Ασχολείστε με βίντεο;

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δημιουργία music video και κατευθείαν upload στο youtube.
Χρησιμοποιώ Windows movie maker. Σκέφτομαι να τον αλλάξω. Κάμερα ελάχιστα προς καθόλου.

Youtube channel : www.youtube.com/user/panthura

Άντε γεια.

:whistle: - Πειραγμένο Παιδί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ασχολουμαι εδω και 2 χρονια με το μονταζ (ερασιτεχνικα).Δεν εχω ομως φτιαξει τιποτα σοβαρο.Περυσι εφτιαξα με την καθηγητρια της πληροφορικης στα πλαισια ενοσ Project ενα βιντεακι μικρου μηκους το οποιο περνουσε ενα κοινωνικο μηνυμα.Φετος το καλοκαιρι σκεφτομαι να ασχοληθω λιγο σοβαρα.

Το προγραμμα που χρησιμοποιω ειναι το Cyberlink Power Director.Ειναι πολυ ευχρηστο και με παρα πολλες δυνατοτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
παλια εφτιαχνα βιντεο σχετικα με Μπασκετικο περιεχομενο.Τωρα αρχιθσα να φτιαχνω τραγουδια.Αν θελετε να ριξετε μια ματια δειτε https://www.youtube.com/user/koulis3 (για τα βιντεο χρησιμοποιουσα Sony Vegas)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
χρησιμοποιω κυριως Adobe premiere 5 και τωρα ξεκιναω με το CS4!
Καλα ε οταν το ειδα καραφλιασα
Εβαλα 14 εικονες την μια πανω στη αλλη και δεν χρειαστηκε render!!!
αλλα με το που εβαλα motion ηθελε render....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δημιουργία music video και κατευθείαν upload στο youtube.
Χρησιμοποιώ Windows movie maker. Σκέφτομαι να τον αλλάξω. Κάμερα ελάχιστα προς καθόλου.

Youtube channel : www.youtube.com/user/panthura

Άντε γεια.

:whistle: - Πειραγμένο Παιδί
Κι εγώ windows movie maker χρησιμοποιώ.Ανεβάζω μόνο μουσικά βίντεο
Youtube channel : https://www.youtube.com/user/SuperBetoni
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ασχολουμαι εδω και 2 χρονια με το μονταζ (ερασιτεχνικα).Δεν εχω ομως φτιαξει τιποτα σοβαρο.Περυσι εφτιαξα με την καθηγητρια της πληροφορικης στα πλαισια ενοσ Project ενα βιντεακι μικρου μηκους το οποιο περνουσε ενα κοινωνικο μηνυμα.Φετος το καλοκαιρι σκεφτομαι να ασχοληθω λιγο σοβαρα.

Το προγραμμα που χρησιμοποιω ειναι το Cyberlink Power Director.Ειναι πολυ ευχρηστο και με παρα πολλες δυνατοτητες.
Απίθανο πρόγραμμα!:clapup: Δοκίμασε και το Adobe premiere Elements...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Φέτος γυρίσαμε στη Σάμο μια ταινία 45 λεπτών με πρωταγωνιστές μαθητές και καθηγητές απ' το Λύκειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
βσκ με βιντεο οχι και τοσο... αν ειναι τραβαω αλλα δεν τα πολυεπεξεργαζομαι μονο αμα μου ρθει φλασια κ χω κατι συγκεκριμενο στο μυαλο μου
φωτογραφιες τραβαω πολυ και τις επεξαργαζομαι πολυ με ulead photo express και photoimpact

