Ασχολείστε με βίντεο;

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Λοιπον σαν νεος στο φορουμ αυτο ειπα να κανω το πρωτο μου θεμα.Με θεμα τα βιντεο..φτιαχνετε βιντεο κανετε επεξεργασια τι προγραμματα εχετε για τα βιντεο τι καμερα εχετε;;;

θα απαντησω εγω πρωτος..
λοιπον ασχολουμε εδω και δυο χρονια με τον κοσμο του βιντεο εχω φταιξει πολλα βιντεο εχω το sony vegas για να κοβω και να ραβω τα βιντεο μου οσο για καμερα εχω μια φωτογραφικη Polaroid αλλα θελω να παρω την Panasonic HDC-SD9EG-S



αν εχετε ερωτησεις πανω στα βιντεο η θελετε βοηθεια ελευθερα οι ερωτησεις..
ΑΑ και ακομα μπορειτε να δειτε τα βιντεο μου εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Rebel

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμε με Video Editing από παλιά. Για επεξεργασία χρησιμοποιώ το Pinnacle Studio 11.1 και από κάμερα έχω μια φωτογραφική και βίντεο(Περισσότερο για φότο)
μια Sony DSC-H7 με 15x οπτικό ζουμ και υψηλό quality ενώ αποκλιστικά και μόνο για βίντεο έχω μια άλλη που τραβάει και κίνηση ψίλου αλλά δεν την βρίσκω τώρα για να δω και να σας πω την μάρκα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Εγω και η παρέα μου φτιάχναμε με τα κινητά μέσω του videodj, βιντεάκια που πρωταγωνιστούσαμε εμείς και σατιρίζαμε ότι γινόταν στην Σάμο (πατρίδα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμε με Video Editing από παλιά. Για επεξεργασία χρησιμοποιώ το Pinnacle Studio 11.1 και από κάμερα έχω μια φωτογραφική και βίντεο(Περισσότερο για φότο)
μια Sony DSC-H7 με 15x οπτικό ζουμ και υψηλό quality ενώ αποκλιστικά και μόνο για βίντεο έχω μια άλλη που τραβάει και κίνηση ψίλου αλλά δεν την βρίσκω τώρα για να δω και να σας πω την μάρκα ^^

Εγω και η παρέα μου φτιάχναμε με τα κινητά μέσω του videodj, βιντεάκια που πρωταγωνιστούσαμε εμείς και σατιρίζαμε ότι γινόταν στην Σάμο (πατρίδα)!

βλεπω δηλαδη οτι και αλλοι εχουν το βιντεο για χομπι αν ειναι δωστε και κανα λινκ να δουμε τιποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
βλεπω δηλαδη οτι και αλλοι εχουν το βιντεο για χομπι αν ειναι δωστε και κανα λινκ να δουμε τιποτα....

Αυτά τα βίντεο είναι κατάλληλα μόνο για ενήλικες, ανεξάρτητα αν σε μερικά οι ίδιοι οι πρωταγωνιστές είναι κάτω από 18(πιο παλιά βίντεο)!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Rebel

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οκ... θα ανεβάσω μερικά στο account μου στο YouTube(MadnessDays αν θέλετε να με ψάξετε αλλά έχω μόνο Αγγλικά tutorials για το Cmd και ένα βίντεο για το GTA IV στο PC δείτε τα αν θέλετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Οκ... θα ανεβάσω μερικά στο account μου στο YouTube(MadnessDays αν θέλετε να με ψάξετε αλλά έχω μόνο Αγγλικά tutorials για το Cmd και ένα βίντεο για το GTA IV στο PC δείτε τα αν θέλετε!
οκ σε εκανα αντ στο youtube
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
για editing χρησιμοποιω το premiere & after effects CS4 φοβερα κ τα 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
για editing χρησιμοποιω το premiere & after effects CS4 φοβερα κ τα 2

ναι εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα δεν τα μπορω καθολου....εχεις κανει καμια δουλεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
το after effects cs4(γενικοτερα ολη η σουιτα) πραγματικα κανει παπαδες αλλα θελει να ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
το after effects cs4(γενικοτερα ολη η σουιτα) πραγματικα κανει παπαδες αλλα θελει να ξερεις

cs4 δεν εχω δοκιμασει ακομα.....μονο cs3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
premier...canon καμερα φυσικα
-----------------------------------------
ξερει κανεις να κανει μονταζ με 2 καμερες στο premier???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
τι εννοεις με δυο καμερες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Πολύ συμπαθητικό δωρεάν και ελεύθερο λογισμικό επεξεργασίας βίντεο είναι το Kdenlive.

Προσωπικά δεν έχω φτιάξει ακόμα κάτι σοβαρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
πχ σε ενα γαμο να τραβανε 2 καμερες βιντεο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kesouras5

Νεοφερμένος

Ο kesouras5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κατ'αρχας,καλησπερα!πρωτο μου ποστ...

εγω δεν ασχολουμαι με το να τραβαω βιντεο,αλλα προτιμω να ''φτιαχνω'' στον υπολογιστη,χρησιμοποιω το sony vegas(πολυ καλο).
οριστε ενα βιντεο
https://www.youtube.com/watch?v=n74nO7KDAQk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εχετε συγκεκριμενο προγραμμα για να κανετε βιντεο για να τα συνδέετε κτλ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kesouras5

Νεοφερμένος

Ο kesouras5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω χρησιμοποιω το sony vegas...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
και εγώ ασχολούμαι περίπου 4 χρόνια με το video editing.έχω κάνει πάνω από 20 βιντεάκια και έχω συμμετάσχει σε διάφορους διαγωνισμούς.σχεδόν όλα έχουν να κάνουν με το μπάσκετ.μπορείται να δείτε μερικά εδώ
https://www.youtube.com/user/raul7wade3#grid/user/8FE2FBEE6F11F8D0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ρε παιδιά θέλω να ανεβάσω στο youtube ένα βιντεάκι που τράβηξα μέσω ψηφιακής φωτογραφικής μηχανής δεν πιάνει πολύ χώρο, είναι στα επιθυμητά όρια, αλλά προσπαθώ και μου γράφει error.!!! Ξέρει κανείς γιατί;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top