτε υπέρβαρη. Είμαι 175 και 64 (πλέον, άτιμο διάβασμααα). Κάποτε είχα κόλλημα και με τον θερμιδομετρητή, αλλά σε κάποιο σημείο λες, "όχι που θα σκάσω κιόλας" :P

Ας τρώμε υγιεινά, ας κινούμαστε λίγο (κολυμπήστε στη θάλασσα, μην καβαλάτε το στρώμα θαλάσσσης και κάθεστε). Δεν χρειάζονται εμμονές και πανικός.

Άννα, γιατί;;;Γλυκούλης είναι ο Ρουβάς ντεεεεε (άστο το σώμα σιγά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άσχημος ο Σάκης, τι άλλο θα διαβάσω σ'αυτό το φορουμ; :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:) δεν μου αρέσει!
επειδή τον έχουν κάνει θεό?
εγώ τον βρίσκω πολύ ψεύτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Κατ αρχας ο Σακης ειναι θεος :P
Στο θεμα μας τωρα παντα ειχα ενα κολλημα με το βαρος μ και ειδικα οταν ημουν πολυ αδυνατη.. Φετος με τις πανελληνιες πηρα αρκετα κιλα κ εχω ψιλοανησυχησει, θελω να τα χασω κλπ..
Γενικα πιστευω ειναι λογικο κ πρεπει να ασχολεισαι με το βαρος σου σε φυσιολογικα πλαισια παντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top