PS: το photoshop ειναι θε-ι-κο! το θελω right na na now
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μόλις άρχισα να ασχολούμαι με το βίντεο. Ξεκίνησα με βίντεο με εικόνες και μουσική με windows movie maker, αυτό δουλεύω και μαθαίνω τώρα. Ξέρετε κανένα άλλο πρόγραμμα-free εννοείται. Θέλω ένα σαν το movie maker , να δέχεται βίντεο και εικόνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
δοκίμασε το cyberlink power director
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εγώ χρησιμοποιώ pinacle studio 14...
πέρσυ είχαμε φτιάξει μια ταινία 10 λεπτών στο σχολείο και είχα χρησιμοποιήσει windows movie maker,αλλά δεν με ικανοποίησε...
φέτος έφτιαξα 3-4 βίντεο, ένα με φωτογραφίες, 2 με βίντεο (όλα από σχολική εκδρομή στην ελβετία) και πριν από λίγο τελείωσα ένα από τις διακοπές μου φέτος!
όρεξη να'χεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papsjunior

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ το sony vegas pro 10...Δεν κάνω συνήθως edit σε βίντεο που έχω τραβήξει μόνη μου αλλά ξέρεις με φωτογραφίες κτλ. (Κάντε με add αν θέλετε στο youtube KStewfan3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Καλησπέρα! Τράβηξα κάποια πλάνα από τη σχολική γιορτή με τη βιντεοκάμερά μου και ακούγονται παράσιτα...Ένα μόνιμο θόρυβος. Δεν ξέρω γιατί. Υπάρχει δυνατότητα να αφαιρεθούν; Με κάποιο φίλτρο ίσως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CutePerfection

Νεοφερμένος

Η CutePerfection αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Φτιάχνω βιντεάκια στο Facebook..
Σε λίγο καιρό θα αρχίσω να φτιάχνω και στο Youtube..αλλα θέλω πρώτα να μάθω να κάνω Edit!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έχω επιχειρήσει 1-2 φορές στο παρελθόν να κάνω edit στο Youtube... συνειδητοποίησα όμως ότι είμαι τελείως άχρηστη, γι'αυτό το παράτησα lol >.>

Τελικά το καλλιτεχνικό touch ή το'χεις ή δεν τό'χεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
ενδιαφέρον θέμα...ναι ασχολούμαι ερασιτεχνικά με pinnacle studio και vegas pro χρησιμοποιώντας το 2ο με διαφορά πιο πολύ... το vegas είναι για μένα ίσως το πιο χρήσιμο πρόγραμμα που έχω στον υπολογιστή... και το photoshop που έχω για φωτός ,περίσσοτερο χρρησιμοποιω το vegas (ναι ειναι για βιντεο,αλλα και στις φωτος κανει τα θαυματακια του:$) τωρα προσφατα έμαθα επιτέλους πως να φτιάχνω βιντεο με 2 κάμερες (στο περιπου ,μην φανταστειτε:P) αλλα έχω ενα θέμα... δεν ειμαι σίγουρος για τον ηχο πως να τον συχρονίζω:/ καμια ιδέα? btw συνιστω ανεπιφυλακτα το vegas σε ΟΛΟΥΣ απο τον πιο ''ασχετο''ως τον πιο ''ψαγμένο'' ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Yamb και Avidemux Portable για windows.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eVie13

Νεοφερμένος

Η eVie13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
λοιπων αρχισα να χρησιμοποιω movie maker πριν 2 χρονια μετα το VideoPad Video Editor και τωρα το sony vegas pro 10. Τα βιντεο μου ειναι καλα αλλα εχουν τα πιο ακριρα θεματα...:redface: το καλοκαιρι βεβεα εκανα κατι "μεγαλο" την βαπτιση του ξαδελφου μου.Και εγω πιστευω πως το vegas είναι το πιο χρήσιμο πρόγραμμα που έχω στον υπολογιστή.

https://www.youtube.com/user/DreaMMagicGirl?feature=mhee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19DiMiTriS94

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ το Sony Vegas 10 παρα πολυ καλο!!!
Οριστε και ο λογαριασμός μου στο YOUTUBE https://www.youtube.com/user/Obasketakias?feature=guide
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top